طراحی سایت

طراحی سایت

بازدید : 283

طراحی سایت یکی از نکات لازم برای تغییر و رشد در کسب و کار بشمار میرود , با تغییرات گسترده موتورهای جستجو و مرورگرها لازم است که تمامی سایت ها بر اساس آخرین متدها بهینه سازی ( سئو ) طراحی و پیاده سازی گردد . شرکت پیشگامان دامنه فناوری با دارا بودن تیمی از متخصصان بازاریابی دیجیتال , نیازهای مشتریان خود را شناسایی کرده و بهترین راه کار را برای ورود به بازار دیجیتال ارائه می دهد .

طراحی سایت

طراحی سایت یکی از نکات لازم برای تغییر و رشد در کسب و کار بشمار میرود , با تغییرات گسترده موتورهای جستجو و مرورگرها لازم است که تمامی سایت ها بر اساس آخرین متدها بهینه سازی سایت ( سئو ) طراحی و پیاده سازی گردد . شرکت پیشگامان دامنه فناوری با دارا بودن تیمی از متخصصان بازاریابی دیجیتال , نیازهای مشتریان خود را شناسایی کرده و بهترین راه کار را برای ورود به بازار دیجیتال در زمینه طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی ارائه می دهد .

شرکت طراحی سایت پیشگامان همواره رشد کسب و کار اینترنتی مشتریان خود را در نظر می گیرد , داشتن یک وب سایت ضعیف می توانند به سرعت توسعه کسب و کار و اعتبار شما لطمه وارد نماید از این رو شرکت طراحی سایت پیشگامان با برگزاری جلسات مشاوره رایگان و آموزش های لازم در جهت افزایش دانش مشتریان خود قدم بر می دارد  و بهترین پیشنهاد را برای ورود به بازاریابی دیجیتال پیشنهاد می دهد .

در شرکت طراحی سایت پیشگامان ، کلیه فرآیندها مطابق برنامه ای از پیش تعیین شده انجام می شود , به این ترتیب که کلیه امور مربوط به طراحی وب سایت از برگزاری جلسات اولیه گرفته تا طراحی و پیاده سازی نهایی صفحات سایت و بارگزاری بر روی اینترنت همگی توسط نیروهای متخصص شرکت  انجام می شود. گروه های کاری پیشگامان ، ضمن دریافت ایده های ذهنی مشتریان ، پس از طی یک فرآیند برنامه ریزی شده ، آن را قالب بهترین طراحی وب سایت اینترنتی ممکن (به فراخور حال هر یک مشتریان) ، پیاده سازی و اجرا می کند.

یکی از مهمترین اصولی که در طراحی سایت مد نظر قرار میگیرد سادگی کار کردن با پنل مدیریت آن است , بطوریکه هر فرد می تواند بدون داشتن دانش سئو و محتوا گذاری به راحتی بتواند با آن کار کرده و نیازهای خود را بر طرف سازد .

از دیگر ویژگی های طراحی سایت پیشگامان می توان به ارتباط سایت با شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام است بطوریکه به راحتی و تنها با یک کلیک می توانید محتوای خود را  علاوه بر سایت بر روی اینستاگرام و تلگرام قرار داد . پنل مدیریت سایت علاوه بر موارد عنوان شده قابلیت اتصال به اپلیکیشن موبایل آندروید و IOS را نیز دارند بطوریکه بدون هیچگونه فعالیت اضافه تمامی اطلاعات بر روی اپلیکیشن قرار میگیرد .

ما به فکر توسعه مشتریان شما نیز بوده ایم !! با اتصال سایت به سیستم مدیریت مشتریان CRM شما قادر خواهید بود به راحتی مشتریان خود را ثبت کرده , وظیفه تعریف کنید و به توسعه کسب و کار خود کمک کنید .

 

 

مراحل طراحی سایت در پیشگامان

بررسی نیاز مشتری و مشاوره اولیه

برنامه نویسی اختصاصی سایت بر اساس نیاز مشتری

پیاده سازی اولیه سایت بر اساس آخرین متدهای سئو

بررسی چیدمان منوها

طراحی قالب گرافیکی سایت

نصب پکیج های آماری ، نصب نقشه سایت XML، نصب Robot

بارگزاری اولیه محصولات و خدمات

آموزش پنل مدیریت سایت و سئو

پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی

برخی از پلن های طراحی سایت تخصصی :

برای مشاهده جزئیات بر روی تصاویر کلیک کنید

طراحی سایت اجاره خودرو

طراحی سایت فروش بلیط

طراحی سایت آموزش از راه دور

طراحی سایت طلا فروشی

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت آتلیه

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

 

نظرات کاربران