آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟ معرفی کسب و کارهای جدید آنلاین

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟ معرفی کسب و کارهای جدید آنلاین

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟ معرفی کسب و کارهای جدید آنلاین

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟ کسب و کارهای آنلاین بخشی از زندگی روزمره ما خواهند بود . افراد زیادی در سراسر دنیا تاکنون در مورد کسب و کارهای آنلاین نوشته اند .بدون شک برخی از ایده های آنها در زمینه کسب و کار درست است اما ایده ها در مورد کسب و کار بشدت در حال تکرار شدن است و افرادی که از این ایده ها استفاده کرده اند زیاد هستند . با یک جستجوی ساده در اینترنت در مورد کسب و کارهای پولساز آنلاین و یا ایده های کسب و کار آنلاین خواهید دید 5 تا 10 ایده اول همه تکراری خواهد بود . به هر حال بازهم ایده پردازان و وبلاگ نویسان در پی تغییر دیدگاهها و ایجاد مجدد این مطالب هستند . بنابر این من هم چند ایده جدید را جمع آوری کردم که میتوانید از آنها استفاده کنید . من در اینجا میخواهم در مورد ایده های جدید در بازارهای الکترونیک صحبت کنم نه در مورد کارهایی که شما در منزل بوده تا انجام دهید . استدلال من از این مقاله این است که پیشرفت های فنی در سال های اخیر (اتوماسیون های کسب و کار , فروشگاههای آنلاین و ...) باعث شده است که یک فرد و یا یک تیم کوچک بتواند یک کسب و کار آنلاین را ایجاد و مدیریت کند . خب بیایید در مورد این ایده ها در مورد کسب و کارهای جدید صحبت کنیم ***با پیشگامان همراه باشید***

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟ کسب و کارهای آنلاین بخشی از زندگی روزمره ما خواهند بود .

افراد زیادی در سراسر دنیا تاکنون در مورد کسب و کارهای آنلاین نوشته اند .بدون شک برخی از ایده های آنها در زمینه کسب و کار درست است اما ایده ها در مورد کسب و کار بشدت در حال تکرار شدن است و افرادی که از این ایده ها استفاده کرده اند زیاد هستند .

با یک  جستجوی ساده در اینترنت در مورد کسب و کارهای پولساز آنلاین و یا ایده های کسب و کار آنلاین خواهید دید 5 تا 10 ایده اول همه تکراری خواهد بود .

به هر حال بازهم ایده پردازان و وبلاگ نویسان در پی تغییر دیدگاهها و ایجاد مجدد این مطالب هستند . بنابر این من هم چند ایده جدید را جمع آوری کردم که میتوانید از آنها استفاده کنید .

من در اینجا میخواهم در مورد ایده های جدید در بازارهای الکترونیک صحبت کنم نه در مورد کارهایی که شما در منزل بوده تا انجام دهید . استدلال من از این مقاله این است که پیشرفت های فنی در سال های اخیر (اتوماسیون های کسب و کار , فروشگاههای آنلاین و ...) باعث شده است که یک فرد و یا یک تیم کوچک بتواند یک کسب و کار آنلاین را ایجاد و مدیریت کند .

خب بیایید در مورد این ایده ها در مورد کسب و کارهای جدید صحبت کنیم

سفارش آنلاین خیاطی

امروزه مردم به صورت گسترده ای لباس هایی را که مناسب آنها می خواهند . با توجه به افزار نیازها شرکت های زیادی شروع به ارائه چندین نوع لباس با استندارهای سایزی مختلف کرده اند با این وجود بازهم عده ی زیادی به دنبال لباس های خاص خود می گردند . این افراد بجز انتخاب موارد تولید شده انتخاب دیگری ندارند .

فرایند خیاطی سفارشی برای بیشتر افراد خسته کننده و ناخوشایند است و افراد ترجیه می دهند که با موارد موجود مصالحه کنند . اما اکنون سیستم هایی مانند   IndoChinoو  Black Lapel سفارش آنلاین لباس را راه اندازی نموده اند . این سیستم ها به مشتری خود اجازه انتخاب نوع پارچه , الگو , اندازه , سبک دوختن و طراحی های روی لباس را می دهند .

صنعت طراحی سفارشی هنوز دست نخورده است و عده معدودی شروع به فعالیت در آن نموده اند  .

خدمات در محل

امروزه هر فرد حدود 5 تا 9 ساعت از وقت خود را مشغول کار و فعالیت است  اگر زمان رفت و آمد را هم به آن اضافه کنیم حدود 11 ساعت خواهد شد , افراد روزانه 7 تا 8 ساعت بطور معمول نیاز به خواب دارند اگر زمان ورزش و مهمانی و گشت و گذار در اینترنت را هم اضافه کنیم تقریبا تمام وقت افراد در روز پر است .

برای افراد کار کردن بصورت تمام وقت امکان ندارد پس برای کارهای خود از افراد دیگر کمک میگیرند تا در طول روز در انجام خریدها , نگهداری از کودکان و سالمندان , آشپزی و غیره  به آنها کمک نمایند .

خدمات آنلاین TaskRabbit & Thumbtack این امکان را برای افراد فراهم میکنند . با توجه به نیاز عظیم بازار نفوذ و کاربرد این خدمات در بازار بسیار بالاست  . این یک فرصت بسیار خوب برای افراد محسوب می شود .

طراحی فروشگاه اینترنتی

یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید

در طول ده سال گذشته مردم در سراسر جهان به خرید آنلاین عادت کرده اند . امروز ممکن است به نظر برسد که همه چی در دسترس و آنلاین است اما این مطلب درست نیست . هنوز هم بازارهای منحصر به فرد و خاص بصورت دست نخورده موجود است . این مطلب به ما این نکته را می رساند که هنوز امکان راه اندازی  فروشگاههای تجارت الکترونیک  وجود دارد .

تنها 8% از فضای خرده فروشی آنلاین است . برای افرادی که علاقه مند برای راه اندازی فروشگاه انلاین هستند اگر دارای ایده هستند و می توانند موجود کالا را تامین کنند بهتر است شروع کنید .

جستجوگر مشاغل و کسب و کارها

چقدر سخت است که بخواهید بدنبال دکتر, وکیل  و یا فروشگاه خاصی بگردید و ممکن است زمان کمی برای انجام یک کار داشته باشید .

برای حل این مشکل امروزه سیستم های جستجوی آنلاین برای جستجوی کسب و کارهای حرفه ای وجود دارد . این سیستم ها به افراد امکان تبادل نظرها و نقد و بررسی خدمات را می دهد و به کاربران در انتخاب کمک زیادی می کند . این نوع سرویس ها آینده خوبی دارد چرا که افراد از این سرویس ها استفاده می کنند .

شما می توانید یک پورتال جستجو برای پزشکان، بنگاههای  املاک و مستغلات، وکلا، هنرمندان، آرایشگران، نماینده مهاجرت و غیره باز کنید. تنها چیزی که باید توجه داشته باشید انتخاب بازار هدف شماست، زیرا بسیاری از این پورتال ها در سراسر جهان ایجاد شده است.

نتیجه

اما همانگونه که قبلا در این پست ذکر کردم که با راه حل های پیشرفته فن آوری و ابزارهای آنلاین که در اختیار ما است، می توان آنها را با کمی تلاش های اضافی شروع کردو با صرف کمی وقت و تلاش می توان بازدهی بزرگی را ایجاد کرد .

فرصت های بزرگی وجود دارد، اما در نهایت، انتخاب شماست. شما می توانید با وضعیت فعلی خود زندگی را ادامه داده  و یا می توانید کمی با تلاش های اضافی بزرگ شوید.

نویسنده / مترجم : علیرضا نوفرستی | متخصص تولید محتوا , سئو و بازاریابی دیجیتال .

منبع : www.entrepreneur.com

 

 

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

divider divider

ثبت نظر