تبدیل اکانت کسب و کار به شخصی در اینستاگرام
تبدیل اکانت کسب و کار به شخصی در اینستاگرام

تبدیل اکانت بیزینس به معمولی

ما در مقاله ای جدا بصورت کامل به توضیح تبدیل اکانت شخصی به بیزنس در اینستاگرام پرداخته ایم ، اکنون ممکن است این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه می توان اکانت بیزنس را به شخصی تبدیل نمود ، پس با ما در این مقاله همراه باشید .

مقالات مرتبط : تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس

مقالات مرتبط : قوانین و محدودیت های اینستاگرام

نکته مهم : با تغییرات جدید اینستاگرام در صورتیکه اکانتتان به فیبسوک متصل شده باشد ، شما در ماه فقط یکبار می توانید اکانت خود را از بیزنس به شخصی تغییر دهید و در صورتی که بخواهید دوباره از شخصی به بیزنس تغییر دهید با خطای you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time مواجه خواهید شد . ( توضیحات تکمیلی و فیلم آموزشی در انتهای این مقاله داده شده است )

چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم ؟

 برای خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام ابتدا کافیست به بخش تنظیمات اینستاگرام مراجعه کنید  ، این بخش در بالای صفحه اصلی پروفایل اینستاگرام بصورت سه خط بالای هم نمایش داده شده است .

خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام

سپس با کلیک بر روی این گزینه صفحه تنظیمات اینستاگرام را مشاهده می کنید ، در پایین این بخش بر روی گزینه تنظیمات یا settings که با علامت چرخ دنده مشخص شده است کلیک کنید 

حذف بیزینس اینستاگرام

حذف بیزینس اینستاگرام

با کلیک بر روی تنظیمات شما وارد بخش تنظیمات اکانت اینستاگرام خود وارد می شوید ، در این بخش به قسمت حساب ( Account ) رفته و گزینه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟ ( Switch back to personal Account )  را انتخاب کنید .

تبلیغات در اینستاگرام

 

حذف بیزینس اکانت اینستاگرام

حذف بیزینس اکانت اینستاگرام

حذف بیزینس اکانت اینستاگرام

حذف بیزینس اکانت اینستاگرام

نکته بسیار مهم : 

اگر دکمه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟ را زدید و دیدید تغییری انجام نشد , حساب شما با اکانت فیسبوک به کسب و کار تبدیل شده است , برای بررسی این نکته به تنظیمات --> حساب --> حساب های پیوند شده رفته , درصورتیکه تیک فیسبوک در بالا خورده باشد اکانت شما به فیسبوک متصل است . بر روی فیسبوک کلیک کنید , اینستاگرام به حساب فیسبوک متصل شده و به نرم افزار اینستاگرام برخواهد گشت و دکمه  Unlink یا قطع حساب نمایش داده می شود , بر روی آن کلیک کرده سپس دکمه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟  را بزنید , حساب شما به شخصی تبدیل خواهد شد .

این نکته را توجه داشته باشید در صورت عدم اتصال به اکانت فیسبوک برگشت به حالت شخصی امکان پذیر نیست .

بعد از انتخاب گزینه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟ ( Switch back to personal Account )  یه صفحه باز خواهد شد ، گزینه  برگشت ( switch back ) را انتخاب کنید .

اموزش حذف بیزینس اینستاگرام

اموزش حذف بیزینس اینستاگرام

اکنون به حالت شخصی برخواهید گشت و تنظیمات حساب خصوصی را خواهید داشت .

در صورتیکه موفق به تغییر نشدید :

با آپدیت های اخیر اینستاگرام ممکن است که تمام مراحل را انجام دهید و باز هم اکانت شما به شخصی تغییر پیدا نکند , دو راه کار برای انجام تغییرات وجود دارد که می توانید انجام دهید :

1-ممکن است اکانت فیسبوک خود را بیاد نداشته باشید , با شماره ای که اکانت اینستاگرام را ساخته اید , اقدام به ساخت مجدد اکانت فیسبوک نموده , بعد از اتصال به اینستاگرام , اتصال اینستاگرام با فیسبوک را قطع کنید , مشکل شما رفع خواهد شد .

2 - در صورتیکه مراحل فوق باز هم جواب نداد بر روی یک گوشی دیگر  , لاگین کنید و مراحل خروج را انجام دهید . با هر نرم افزار اینستاگرام امکان لاگین 5 اکانت وجود دارد .

خطای  "you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time"

این پیام معمولا به اکانت هایی که به فیسبوک متصل شده اند نمایش داده می شود و به آنها اجازه میدهد که فقط یکبار در ماه تغییرات را انجام دهند . برای رفع این خطا باید در اکانت فیسبوک خود یک پیج جدید ایجاد کرده ، اطلاعات خود را بصورت کامل در آن پر کنید و سپس دوباره اکانت خود را به آن متصل کنید . این خطا به طور میانگین حدود سه هفته زمان میبرد تا رفع شود . 

فیلم آموزش تغییر اکانت بیزنس به شخصی در اینستاگرام

 

سوالات متداول

سوالات متداول :

آیا در حالت بیزنس می توان اکانت را  private کرد ؟

 خیر ، این قابلیت فقط در حالت شخصی وجود دارد و در صورتیکه اکانت شما به کسب و کار تبدیل شود تمامی پست های شما برای دیگران قابل مشاهده است .

آیا در تغییر اکانت به بیزنس پست ها ، استوری و اطلاعات من حذف خواهد شد ؟

خیر ، با تغییر اکانت از شخصی به بیزنس و یا بیزنس به شخصی محتوای شما از بین نخواهد رفت .

تفاوت اکانت بیزنس با شخصی چیست ؟

در اکانت بیزنس دکمه های تماس اضافه خواهد شد و شما قادر خواهید بود تا اطلاعات آماری اکانت خود را مشاهده کنید . این اطلاعات آماری به شما در رشد کسب و کارتان کمک زیادی خواهد نمود .

تفاوت اکانت بیزنس با حرفه ای چیه ؟

از نظر کلی باهم تفاوتی ندارن ، حالت بیزنس مناسب کسب و کارهای حقوقی و برندهاست و حالت حرفه ای مناسب برای برندهای شخصی و افرادی مانند هنرمندان ، ورزشکاران و آموزش دهنده هاست .

 آیا امکان انتقال نام اکانت به اکانت دیگری وجود دارد ؟

خیر ، نام های اکانت فقط و فقط در پیج هایی که داخل آنها درست شده در دسترس خواهد بود و شما حتی اگر نام اکانت را تغییر دهید آن نام در اکانت دیگر در دسترس نخواهدبود.

 

نظر بدهید

 

نظرات کاربران

ملیحه جمعه 16 فروردین 1398

سلام با این که من صفحه مو به شخصی برگردوندم ولی هر کاری میکنم صفحه ام شخصی نمیشه و همه صفحه منو میبینن

پاسخ مدیر به ملیحه یکشنبه 1 اردیبهشت 1398

سلام باید صفحه اینستاگرام خودتون رو به صورت private تبدیل کنید

سیما چهارشنبه 28 فروردین 1398

سلام ببخشید اگه از حالت بیزینس حساب به حالت حساب شخصی تغییر حالت بدیم پست های پیجمون حذف که نمیشن؟ برام سواله..

پاسخ مدیر به سیما پنجشنبه 29 فروردین 1398

سلام نه چیزی حذف نمیشه ، تفاوت حساب کسب و کار با شخصی در نمایش اطلاعات آماری و نمایش اطلاعات تماس برای مخاطبه

یکی یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

دمت گرم:/

امین پنجشنبه 2 خرداد 1398

سلام میخواستم ببینم حالت شخصی با حساب خصوصی تفاوت داره

پاسخ مدیر به امین پنجشنبه 2 خرداد 1398

سلام حساب اینستاگرام در حالت شخصی میتواند به دو صورت 1-عمومی (قابل نمایش به عموم بازدید کنندگان) 2-خصوصی (نمایش فقط برای افرادی که شما را دنبال میکنند ) قابل استفاده میباشد ولی در حالت بزینس فقط میتوانید به صورت عمومی در پیج خود استفاده نمایید موفق و پیروز باشد

پردیس دوشنبه 20 خرداد 1398

سلام من تمام این مراحل را برای برگشت از حالت تجاری به شخصی انجام دادم، به فیسبوک هم قبلا متصل نشده بودم، ولی نمیشه، نه ارور میده نه هیچی، فقط تبدیل نمیشه، و دوباره همونکار رو تکرار میکنم و نمیشه، لطفا راهنمایی کنید، چکار کنم؟ حتما باید به شخصی تبدیل بشه

پاسخ مدیر به پردیس پنجشنبه 23 خرداد 1398

با آپدیت های اخیر اینستاگرام ممکن است که تمام مراحل را انجام دهید و باز هم اکانت شما به شخصی تغییر پیدا نکند , دو راه کار برای انجام تغییرات وجود دارد که می توانید انجام دهید : 1- به بخش تنظیمات گوشی خود بروید , در بخش مدیریت برنامه ها , نرم افزار اینستاگرام را پیدا کرده و سپس گزینه پاک کردن حافظه پنهان و سپس پاک کردن داده ها رابزنید . لازم به ذکر است در این حالت شما از اکانت های خود خارج می شوید و برای استفاده دوباره از اینستاگرام باید لاگین کنید .بعد از لاگین شدن مجدد مراحل بالا را تکرار کنید تا حساب شما به شخصی تغییر یابد . 2 - در صورتیکه مراحل فوق باز هم جواب نداد بر روی گوشی شخصی دیگر , لاگین کنید و مراحل خروج را انجام دهید . با هر نرم افزار اینستاگرام امکان لاگین 5 اکانت وجود دارد . غیر از مراحل و نکات ذکر شده راهی برای تغییرات وجود ندارد .

Dokhtar blue چهارشنبه 22 خرداد 1398

واقعا مطلبتون خیلی کمکم کرد متشکر

پاسخ مدیر به Dokhtar blue چهارشنبه 22 خرداد 1398

موفق و پیروز باشید

نعیمه چهارشنبه 22 خرداد 1398

مرررررررسی مممنون واقعااا

ramin شنبه 1 تیر 1398

سلام از مطلب خوبتون بسیار تشکر و قدردانی میکنم . من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید . پیج من شادو بن شده در آخرین پستی که گذاشتم یه کلیپ بود ولی تو هشتگ ها نشان داده نشد متوجه شدم شادوبن شدم . الان پست دیگری بعد از یک روز گذاشتم باز رفع نشده و همون هشتگ ها و اضافه کردم . فعلا هم هیچ لایکی نمیکنم و رفتار کاملا عادی یکنم تا درست بشه اولین کار پیج رو از حالت بیزینس به حالت شخصی برگردوندم و الان منتظرم تا از شادوبن خارج شوم. میخواستم ببینم وقتی خارج شدم همون دو تا پست آخرم هشتگ هاش درست میشه و نشان داده میشه . و یه سوال دیگه اینکه چون من پیجم کاملا هنری هست و کاری و باید پست بزارم . چه کارهایی انجام بدم تا از این حالت خارج شوم . ممنون

پاسخ مدیر به ramin دوشنبه 3 تیر 1398

سلام وقت بخیر ما شادوبن و رفع اون رو در یک مقاله بصورت کامل در سایت توضیح دادیم که میتونید مطالعه کنید , اولین نکته ای که باید بررسی کنید اینه که چرا شما شادوبن شدین , استفاده از ربات های غیر اصولی , استفاده از هشتگ های نامربوط , استفاده از فیلتر-شکن و ریپورت کردن از دلایل اصلی شادوبن شدنه . بعد از رفع علت باید محتوا گذاری اصولی و منظم داشته باشید تا مشکل حل بشه

مرضیه یکشنبه 9 تیر 1398

من نمیدونم چرا نمیتونم پیجمو تجاری کنم..همه ی این مراحل میرم..ولی میگه باید به فیس بوک متصل باشی..درصورتی که با اکانت دیگه با همین گوشی امتحان میکنم حساب های دیگه تجاری میشن

پاسخ مدیر به مرضیه یکشنبه 9 تیر 1398

سلام اینستاگرام روی اکانت شما حساس شده , از فیلتر شکن استفاده نکنید , روی گوشی دیگه هم تست کنید

النا شاکري سه شنبه 11 تیر 1398

نميدونم چ کنم همش ميزنم نمياد بيرون

پاسخ مدیر به النا شاکري چهارشنبه 12 تیر 1398

سلام بررسی کنید ببینید اکانتتون به فیسبوک متصله یا نه . برای بررسی به تنظیمات --> حساب --> حساب های پیوند شده , برید اگه متصل باشه حتما باید به فیسبوک لاگین کنید , بعد اتصال اکانت رو با فیسبوک قطع کنید , اونوقت میتونید اکانت رو به شخصی تغییر بدین

مهسا اکبری سه شنبه 11 تیر 1398

سلام من نمیتونم به حالت شخصی برگردم تا اخرین مرحله میرم اما بعدش یه صفحه باز میشه ک بالاش نوشته خطا و داخل صفحه نوشته : لطفا پنجره مرورگر خود برا ببندید و دوباره باز کنید نمیدونم چرا من اصلا مرورگر باز نمیکنم اخه که بخوام ببندمش مشکل چیه ؟

پاسخ مدیر به مهسا اکبری چهارشنبه 12 تیر 1398

سلام بررسی کنید اکانت شما احتمالا به فیسبوک متصله باید حتما ارتباط اکانت با فیسبوک قطع بشه

Ami سه شنبه 11 تیر 1398

وای دستتون درد نکنه من این حالت ببینی یه اینستاگراممو حواسم نبود فعال شد از استرس کم بود بمیرم نمیدونستم چطورمی درستش کنم سایتای زیادی دیدم نشد ولی سایت شمارو دیدم همشو انجام دادم و درست شد مرسییی

sahar جمعه 21 تیر 1398

من هرکاری میکنم نمیتونم پیجمو ب حالت شخصی برگردونم و این ک پرایوتم گزینش نیس برام چیکار باید بکنم؟؟

پاسخ مدیر به sahar شنبه 22 تیر 1398

سلام با فیلتر شکن به فیسبوک متصل بشید , اگه کانت فیسبوک ندارید بسازید , بعد از اتصال لغو پیوند کنید و گزینه بازگشت به اکانت شخصی رو بزنید , مشکلتون حل مشیه

ناهید یکشنبه 27 مرداد 1398

تورو خدا یکی ب من کمک کنه هرکار میکنم بلد نیستم پ نمیتونم و نمیشه ب حساب شخصی برگردم؟؟؟

پاسخ مدیر به ناهید یکشنبه 27 مرداد 1398

سلام مشکلتون رو در تلگرام با شماره 09037243800 پشتیبانی شرکت درمیون بذارین

بهنام پنجشنبه 14 شهریور 1398

تشکر مشکل من حل شد بسیار ممنونم

F T دوشنبه 18 شهریور 1398

سلام من می خواهم اکانتم را به حالت هنرمند دربیاورم ولی مستقیم حالت بیزینس انتخاب شده درحالی که روی اکانت دیگه ام هر دو حالت هست مشکل چیه؟

پاسخ مدیر به F T پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام موقع تغییر , رفتن به حساب حرفه ای رو انتخاب کنید . switch to perfessional Account --- Creator

Roya چهارشنبه 20 شهریور 1398

فقط دمت گرم :))

مهرنوش معین یکشنبه 24 شهریور 1398

سلام من اکانتم رو سال گذشته به بیزنس تغییر داده بودم و به فیس بوک هم متصل بود و به اشتباه از بیزنس خارج کردم و متاسفانه برای فیس بوکم مشکلی پیش اومد که بلاک شد و ظاهرا کلا غیرفعال شده چون دیگه نمیتونم تو فیس بوکم لاگین کنم. فیس بوک دیگه ای ساختم ولی دیگه نمی تونم اکانت اینستاگرامم رو بیزنس کنم خیلی سعی کردم ولی مدام بهم خطا میده انگار هنوز به اون فیس بوک که غیر فعال شده متصل هست با توجه به اینکه خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی بفرمایید . خطایی که موقع بیزنس کردن بهم میده : you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time

پاسخ مدیر به مهرنوش معین پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام لطفا در تلگرام به پشتیبانی پیام بدین تا مشکلتون رو حل کنیم 09037243800

مصطفی یکشنبه 7 مهر 1398

من پیجمو از بیزینس به شخصی تبدیل کردیم، آیا مشکلات دیده شدن پست که میگن بر طرف میشه یا نه؟؟؟

پاسخ مدیر به مصطفی سه شنبه 9 مهر 1398

سلام اکانتتون رو پرایوت کنید تا پست هاتون دیده نشه

Nasi شنبه 13 مهر 1398

توروخدابه منم کمک کنید همه راهارورفتم نشد

پاسخ مدیر به Nasi یکشنبه 14 مهر 1398

سلام کدوم مرحله مشکل دارید ؟

عطا سه شنبه 23 مهر 1398

ممنون از لطف شما من که کارم تموم شد و راه افتاد

kamyar دوشنبه 11 آذر 1398

سلام من اکانتم شخصیه ولی جدیدا نمیتونم فعالیت فالوورهامو ببینم و فقط مینویسه activity? باید چیکار کنم؟ چطوری باید فعالیت فالورهامو ببینم که چی رو لایک کردن یا کسی رو فالو کردن لطفا کمک کنید....سپاسگزارم

پاسخ مدیر به kamyar دوشنبه 11 آذر 1398

سلام طی آپدیت ماه اکتوبر 2019 اینستاگرام , این گزینه حذف شده و شما نمیتونید دیگه فعالیت فالوورهاتون رو ببینید .

Hethimah جمعه 15 آذر 1398

مطلب عالی بود مرسی برای من که خیلی کاربردی بود پاینده باشید

پاسخ مدیر به Hethimah جمعه 15 آذر 1398

ممنون از شما دوست عزیز

حسین جمعه 15 آذر 1398

مرسی ازسایت مفید خوب خیلی عالی راهنمای می کنید

پریا دوشنبه 16 دی 1398

نمیشه خیلی طول میکشه آخرشم نمیشه خودتون یا برید تو اکانتم یا بکید چیکار کنم تروخدا

پاسخ مدیر به پریا دوشنبه 16 دی 1398

سلام لطفا به پشتیبانی ما در تلگرام یا واتس آپ پیام بدین 09037243800

یوسف پنجشنبه 26 دی 1398

سلام وقتتون بخیر.ممنون بابت تمام کمکهایی که به کاربران میکنید.من از حالت بیزینس خارج شدم و به حالت شخصی برگشتم با کمک شما.سوالم اینه حالا که به حالت شخصی برگشتم مشکلاتی که تو حالت بیزینسی وجود داشت برطرف میشه آیا؟(مثلا ریزش فالور.کمتر شدن جذب فالور.نشان دادن تمام پستها به تمام فالورا)ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

پاسخ مدیر به یوسف سه شنبه 1 بهمن 1398

سلام بحث افزایش یا کاهش فالوور به کیفیت پست ها و اهدافتون بستگی داره , در حالت شخصی می تونین اکانت رو از حالت عمومی به شخصی تبدیل کنید که پست ها به همه نشون داده نشه . تفاوت حالت شخصی و بیزنس در اینه که در حالت بیزنس دکمه های تماس اضافه میشه و میتونید اطلاعات آماری رو ببینید .

Zohreh یکشنبه 6 بهمن 1398

با سلام، اگر من پیج بیزنسی را به شخصی تغییر بدهم، امکان خصوصی کردن آن هست یا نه؟

پاسخ مدیر به Zohreh پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام قابلیت اینکه پیج خصوصی بشه فقط در شخصی وجود داره پس با تغییر به شخصی می تونید اکانتتون رو پرایوت کنید .

سحر چهارشنبه 9 بهمن 1398

من هرکار میکنم نمیشه همش مینویسه there was a problem during the update

پاسخ مدیر به سحر پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام مشکل برای اتصال به فیسبوک داره - از پ ر و ک س ی استفاده کنید مشکلتون حل میشه

اف پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام وقت بخیر ، من راه تبدیل اکانت بیزینس به شخصی رو میدونم فقط یک ترس دارم . اگه به حالت شخصی برش گردونم استوری هام از بین نمیرن؟ انگار توی توضیحات انگلیسیش نوشته که دیگه به استوری هام دسترسی ندارم آیا این درسته ؟

پاسخ مدیر به اف پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام نه مشکلی پیش نمیاد , این مورد رو قبلا تست کردیم و مشکلی برای استوری های ذخیره شده پیش نمیاره

مهدی شنبه 12 بهمن 1398

سلام نسخه اینساگرامم قدیمیه هرچی میزنم بازم شخصی نمیشه

پاسخ مدیر به مهدی یکشنبه 13 بهمن 1398

سلام میتونید توی استورهای ایرانی و یا گوگل پلی بروز رسانی کنید

مهدی پنجشنبه 24 بهمن 1398

دستتون درد نکنه عاااالی بود خسته نباشید

پویا یکشنبه 27 بهمن 1398

سلام اکانتمو وقتی تجاری کردم بعد از چند مدت اونو خارج کردم می خواستم ایدی که دارم تو اون اکانت رو ببرم رو یه اکانت دیگم که نمیشه اینم بگم ایدی رو عوض می کنم بعد میرم اون اکانت تا عوض کنم ولی اون ایدی رو که می خوام هیچ جا بجز اکنتی که توش بوده نمیشه برد

پاسخ مدیر به پویا دوشنبه 28 بهمن 1398

سلام دوست عزیز اسامی که برای اکانت های اینستاگرام انتخاب میکنید فقط در همون اکانت دردسترسه و دیگه نمیشه برای اکانت های دیگه انتخاب کنید . این مشکل زمانی بیشتر میشه که اکانت شما بلاک بشه و اون نام برای هیچ کس دیگه ای در دسترس نخواهد بود .

ایلیا سه شنبه 29 بهمن 1398

من اکانتم رو چند بار بیزینسی کردم بعد شخصی کردم الان میخوا بیزینسی کنم نمیشه میگه تعداد دفعات ممکن برای شما پر شده باید چیکار کنم که اکانتم دوباره بیزینسی بشه

پاسخ مدیر به ایلیا پنجشنبه 1 اسفند 1398

سلام حداقل یک هفته روی اکانتتون تغییرات انجام ندید

Chopard__Gallery چهارشنبه 30 بهمن 1398

خوب بود استفاده کردم، فقط یه سوال، چطوری میتونم پیجمو ب اشتراک بذارم برای همی کسایی ک از اینستا استفاده میکنن، منظورم جهانی!؟!

پاسخ مدیر به Chopard__Gallery پنجشنبه 1 اسفند 1398

سلام اینستاگرام یه شبکه جهانیه و کلیه پست های اشتراک گذاری شده توسط شما , برای تمام افراد قابل مشاهده هست . اگر برنامه ریزی برای کشور خاصی دارید می تونید کپشن و هشتگ های پست رو متناسب با اون کشور انتخاب کنید .

مهران چهارشنبه 7 اسفند 1398

سلام اکانتم بیزینس بود ولی به دلیل سوییچ نشدن به فیسبوک مجبور شدم به حالت شخصی برگردونم ولی الان هر کاری میکنم به حالت بیزینس بر نمیگرده

پاسخ مدیر به مهران شنبه 10 اسفند 1398

سلام متاسفانه یک ماه هست که اینستاگرام تغییرات بیش از سه بار رو قبول نمیکنه ، یه مدت صبر کنید و دوباره تست کنید

امین پنجشنبه 8 اسفند 1398

با درود قراوان خدمت شما واقعا ممنونم ازتون خیلی ممنون

پاسخ مدیر به امین شنبه 10 اسفند 1398

ممنون از شما

ایمان سهراب‌پور شنبه 10 اسفند 1398

سلام. سؤال داشتم : فیس بوک بهم اجازه ورود به اکانت نداد و نوشته بود در حال بررسی امنیتی اطلاعات شما هستیم. اگه اجازه نده، ترفند خاصی وجود ندارد؟ آیا ممکنه به دلیل استفاده از فیلتر شکن و آی پی آلمان، در آپدیت های اخیرشون، به منی که از شماره تلفن ایرانی استفاده میکنم اجازه ورود نداده باشن؟ آیا اگه جیمیل بسازم و اکانت دوم فیس‌بوک، مشکل رفع خواهد شد؟ دلیل اهمیت تغییر به خصوصی، برای من، شدوبین اینستا هست که با تغییر به خصوصی و تغییر پسورد و حذف هشتگ های تکراری و غیره در حال تلاش برای بهینه سازی هستم. آیا راهی برای رفع این مشکل بدون دست کاری وضعیت پروفایلم نیست؟ ببخشید سوالم طولانی شد احتمالا سوال بسیاری باشه چون مشکل اتصال به فیس بوک و نیاز به تغییر نمایه، عمدتا برای بازاریابها رخ میده. ممنون اگه جواب بدید با ذکر منبع در اکانت تخصصی خودم منتشر خواهم کرد به این آدرس : Insta :imnsrp83

پاسخ مدیر به ایمان سهراب‌پور شنبه 10 اسفند 1398

سلام 1- اگر فیسبوک یا اینستاگرام به هر دلیلی فکر کنه شخص دیگه ای میخواد به اکانت شما لاگین کنه امنیت رو بالا میبره و درخواست احراز هویت میخواد . باید احراز هویت کنید تا اکانت شما فعال بشه . راه حلش اینه که شما بگین اکانت ندارم و همونجا از طریق اینستا اکانت بسازید . اما با تغییر آی پی به دلیل استفاده از پروکسی ممکنه بازهم این مشکل برای شما پیش بیاد . 2- کلا تغییر آی پی باید حساسیت امنیتی برای شما میشه و برخی از فعالیت ها رو مختل میکنه پس اگر از پروکسی استفاده میکنید سعی کنید از مکان های خاص و ثابت متصل بشید . و نکته بعد اینه که اکانت شما imnsrp83 شادوبن نیست . در کل اگر تغییرات رو نمیتونید روی اکانتتون انجام بدین اول تغییر رمز دوم روی یک گوشی دیگه لاگین بشید و تست کنید سوم از اینترنت های مختلف استفاده و تست کنید مثلا اگر از نت موبایل استفاده میکنید از نت ثابت استفاده کنید و اگر همه اینا نشد حداقل یک هفته صبر کنید و توی این یک هفته کلا عادی رفتار کنید و تغییرات نداشته باشید موفق باشید

محسن شنبه 10 اسفند 1398

خدایی دمتون گرم عالی عالی

Aram جمعه 16 اسفند 1398

سلام. میخواستم بدونم پیج هایی که بیزنسی یا creator هستند در صورتی که استوری رو تپ کنیم و ببینیم میتونن بفهمن از چه آی دی، کدوم پیج بوده. ممنون.

پاسخ مدیر به Aram شنبه 24 اسفند 1398

سلام بله میتونید ببینین

Fateme جمعه 16 اسفند 1398

سلام من پیج کاری دارم بیزنسی کردم تبلیغ دادم یکی دو باری برگردوندم به حالت شخصی الان هر کاری میکنم دیگه نمیشه که بیزنسی کنم میزنه به حد نصاب رسیده آیید تروخدا بگین چیکار کنم باید بیزنسی کنم

پاسخ مدیر به Fateme پنجشنبه 22 اسفند 1398

سلام یه مدت از انجام تغییرات در اکانتتون پرهیز کنید ، دوباره میتونید بعدش تغییر بدین

DARIUSH شنبه 24 اسفند 1398

سلام پیج من تجاری هست و می خوام به حالت شخصی برگردم فقط یک سوال دارم اگه به حالت شخصی تغییر بدم پست ها و استوری ها پاک نمیشن، فالور هام از دست نمیرن؟ ممنون

پاسخ مدیر به DARIUSH شنبه 24 اسفند 1398

سلام دوست عزیز خیر اطلاعاتتون پاک نمیشه ، فقط ممکنه اگه بخواین دوباره تغییر بدین اکانت رو به بیزنس ، اینستاگرام محدودیت براتون بزاره .

فاطمه پنجشنبه 7 فروردین 1399

سلام اگه میشه راهنماییم کنید.من اصلا اکانت فیسبوک ندارم تا بخوام بهش وصل بشم ولی اینستاگرامم به حالت شخصی بر نمیگرده. از دیروز که تجاریش کردم یه استوری گذاشته بودم و یه سوال از مخاطبام پرسیدم. چرا پاسخ هیچ کدوم رو برام نمایش نمیده؟ قبل از اینکه تجاریش کنم حدود ده نفر جواب داده بودن.

پاسخ مدیر به فاطمه پنجشنبه 7 فروردین 1399

سلام برای بازگشت وقتی به مشکل برمی خوریم باید اول پسورد رو تغییر بدیم ، دوم اینکه بدون استفاده از ف ی ل ت ر شکن لاگین کنید اگه مشکتون حل نشد یک هفته صبر کنید و دوباره درخواست بدین . در مورد سوال دومتون ، این موضوع عدم نمایش پاسخ کاربران ربطی به تجاری و غیر تجاری نداره ، الان احتمالا کلا پیام هارو نشون نمیده با یک اینترنت غیر از نت موبایل تست کنید .

بهزاد چهارشنبه 13 فروردین 1399

سلام پیج من همش پیام میده بلاک شدم . نمیتونم پست بزارم و لایک کنم لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ مدیر به بهزاد چهارشنبه 13 فروردین 1399

سلام دوست عزیز از لایک ، فالو و آنفالو بیش از حد پرهیز کنید ، از فیلتر شکن استفاده نکنید ، رمز خودتون رو تغییر بدین ، لاگ اوت کنید و دوباره لاگین کنید . مشکلتون رفع میشه

محمد جمعه 15 فروردین 1399

سلام من اکانتم بیزنس بود واسه اینکه بخوام شاپ اینستاگرام فعال کنم به فیسبوک اتصال دادم و از اونجایی که تو تحریم هستیم پیج فیسبوکم بلاک شد ولی با یه اکانت فیسبوک دیگه به اینستا وصل شدم و بعد از اون Unlink کردم یعنی الان دیگه وصل نیست الان حالت شخصی کردم ولی میخوام دوباره بدون اتصال به فیسبوک بیزنس کنم خطای پایین میده you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time چکار کنم درست بشه، خیلی به مشکل خوردم من اکانتم بیزنس بوده و از همین راه کسب درآمد داشتم لطفا راهنمایی کنین اگه هزینه ای هم داشته باشه حاضر پرداخت کنم ممنون

پاسخ مدیر به محمد شنبه 16 فروردین 1399

سلام دوست عزیز اخیرا اینستاگرام برای تغییرات محدودیت گذاشته , الان یا باید حدود 3 هفته صبر کنید تا محدودیت تغییر اکانت رو برداره یا هم دوباره به یک پیج فیسبوک متصل کنید .

محمد جمعه 15 فروردین 1399

سلام. مدتی پیش بنده با پیج از یه سلبریتی معروف مطالب میزاشتم که روز دو تا گزینه اومد برای انتخاب که یکیش fan account بود یکی هم commentary account که حتما باید یه گزینه رو انتخاب میکردم و انتخاب کردم و گزینه مربوط ب کتگوری بیزینسم به این اسم تغییر کرد. اما بعد مدتی من کلا هم ای دی رو عوض کردم هم کلا محتوا رو تغییر دادم و کلا تغییر کاربری دادم ب یه پیج عمومی و مربوط ب شخص خاصی نیست دیگه. اما اون کتگوری بیزینس همچنان رو فقط یکی از این دو تا گزینه ک گفتم نشون میده. یعنی علاوه بر اون دسته بندی های دیفالت ک میشه انتخاب کرد باید یکی از این دو تارم انتخاب کنم جهت نمایش انتخابم نکنم خودش یکی ازینا رو‌نشون میده. چ کار باید بکنیم تا این داستان کلا حذف بشه. حتی از حالت بیزینس هم خارج میکنم بازم اون کتگوری نشون داده میشه ادرس پیج هم filobin در صورت امکان کمک و راهنمایی کنید. با تشکر

پاسخ مدیر به محمد شنبه 16 فروردین 1399

سلام دوست عزیز گزینه edit Profile رو بزنید اونجا گزینه Profile Display بعد اونجا گزینه display category label رو غیر فعال کنید .

milad سه شنبه 19 فروردین 1399

عالی بود ممنون از زحماتتون ❤️❤️❤️

پاسخ مدیر به milad جمعه 22 فروردین 1399

ممنون از شما دوست عزیز

محمد سه شنبه 19 فروردین 1399

سلام دوباره شما میگین که اخیرا اینستاگرام برای تبدیل کردن اکانت بیزنس به شخصی و برعکس محدودیت گذاشته ولی درحالی که من با یه اکانت دیگه امتحان کردم در ماه هر چند بار که بخوایم میتونم به یکدیگه تبدیلش کنیم you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time خطای بالا رو وقتی بهم داده که اکانت به فیسبوک وصل کردم یعنی هیچ ربطی به محدودیت در ماه نداره الان بخوام دوباره تبدیل به بیزینس کنم راهی نداره؟؟؟ تمام راه هایی که تو یوتیوب هم گفته بودن رفتم و به فیسبوک دیگه هم وصل کردم ولی نمیشه اکانت فیسبوک هم بلاک میکنه و از دسترس خارج. پیشنهادی ندارین چکار کنم؟؟؟

پاسخ مدیر به محمد جمعه 22 فروردین 1399

سلام دوست عزیز درسته این خطا رو وقتی میده که حساب شما به فیسبوک متصل باشه . این خطا در حالت عادی 3 هفته زمان میبره که رفع بشه در غیر اینصورت باید اکانت از فیسبوک جدا بشه ، یک صفحه جدید در فیسبوکتون بسازید و اکانت رو به صفحه جدید متصل کنید مشکل رفع میشه .

nasteran یکشنبه 31 فروردین 1399

خیلی خوب بود ^.^

عرفان سه شنبه 9 اردیبهشت 1399

سلام.خسته نباشید . ی سوال داشتم از خدمت تون ، چطوری میشه گزینه about account یا در واقعا گزینه former users رو مخفی یا حذف کرد ؟ چون بعضی از پیجا ابن گزینه هست و میشه دید ، اما بعضی دیگه اصلا نداره ، ممنون میشم اکه بگید

پاسخ مدیر به عرفان سه شنبه 9 اردیبهشت 1399

سلام دوست عزیز این گزینه در آپدیت اخیر اینستاگرام برای پیج های تجاری فعال شده ، اگر میخواین نمایش داده نشه باید اکانت خودتون رو شخصی و پرایوت کنید .

فهیمه یکشنبه 14 اردیبهشت 1399

من پیج خودم به خاطر پرایویت کردن از حالت بیزنس به شخصی تبدیل کردم و بعد از یک روز مجدد به بیزنس با اینکار چه مشکلی برای اکانت به وجود میاد آخه تعدادی از فالورهام میگن که پیجم نمی تونن ببینن و تعداد لایک و بازدید و حتی فالو من هم پایین اومده. چطور میتونم این مشکل حل کنم متشکر

پاسخ مدیر به فهیمه دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

سلام احتمالا شما تنظیمات مربوط به سن کاربران رو فعال کردین ، غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه ، برای بررسی به آدرس زیر برین : settings - Business - Mininmun Age

حسن شنبه 20 اردیبهشت 1399

سلام خسته نباسید بلخره یک سایت ایرانی پیدا شد راجب مشکل نفس گیره لیمیت بیزینس اکانت صحبت کنه. جناب من چند ماه میشه که نمیتونم پیجمو به بیزینس اکانت یا کریتور اکانت تبدیل کنم اکانت فسبوک هم عوض کردم یکی دیگرو لینک کردم نشد که نشد قدم به قدم میگین چیکار کنم رفع بشه چون برای کسب و کارم هست خیلی مهمه الان هیچ اماری از پیجمو ندارم متاسفانه.

پاسخ مدیر به حسن شنبه 20 اردیبهشت 1399

سلام دوست عزیز چه خطایی میده بهتون ؟ توی تلگرام به شماره 09037243800 پیام بدین تا بررسی کنیم مشکلتون رو

Behzad پنجشنبه 12 تیر 1399

مرسی از شما عالی بود

بشیر دوشنبه 17 شهریور 1399

سلام میخواستم ببینم که اگر بطور مداوم از بیزینس به شخصی تبدیل کنیم برای پیج مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا پستارو نشون نده ؟

پاسخ مدیر به بشیر دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

سلام دوست عزیز تا الان موردی نداشتیم که مشکلی پیش بیاد ولی ما به شما پیشنهاد میدیم این کار رو به طور مداوم انجام ندین البته باید بهتون بگم که شما با فاصله زمانی های کم نمیتونین اصلا این کار رو انجام بدین و خود اینستاگرام به شما اخطار میده

Sma دوشنبه 12 آبان 1399

من پیجمو از حالت بیزینس به شخصی تغییر دادم ولی تعداد پست هامو برای بقیه صفر نشون میده... برای چی؟

پاسخ مدیر به Sma سه شنبه 18 آذر 1399

سلام اطلاعات پیجتون رو توی تلگرام برای شماره +98 903 724 3800 ارسال کنید

فرهاد پنجشنبه 21 اسفند 1399

دمتون گرم مرسی

Mm یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام ببخشید من‌میخام اکانت اینستاگرامم و ب حساب تجاری فن پیج تبدیل کنم و سوالم اینه ک ایا بعدا میتونم حرفه تجاری مو عوض کنم یا ن ؟

پاسخ مدیر به Mm دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

سلام دوست عزیز بله شما میتونین حوزه کاری خودتون رو تغییر بدین

سارا دوشنبه 30 فروردین 1400

خدا خیرت بده خدا هر چی پدر مادرت میخوان بهت بدن داشتم سکته میکردم . امید وارم شب بود همه خواب بودن کل عکسام پخش میشد مرسی

پاسخ مدیر به سارا دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

موفق باشین

نرگس سه شنبه 2 آذر 1400

خیلی ممنونم عالی بود واقعا

پاسخ مدیر به نرگس چهارشنبه 17 آذر 1400

خواهش میکنیم