تبدیل اکانت کسب و کار به شخصی در اینستاگرام

در این مقاله به توضیح تبدیل اکانت بیزنس اینستاگرام به معمولی ( شخصی ) می پردازیم . با ما در ادامه مطلب همراه باشید

تبدیل اکانت بیزینس به معمولی

بروزرسانی محتوا: 13خرداد1402 - متاسفانه هنوز فیلم بروزرسانی نشده و تنها راهنما بروز شده است

مقالات مرتبط : تبدیل اکانت اینستاگرام به بیزینس

مقالات مرتبط : قوانین و محدودیت های اینستاگرام

نکته مهم : در صورتیکه اکانتتان به فیبسوک متصل شده باشد ، تغییر اکانت به شخصی ممکن است کمی متفاوت باشد، شما در ماه فقط یکبار می توانید اکانت خود را از بیزنس به شخصی تغییر دهید و در صورتی که بخواهید دوباره از شخصی به بیزنس تغییر دهید با خطای you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time مواجه خواهید شد .

توضیحات تکمیلی ، فیلم آموزشی و سوالات متداول در انتهای این مقاله آورده شده است )

چگونه اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم ؟

اسکرین شات ها از نسخه انگلیسی اینستاگرام گرفته شده است اما گزینه های فارسی به رنگ سبز نوشته شده است.

 • مرحله اول: برای خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام ابتدا کافیست به بخش تنظیمات اینستاگرام مراجعه کنید  ، این بخش در بالای صفحه اصلی پروفایل اینستاگرام بصورت سه خط بالای هم نمایش داده شده است .

  خارج شدن از حالت بیزینس اینستاگرام

 • مرحله دوم : سپس با کلیک بر روی این گزینه صفحه تنظیمات اینستاگرام را مشاهده می کنید ، در صفحه باز شده،  بر روی گزینه تنظیمات و حریم خصوصی  یا  settings and privacy که با علامت چرخ دنده مشخص شده است کلیک کنید 

  حذف بیزینس اینستاگرام

 • مرحله سوم: با کلیک بر روی تنظیمات شما وارد بخش تنظیمات اکانت اینستاگرام خود وارد می شوید ، در این بخش به قسمت نوع حساب و ابزارها ( Business tools and controls) می رویم.

  حذف بیزینس اکانت اینستاگرام

 • مرحله چهارم: وارد بخش نوع حساب و ابزارها شده و در پایین صفحه گزینه تغییر نوع حساب  switch account type را انتخاب می کنیم.

  تبدیل اکانت بیزینس به معمولی

 • مرحله پنجم: بعد از انتخاب گزینه تغییر نوع حساب، یک صفحه در پایین باز می شود که در آن دو گزینه تغییر وضعیت به حساب شخصی و رفتن به حساب تولید کننده محتوا وجود دارد، اگر می خواهیم حساب خود را به شخصی تبدیل کنید گزینه اول و اگر شما یک کسب و کار شخصی هستید گزینه دوم را انتخاب کنید.

  تبدیل اکانت بیزینس به معمولی

 • مرحله ششم: در صفحه باز شده بر روی گزینه تغییر وضعیت به حساب شخصی کلیک کنید، بعد از چند ثانیه حساب شما به شخصی تبدیل خواهد شد.

  تبدیل اکانت بیزینس به معمولی

پویش حمایت از کسب و کارهای ایرانی

نکته بسیار مهم : 

اگر دکمه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟ را زدید و دیدید تغییری انجام نشد , حساب شما با اکانت فیسبوک به کسب و کار تبدیل شده است , برای بررسی این نکته به تنظیمات --> حساب --> حساب های پیوند شده رفته , درصورتیکه تیک فیسبوک در بالا خورده باشد اکانت شما به فیسبوک متصل است . بر روی فیسبوک کلیک کنید , اینستاگرام به حساب فیسبوک متصل شده و به نرم افزار اینستاگرام برخواهد گشت و دکمه  Unlink یا قطع حساب نمایش داده می شود , بر روی آن کلیک کرده سپس دکمه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟  را بزنید , حساب شما به شخصی تبدیل خواهد شد .

این نکته را توجه داشته باشید در صورت عدم اتصال به اکانت فیسبوک برگشت به حالت شخصی امکان پذیر نیست .

نکته مهم: با توجه به فیلتر شدن ایستاگرام و استفاده از پروکسی برای اتصال به اینستاگرام، ممکن است به دلایل امنیتی؛ اینستاگرام تغییرات را انجام ندهد. برای این موضوع بعدا دوباره تست کنید.

بعد از انتخاب گزینه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟ ( Switch back to personal Account )  یه صفحه باز خواهد شد ، گزینه  برگشت ( switch back ) را انتخاب کنید .

اموزش حذف بیزینس اینستاگرام

اموزش حذف بیزینس اینستاگرام

اکنون به حالت شخصی برخواهید گشت و تنظیمات حساب خصوصی را خواهید داشت .

در صورتیکه موفق به تغییر نشدید :

با آپدیت های اخیر اینستاگرام ممکن است که تمام مراحل را انجام دهید و باز هم اکانت شما به شخصی تغییر پیدا نکند , دو راه کار برای انجام تغییرات وجود دارد که می توانید انجام دهید :

1-ممکن است اکانت فیسبوک خود را بیاد نداشته باشید , با شماره ای که اکانت اینستاگرام را ساخته اید , اقدام به ساخت مجدد اکانت فیسبوک نموده , بعد از اتصال به اینستاگرام , اتصال اینستاگرام با فیسبوک را قطع کنید , مشکل شما رفع خواهد شد .

2 - در صورتیکه مراحل فوق باز هم جواب نداد بر روی یک گوشی دیگر  , لاگین کنید و مراحل خروج را انجام دهید . با هر نرم افزار اینستاگرام امکان لاگین 5 اکانت وجود دارد .

خطای  "you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time"

این پیام معمولا به اکانت هایی که به فیسبوک متصل شده اند نمایش داده می شود و به آنها اجازه میدهد که فقط یکبار در ماه تغییرات را انجام دهند . برای رفع این خطا باید در اکانت فیسبوک خود یک پیج جدید ایجاد کرده ، اطلاعات خود را بصورت کامل در آن پر کنید و سپس دوباره اکانت خود را به آن متصل کنید . این خطا به طور میانگین حدود سه هفته زمان میبرد تا رفع شود . 

فیلم آموزش تغییر اکانت بیزنس به شخصی در اینستاگرام

سوالات متداول

آیا در حالت بیزنس می توان اکانت را private کرد ؟
خیر ، این قابلیت فقط در حالت شخصی وجود دارد و در صورتیکه اکانت شما به کسب و کار تبدیل شود تمامی پست های شما برای دیگران قابل مشاهده است .
آیا در تغییر اکانت به بیزنس پست ها ، استوری و اطلاعات من حذف خواهد شد ؟
خیر، با تغییر اکانت از شخصی به بیزنس و یا بیزنس به شخصی محتوای شما از بین نخواهد رفت .
تفاوت اکانت بیزنس با شخصی چیست ؟
در اکانت بیزنس دکمه های تماس اضافه خواهد شد و شما قادر خواهید بود تا اطلاعات آماری اکانت خود را مشاهده کنید . این اطلاعات آماری به شما در رشد کسب و کارتان کمک زیادی خواهد نمود .
تفاوت اکانت بیزنس با حرفه ای چیه ؟
از نظر کلی باهم تفاوتی ندارن ، حالت بیزنس مناسب کسب و کارهای حقوقی و برندهاست و حالت حرفه ای مناسب برای برندهای شخصی و افرادی مانند هنرمندان ، ورزشکاران و آموزش دهنده هاست ..
چگونه حساب کسب و کار اینستا را خصوصی کنیم
برای خصوصی کردن حساب کسب و کار در اینستاگرام، می‌توانید به صورت زیر عمل کنید: 1-وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی آیکون پروفایل در پایین صفحه کلیک کنید. 2-در صفحه پروفایل خود، بر روی سه نقطه در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. 3-گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. 4-در بخش "حریم خصوصی"، گزینه "حساب خصوصی" را انتخاب کنید. اکنون حساب کسب و کار شما به حساب خصوصی تبدیل شده است. لطفا توجه داشته باشید که با خصوصی کردن حساب کسب و کار، مخاطبین شما برای دیدن پست‌ها و محتوای شما باید دنبال کننده شما باشند و درخواست دنبال کردن برای شما ارسال کنند. همچنین، پست‌های شما نیز برای عموم قابل دیدن نخواهد بود و فقط دنبال کنندگان شما می‌توانند آن‌ها را ببینند. .
آیا امکان انتقال نام اکانت به اکانت دیگری وجود دارد ؟
خیر ، نام های اکانت فقط و فقط در پیج هایی که داخل آنها درست شده در دسترس خواهد بود و شما حتی اگر نام اکانت را تغییر دهید آن نام در اکانت دیگر در دسترس نخواهدبود.
چگونه حساب اینستا را از کسب و کار خارج کنیم؟
برای خارج کردن حساب کسب و کار از اینستاگرام و تبدیل آن به حساب شخصی، می‌توانید از مراحل زیر استفاده کنید: 1- وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی آیکون پروفایل در پایین صفحه کلیک کنید.2- در صفحه پروفایل خود، بر روی سه نقطه در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. 3-در بخش "حساب"، گزینه "تعویض به حساب شخصی" را انتخاب کنید.4- سپس بر روی "بله، تأیید کنید" کلیک کنید تا حساب شما به حساب شخصی تبدیل شود. لطفا توجه داشته باشید که با تبدیل حساب کسب و کار به حساب شخصی، اطلاعات مربوط به کسب و کار شما، مانند تعداد دنبال کنندگان و تعداد پست‌ها، حفظ خواهد شد. همچنین، شما می‌توانید در هر زمان به حساب کسب و کار خود بازگردید و مجدداً آن را فعال کنید.
چگونه اکانت بیزینس را پرایوت کنیم؟
برای خصوصی کردن حساب بیزینس در اینستاگرام، می‌توانید به صورت زیر عمل کنید:1- وارد حساب کاربری خود شوید و بر روی آیکون پروفایل در پایین صفحه کلیک کنید. 2-در صفحه پروفایل خود، بر روی سه نقطه در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید. 3-گزینه "تنظیمات" را انتخاب کنید. 4-در بخش "حریم خصوصی"، گزینه "حساب خصوصی" را انتخاب کنید. اکنون حساب بیزینس شما به حساب خصوصی تبدیل شده است. لطفا توجه داشته باشید که با خصوصی کردن حساب بیزینس، شما می‌توانید فقط به دنبال کنندگان تان پست های خود را نشان دهید و برای مخاطبان دیگر غیر قابل دسترسی خواهد بود. همچنین، تغییر حالت حساب شما از بیزینس به حساب شخصی نیز ممکن است تاثیراتی در کسب و کار شما داشته باشد، بنابراین پیش از تغییر حالت حساب، باید به دقت بررسی کنید که آیا این تغییرات مناسب برای کسب و کار شما است یا خیر.
divider divider

محصولات مرتبط

✍️طراحی فروشگاه اینترنتی ☰ وب سایت فروشگاهی با امکان خرید آنلاین ☰ امکان ارائه اپلیکیشن موبایل فروشگاهی در دو نسخه اندروید و IOS ☰ بارگزاری نامحدود محصولات ☰ پنل مدیریت سریع و آسان ☰ کدنویسی بهینه شده برای سئو ☰ روشهای پرداخت متنوع (پرداخت آنلاین، کیف پول، پرداخت در محل) ☰ اتصال به سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM ☰ امکان اتصال به نرم افزار حسابداری جهت بروز رسانی قیمت ها و موجودی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✍️ چرا شرکت طراحی سایت پیشگامان دامنه فناوری ؟ ☰ 15 سال سابقه فعالیت + بیش از 500 مشتری ☰ پیاده سازی طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ☰ مدیریت سریع و آسان سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی ☰ تحویل سریع + قیمت مناسب + بهینه سازی و سئو اولیه ☰ قابلیت نمایش بر روی موبایل (ریسپانسیو) ☰ دوره های آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال اولیه رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر

ملیحه
ملیحه
جمعه 16 فروردین 1398

سلام با این که من صفحه مو به شخصی برگردوندم ولی هر کاری میکنم صفحه ام شخصی نمیشه و همه صفحه منو میبینن

admin picture
پاسخ مدیر به ملیحه
یکشنبه 1 اردیبهشت 1398

سلام باید صفحه اینستاگرام خودتون رو به صورت private تبدیل کنید

سیما
سیما
چهارشنبه 28 فروردین 1398

سلام ببخشید اگه از حالت بیزینس حساب به حالت حساب شخصی تغییر حالت بدیم پست های پیجمون حذف که نمیشن؟ برام سواله..

admin picture
پاسخ مدیر به سیما
پنجشنبه 29 فروردین 1398

سلام نه چیزی حذف نمیشه ، تفاوت حساب کسب و کار با شخصی در نمایش اطلاعات آماری و نمایش اطلاعات تماس برای مخاطبه

یکی
یکی
یکشنبه 8 اردیبهشت 1398

دمت گرم:/

امین
امین
پنجشنبه 2 خرداد 1398

سلام میخواستم ببینم حالت شخصی با حساب خصوصی تفاوت داره

admin picture
پاسخ مدیر به امین
پنجشنبه 2 خرداد 1398

سلام حساب اینستاگرام در حالت شخصی میتواند به دو صورت 1-عمومی (قابل نمایش به عموم بازدید کنندگان) 2-خصوصی (نمایش فقط برای افرادی که شما را دنبال میکنند ) قابل استفاده میباشد ولی در حالت بزینس فقط میتوانید به صورت عمومی در پیج خود استفاده نمایید موفق و پیروز باشد

پردیس
پردیس
دوشنبه 20 خرداد 1398

سلام من تمام این مراحل را برای برگشت از حالت تجاری به شخصی انجام دادم، به فیسبوک هم قبلا متصل نشده بودم، ولی نمیشه، نه ارور میده نه هیچی، فقط تبدیل نمیشه، و دوباره همونکار رو تکرار میکنم و نمیشه، لطفا راهنمایی کنید، چکار کنم؟ حتما باید به شخصی تبدیل بشه

admin picture
پاسخ مدیر به پردیس
پنجشنبه 23 خرداد 1398

با آپدیت های اخیر اینستاگرام ممکن است که تمام مراحل را انجام دهید و باز هم اکانت شما به شخصی تغییر پیدا نکند , دو راه کار برای انجام تغییرات وجود دارد که می توانید انجام دهید : 1- به بخش تنظیمات گوشی خود بروید , در بخش مدیریت برنامه ها , نرم افزار اینستاگرام را پیدا کرده و سپس گزینه پاک کردن حافظه پنهان و سپس پاک کردن داده ها رابزنید . لازم به ذکر است در این حالت شما از اکانت های خود خارج می شوید و برای استفاده دوباره از اینستاگرام باید لاگین کنید .بعد از لاگین شدن مجدد مراحل بالا را تکرار کنید تا حساب شما به شخصی تغییر یابد . 2 - در صورتیکه مراحل فوق باز هم جواب نداد بر روی گوشی شخصی دیگر , لاگین کنید و مراحل خروج را انجام دهید . با هر نرم افزار اینستاگرام امکان لاگین 5 اکانت وجود دارد . غیر از مراحل و نکات ذکر شده راهی برای تغییرات وجود ندارد .

Dokhtar blue
Dokhtar blue
چهارشنبه 22 خرداد 1398

واقعا مطلبتون خیلی کمکم کرد متشکر

admin picture
پاسخ مدیر به Dokhtar blue
چهارشنبه 22 خرداد 1398

موفق و پیروز باشید

نعیمه
نعیمه
چهارشنبه 22 خرداد 1398

مرررررررسی مممنون واقعااا

ramin
ramin
شنبه 1 تیر 1398

سلام از مطلب خوبتون بسیار تشکر و قدردانی میکنم . من یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید . پیج من شادو بن شده در آخرین پستی که گذاشتم یه کلیپ بود ولی تو هشتگ ها نشان داده نشد متوجه شدم شادوبن شدم . الان پست دیگری بعد از یک روز گذاشتم باز رفع نشده و همون هشتگ ها و اضافه کردم . فعلا هم هیچ لایکی نمیکنم و رفتار کاملا عادی یکنم تا درست بشه اولین کار پیج رو از حالت بیزینس به حالت شخصی برگردوندم و الان منتظرم تا از شادوبن خارج شوم. میخواستم ببینم وقتی خارج شدم همون دو تا پست آخرم هشتگ هاش درست میشه و نشان داده میشه . و یه سوال دیگه اینکه چون من پیجم کاملا هنری هست و کاری و باید پست بزارم . چه کارهایی انجام بدم تا از این حالت خارج شوم . ممنون

admin picture
پاسخ مدیر به ramin
دوشنبه 3 تیر 1398

سلام وقت بخیر ما شادوبن و رفع اون رو در یک مقاله بصورت کامل در سایت توضیح دادیم که میتونید مطالعه کنید , اولین نکته ای که باید بررسی کنید اینه که چرا شما شادوبن شدین , استفاده از ربات های غیر اصولی , استفاده از هشتگ های نامربوط , استفاده از فیلتر-شکن و ریپورت کردن از دلایل اصلی شادوبن شدنه . بعد از رفع علت باید محتوا گذاری اصولی و منظم داشته باشید تا مشکل حل بشه

مرضیه
مرضیه
یکشنبه 9 تیر 1398

من نمیدونم چرا نمیتونم پیجمو تجاری کنم..همه ی این مراحل میرم..ولی میگه باید به فیس بوک متصل باشی..درصورتی که با اکانت دیگه با همین گوشی امتحان میکنم حساب های دیگه تجاری میشن

admin picture
پاسخ مدیر به مرضیه
یکشنبه 9 تیر 1398

سلام اینستاگرام روی اکانت شما حساس شده , از فیلتر شکن استفاده نکنید , روی گوشی دیگه هم تست کنید

النا شاکري
النا شاکري
سه شنبه 11 تیر 1398

نميدونم چ کنم همش ميزنم نمياد بيرون

admin picture
پاسخ مدیر به النا شاکري
چهارشنبه 12 تیر 1398

سلام بررسی کنید ببینید اکانتتون به فیسبوک متصله یا نه . برای بررسی به تنظیمات --> حساب --> حساب های پیوند شده , برید اگه متصل باشه حتما باید به فیسبوک لاگین کنید , بعد اتصال اکانت رو با فیسبوک قطع کنید , اونوقت میتونید اکانت رو به شخصی تغییر بدین

مهسا اکبری
مهسا اکبری
سه شنبه 11 تیر 1398

سلام من نمیتونم به حالت شخصی برگردم تا اخرین مرحله میرم اما بعدش یه صفحه باز میشه ک بالاش نوشته خطا و داخل صفحه نوشته : لطفا پنجره مرورگر خود برا ببندید و دوباره باز کنید نمیدونم چرا من اصلا مرورگر باز نمیکنم اخه که بخوام ببندمش مشکل چیه ؟

admin picture
پاسخ مدیر به مهسا اکبری
چهارشنبه 12 تیر 1398

سلام بررسی کنید اکانت شما احتمالا به فیسبوک متصله باید حتما ارتباط اکانت با فیسبوک قطع بشه

Ami
Ami
سه شنبه 11 تیر 1398

وای دستتون درد نکنه من این حالت ببینی یه اینستاگراممو حواسم نبود فعال شد از استرس کم بود بمیرم نمیدونستم چطورمی درستش کنم سایتای زیادی دیدم نشد ولی سایت شمارو دیدم همشو انجام دادم و درست شد مرسییی

sahar
sahar
جمعه 21 تیر 1398

من هرکاری میکنم نمیتونم پیجمو ب حالت شخصی برگردونم و این ک پرایوتم گزینش نیس برام چیکار باید بکنم؟؟

admin picture
پاسخ مدیر به sahar
شنبه 22 تیر 1398

سلام با فیلتر شکن به فیسبوک متصل بشید , اگه کانت فیسبوک ندارید بسازید , بعد از اتصال لغو پیوند کنید و گزینه بازگشت به اکانت شخصی رو بزنید , مشکلتون حل مشیه

ناهید
ناهید
یکشنبه 27 مرداد 1398

تورو خدا یکی ب من کمک کنه هرکار میکنم بلد نیستم پ نمیتونم و نمیشه ب حساب شخصی برگردم؟؟؟

admin picture
پاسخ مدیر به ناهید
یکشنبه 27 مرداد 1398

سلام مشکلتون رو در تلگرام با شماره 09037243800 پشتیبانی شرکت درمیون بذارین

بهنام
بهنام
پنجشنبه 14 شهریور 1398

تشکر مشکل من حل شد بسیار ممنونم

F T
F T
دوشنبه 18 شهریور 1398

سلام من می خواهم اکانتم را به حالت هنرمند دربیاورم ولی مستقیم حالت بیزینس انتخاب شده درحالی که روی اکانت دیگه ام هر دو حالت هست مشکل چیه؟

admin picture
پاسخ مدیر به F T
پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام موقع تغییر , رفتن به حساب حرفه ای رو انتخاب کنید . switch to perfessional Account --- Creator

Roya
Roya
چهارشنبه 20 شهریور 1398

فقط دمت گرم :))

مهرنوش معین
مهرنوش معین
یکشنبه 24 شهریور 1398

سلام من اکانتم رو سال گذشته به بیزنس تغییر داده بودم و به فیس بوک هم متصل بود و به اشتباه از بیزنس خارج کردم و متاسفانه برای فیس بوکم مشکلی پیش اومد که بلاک شد و ظاهرا کلا غیرفعال شده چون دیگه نمیتونم تو فیس بوکم لاگین کنم. فیس بوک دیگه ای ساختم ولی دیگه نمی تونم اکانت اینستاگرامم رو بیزنس کنم خیلی سعی کردم ولی مدام بهم خطا میده انگار هنوز به اون فیس بوک که غیر فعال شده متصل هست با توجه به اینکه خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی بفرمایید . خطایی که موقع بیزنس کردن بهم میده : you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time

admin picture
پاسخ مدیر به مهرنوش معین
پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام لطفا در تلگرام به پشتیبانی پیام بدین تا مشکلتون رو حل کنیم 09037243800

مصطفی
مصطفی
یکشنبه 7 مهر 1398

من پیجمو از بیزینس به شخصی تبدیل کردیم، آیا مشکلات دیده شدن پست که میگن بر طرف میشه یا نه؟؟؟

admin picture
پاسخ مدیر به مصطفی
سه شنبه 9 مهر 1398

سلام اکانتتون رو پرایوت کنید تا پست هاتون دیده نشه

Nasi
Nasi
شنبه 13 مهر 1398

توروخدابه منم کمک کنید همه راهارورفتم نشد

admin picture
پاسخ مدیر به Nasi
یکشنبه 14 مهر 1398

سلام کدوم مرحله مشکل دارید ؟

عطا
عطا
سه شنبه 23 مهر 1398

ممنون از لطف شما من که کارم تموم شد و راه افتاد

kamyar
kamyar
دوشنبه 11 آذر 1398

سلام من اکانتم شخصیه ولی جدیدا نمیتونم فعالیت فالوورهامو ببینم و فقط مینویسه activity? باید چیکار کنم؟ چطوری باید فعالیت فالورهامو ببینم که چی رو لایک کردن یا کسی رو فالو کردن لطفا کمک کنید....سپاسگزارم

admin picture
پاسخ مدیر به kamyar
دوشنبه 11 آذر 1398

سلام طی آپدیت ماه اکتوبر 2019 اینستاگرام , این گزینه حذف شده و شما نمیتونید دیگه فعالیت فالوورهاتون رو ببینید .

Hethimah
Hethimah
جمعه 15 آذر 1398

مطلب عالی بود مرسی برای من که خیلی کاربردی بود پاینده باشید

admin picture
پاسخ مدیر به Hethimah
جمعه 15 آذر 1398

ممنون از شما دوست عزیز

حسین
حسین
جمعه 15 آذر 1398

مرسی ازسایت مفید خوب خیلی عالی راهنمای می کنید

پریا
پریا
دوشنبه 16 دی 1398

نمیشه خیلی طول میکشه آخرشم نمیشه خودتون یا برید تو اکانتم یا بکید چیکار کنم تروخدا

admin picture
پاسخ مدیر به پریا
دوشنبه 16 دی 1398

سلام لطفا به پشتیبانی ما در تلگرام یا واتس آپ پیام بدین 09037243800

یوسف
یوسف
پنجشنبه 26 دی 1398

سلام وقتتون بخیر.ممنون بابت تمام کمکهایی که به کاربران میکنید.من از حالت بیزینس خارج شدم و به حالت شخصی برگشتم با کمک شما.سوالم اینه حالا که به حالت شخصی برگشتم مشکلاتی که تو حالت بیزینسی وجود داشت برطرف میشه آیا؟(مثلا ریزش فالور.کمتر شدن جذب فالور.نشان دادن تمام پستها به تمام فالورا)ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

admin picture
پاسخ مدیر به یوسف
سه شنبه 1 بهمن 1398

سلام بحث افزایش یا کاهش فالوور به کیفیت پست ها و اهدافتون بستگی داره , در حالت شخصی می تونین اکانت رو از حالت عمومی به شخصی تبدیل کنید که پست ها به همه نشون داده نشه . تفاوت حالت شخصی و بیزنس در اینه که در حالت بیزنس دکمه های تماس اضافه میشه و میتونید اطلاعات آماری رو ببینید .

Zohreh
Zohreh
یکشنبه 6 بهمن 1398

با سلام، اگر من پیج بیزنسی را به شخصی تغییر بدهم، امکان خصوصی کردن آن هست یا نه؟

admin picture
پاسخ مدیر به Zohreh
پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام قابلیت اینکه پیج خصوصی بشه فقط در شخصی وجود داره پس با تغییر به شخصی می تونید اکانتتون رو پرایوت کنید .

سحر
سحر
چهارشنبه 9 بهمن 1398

من هرکار میکنم نمیشه همش مینویسه there was a problem during the update

admin picture
پاسخ مدیر به سحر
پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام مشکل برای اتصال به فیسبوک داره - از پ ر و ک س ی استفاده کنید مشکلتون حل میشه

اف
اف
پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام وقت بخیر ، من راه تبدیل اکانت بیزینس به شخصی رو میدونم فقط یک ترس دارم . اگه به حالت شخصی برش گردونم استوری هام از بین نمیرن؟ انگار توی توضیحات انگلیسیش نوشته که دیگه به استوری هام دسترسی ندارم آیا این درسته ؟

admin picture
پاسخ مدیر به اف
پنجشنبه 10 بهمن 1398

سلام نه مشکلی پیش نمیاد , این مورد رو قبلا تست کردیم و مشکلی برای استوری های ذخیره شده پیش نمیاره

مهدی
مهدی
شنبه 12 بهمن 1398

سلام نسخه اینساگرامم قدیمیه هرچی میزنم بازم شخصی نمیشه

admin picture
پاسخ مدیر به مهدی
یکشنبه 13 بهمن 1398

سلام میتونید توی استورهای ایرانی و یا گوگل پلی بروز رسانی کنید

مهدی
مهدی
پنجشنبه 24 بهمن 1398

دستتون درد نکنه عاااالی بود خسته نباشید

پویا
پویا
یکشنبه 27 بهمن 1398

سلام اکانتمو وقتی تجاری کردم بعد از چند مدت اونو خارج کردم می خواستم ایدی که دارم تو اون اکانت رو ببرم رو یه اکانت دیگم که نمیشه اینم بگم ایدی رو عوض می کنم بعد میرم اون اکانت تا عوض کنم ولی اون ایدی رو که می خوام هیچ جا بجز اکنتی که توش بوده نمیشه برد

admin picture
پاسخ مدیر به پویا
دوشنبه 28 بهمن 1398

سلام دوست عزیز اسامی که برای اکانت های اینستاگرام انتخاب میکنید فقط در همون اکانت دردسترسه و دیگه نمیشه برای اکانت های دیگه انتخاب کنید . این مشکل زمانی بیشتر میشه که اکانت شما بلاک بشه و اون نام برای هیچ کس دیگه ای در دسترس نخواهد بود .

ایلیا
ایلیا
سه شنبه 29 بهمن 1398

من اکانتم رو چند بار بیزینسی کردم بعد شخصی کردم الان میخوا بیزینسی کنم نمیشه میگه تعداد دفعات ممکن برای شما پر شده باید چیکار کنم که اکانتم دوباره بیزینسی بشه

admin picture
پاسخ مدیر به ایلیا
پنجشنبه 1 اسفند 1398

سلام حداقل یک هفته روی اکانتتون تغییرات انجام ندید

Chopard__Gallery
Chopard__Gallery
چهارشنبه 30 بهمن 1398

خوب بود استفاده کردم، فقط یه سوال، چطوری میتونم پیجمو ب اشتراک بذارم برای همی کسایی ک از اینستا استفاده میکنن، منظورم جهانی!؟!

admin picture
پاسخ مدیر به Chopard__Gallery
پنجشنبه 1 اسفند 1398

سلام اینستاگرام یه شبکه جهانیه و کلیه پست های اشتراک گذاری شده توسط شما , برای تمام افراد قابل مشاهده هست . اگر برنامه ریزی برای کشور خاصی دارید می تونید کپشن و هشتگ های پست رو متناسب با اون کشور انتخاب کنید .

مهران
مهران
چهارشنبه 7 اسفند 1398

سلام اکانتم بیزینس بود ولی به دلیل سوییچ نشدن به فیسبوک مجبور شدم به حالت شخصی برگردونم ولی الان هر کاری میکنم به حالت بیزینس بر نمیگرده

admin picture
پاسخ مدیر به مهران
شنبه 10 اسفند 1398

سلام متاسفانه یک ماه هست که اینستاگرام تغییرات بیش از سه بار رو قبول نمیکنه ، یه مدت صبر کنید و دوباره تست کنید

امین
امین
پنجشنبه 8 اسفند 1398

با درود قراوان خدمت شما واقعا ممنونم ازتون خیلی ممنون

admin picture
پاسخ مدیر به امین
شنبه 10 اسفند 1398

ممنون از شما

ایمان سهراب‌پور
ایمان سهراب‌پور
شنبه 10 اسفند 1398

سلام. سؤال داشتم : فیس بوک بهم اجازه ورود به اکانت نداد و نوشته بود در حال بررسی امنیتی اطلاعات شما هستیم. اگه اجازه نده، ترفند خاصی وجود ندارد؟ آیا ممکنه به دلیل استفاده از فیلتر شکن و آی پی آلمان، در آپدیت های اخیرشون، به منی که از شماره تلفن ایرانی استفاده میکنم اجازه ورود نداده باشن؟ آیا اگه جیمیل بسازم و اکانت دوم فیس‌بوک، مشکل رفع خواهد شد؟ دلیل اهمیت تغییر به خصوصی، برای من، شدوبین اینستا هست که با تغییر به خصوصی و تغییر پسورد و حذف هشتگ های تکراری و غیره در حال تلاش برای بهینه سازی هستم. آیا راهی برای رفع این مشکل بدون دست کاری وضعیت پروفایلم نیست؟ ببخشید سوالم طولانی شد احتمالا سوال بسیاری باشه چون مشکل اتصال به فیس بوک و نیاز به تغییر نمایه، عمدتا برای بازاریابها رخ میده. ممنون اگه جواب بدید با ذکر منبع در اکانت تخصصی خودم منتشر خواهم کرد به این آدرس : Insta :imnsrp83

admin picture
پاسخ مدیر به ایمان سهراب‌پور
شنبه 10 اسفند 1398

سلام 1- اگر فیسبوک یا اینستاگرام به هر دلیلی فکر کنه شخص دیگه ای میخواد به اکانت شما لاگین کنه امنیت رو بالا میبره و درخواست احراز هویت میخواد . باید احراز هویت کنید تا اکانت شما فعال بشه . راه حلش اینه که شما بگین اکانت ندارم و همونجا از طریق اینستا اکانت بسازید . اما با تغییر آی پی به دلیل استفاده از پروکسی ممکنه بازهم این مشکل برای شما پیش بیاد . 2- کلا تغییر آی پی باید حساسیت امنیتی برای شما میشه و برخی از فعالیت ها رو مختل میکنه پس اگر از پروکسی استفاده میکنید سعی کنید از مکان های خاص و ثابت متصل بشید . و نکته بعد اینه که اکانت شما imnsrp83 شادوبن نیست . در کل اگر تغییرات رو نمیتونید روی اکانتتون انجام بدین اول تغییر رمز دوم روی یک گوشی دیگه لاگین بشید و تست کنید سوم از اینترنت های مختلف استفاده و تست کنید مثلا اگر از نت موبایل استفاده میکنید از نت ثابت استفاده کنید و اگر همه اینا نشد حداقل یک هفته صبر کنید و توی این یک هفته کلا عادی رفتار کنید و تغییرات نداشته باشید موفق باشید

محسن
محسن
شنبه 10 اسفند 1398

خدایی دمتون گرم عالی عالی

Aram
Aram
جمعه 16 اسفند 1398

سلام. میخواستم بدونم پیج هایی که بیزنسی یا creator هستند در صورتی که استوری رو تپ کنیم و ببینیم میتونن بفهمن از چه آی دی، کدوم پیج بوده. ممنون.

admin picture
پاسخ مدیر به Aram
شنبه 24 اسفند 1398

سلام بله میتونید ببینین

Fateme
Fateme
جمعه 16 اسفند 1398

سلام من پیج کاری دارم بیزنسی کردم تبلیغ دادم یکی دو باری برگردوندم به حالت شخصی الان هر کاری میکنم دیگه نمیشه که بیزنسی کنم میزنه به حد نصاب رسیده آیید تروخدا بگین چیکار کنم باید بیزنسی کنم

admin picture
پاسخ مدیر به Fateme
پنجشنبه 22 اسفند 1398

سلام یه مدت از انجام تغییرات در اکانتتون پرهیز کنید ، دوباره میتونید بعدش تغییر بدین

DARIUSH
DARIUSH
شنبه 24 اسفند 1398

سلام پیج من تجاری هست و می خوام به حالت شخصی برگردم فقط یک سوال دارم اگه به حالت شخصی تغییر بدم پست ها و استوری ها پاک نمیشن، فالور هام از دست نمیرن؟ ممنون

admin picture
پاسخ مدیر به DARIUSH
شنبه 24 اسفند 1398

سلام دوست عزیز خیر اطلاعاتتون پاک نمیشه ، فقط ممکنه اگه بخواین دوباره تغییر بدین اکانت رو به بیزنس ، اینستاگرام محدودیت براتون بزاره .

فاطمه
فاطمه
پنجشنبه 7 فروردین 1399

سلام اگه میشه راهنماییم کنید.من اصلا اکانت فیسبوک ندارم تا بخوام بهش وصل بشم ولی اینستاگرامم به حالت شخصی بر نمیگرده. از دیروز که تجاریش کردم یه استوری گذاشته بودم و یه سوال از مخاطبام پرسیدم. چرا پاسخ هیچ کدوم رو برام نمایش نمیده؟ قبل از اینکه تجاریش کنم حدود ده نفر جواب داده بودن.

admin picture
پاسخ مدیر به فاطمه
پنجشنبه 7 فروردین 1399

سلام برای بازگشت وقتی به مشکل برمی خوریم باید اول پسورد رو تغییر بدیم ، دوم اینکه بدون استفاده از ف ی ل ت ر شکن لاگین کنید اگه مشکتون حل نشد یک هفته صبر کنید و دوباره درخواست بدین . در مورد سوال دومتون ، این موضوع عدم نمایش پاسخ کاربران ربطی به تجاری و غیر تجاری نداره ، الان احتمالا کلا پیام هارو نشون نمیده با یک اینترنت غیر از نت موبایل تست کنید .

بهزاد
بهزاد
چهارشنبه 13 فروردین 1399

سلام پیج من همش پیام میده بلاک شدم . نمیتونم پست بزارم و لایک کنم لطفا راهنمایی کنید.

admin picture
پاسخ مدیر به بهزاد
چهارشنبه 13 فروردین 1399

سلام دوست عزیز از لایک ، فالو و آنفالو بیش از حد پرهیز کنید ، از فیلتر شکن استفاده نکنید ، رمز خودتون رو تغییر بدین ، لاگ اوت کنید و دوباره لاگین کنید . مشکلتون رفع میشه

محمد
محمد
جمعه 15 فروردین 1399

سلام من اکانتم بیزنس بود واسه اینکه بخوام شاپ اینستاگرام فعال کنم به فیسبوک اتصال دادم و از اونجایی که تو تحریم هستیم پیج فیسبوکم بلاک شد ولی با یه اکانت فیسبوک دیگه به اینستا وصل شدم و بعد از اون Unlink کردم یعنی الان دیگه وصل نیست الان حالت شخصی کردم ولی میخوام دوباره بدون اتصال به فیسبوک بیزنس کنم خطای پایین میده you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time چکار کنم درست بشه، خیلی به مشکل خوردم من اکانتم بیزنس بوده و از همین راه کسب درآمد داشتم لطفا راهنمایی کنین اگه هزینه ای هم داشته باشه حاضر پرداخت کنم ممنون

admin picture
پاسخ مدیر به محمد
شنبه 16 فروردین 1399

سلام دوست عزیز اخیرا اینستاگرام برای تغییرات محدودیت گذاشته , الان یا باید حدود 3 هفته صبر کنید تا محدودیت تغییر اکانت رو برداره یا هم دوباره به یک پیج فیسبوک متصل کنید .

محمد
محمد
جمعه 15 فروردین 1399

سلام. مدتی پیش بنده با پیج از یه سلبریتی معروف مطالب میزاشتم که روز دو تا گزینه اومد برای انتخاب که یکیش fan account بود یکی هم commentary account که حتما باید یه گزینه رو انتخاب میکردم و انتخاب کردم و گزینه مربوط ب کتگوری بیزینسم به این اسم تغییر کرد. اما بعد مدتی من کلا هم ای دی رو عوض کردم هم کلا محتوا رو تغییر دادم و کلا تغییر کاربری دادم ب یه پیج عمومی و مربوط ب شخص خاصی نیست دیگه. اما اون کتگوری بیزینس همچنان رو فقط یکی از این دو تا گزینه ک گفتم نشون میده. یعنی علاوه بر اون دسته بندی های دیفالت ک میشه انتخاب کرد باید یکی از این دو تارم انتخاب کنم جهت نمایش انتخابم نکنم خودش یکی ازینا رو‌نشون میده. چ کار باید بکنیم تا این داستان کلا حذف بشه. حتی از حالت بیزینس هم خارج میکنم بازم اون کتگوری نشون داده میشه ادرس پیج هم filobin در صورت امکان کمک و راهنمایی کنید. با تشکر

admin picture
پاسخ مدیر به محمد
شنبه 16 فروردین 1399

سلام دوست عزیز گزینه edit Profile رو بزنید اونجا گزینه Profile Display بعد اونجا گزینه display category label رو غیر فعال کنید .

milad
milad
سه شنبه 19 فروردین 1399

عالی بود ممنون از زحماتتون ❤️❤️❤️

admin picture
پاسخ مدیر به milad
جمعه 22 فروردین 1399

ممنون از شما دوست عزیز

محمد
محمد
سه شنبه 19 فروردین 1399

سلام دوباره شما میگین که اخیرا اینستاگرام برای تبدیل کردن اکانت بیزنس به شخصی و برعکس محدودیت گذاشته ولی درحالی که من با یه اکانت دیگه امتحان کردم در ماه هر چند بار که بخوایم میتونم به یکدیگه تبدیلش کنیم you have reached the limit for the number of businesses you can create at this time خطای بالا رو وقتی بهم داده که اکانت به فیسبوک وصل کردم یعنی هیچ ربطی به محدودیت در ماه نداره الان بخوام دوباره تبدیل به بیزینس کنم راهی نداره؟؟؟ تمام راه هایی که تو یوتیوب هم گفته بودن رفتم و به فیسبوک دیگه هم وصل کردم ولی نمیشه اکانت فیسبوک هم بلاک میکنه و از دسترس خارج. پیشنهادی ندارین چکار کنم؟؟؟

admin picture
پاسخ مدیر به محمد
جمعه 22 فروردین 1399

سلام دوست عزیز درسته این خطا رو وقتی میده که حساب شما به فیسبوک متصل باشه . این خطا در حالت عادی 3 هفته زمان میبره که رفع بشه در غیر اینصورت باید اکانت از فیسبوک جدا بشه ، یک صفحه جدید در فیسبوکتون بسازید و اکانت رو به صفحه جدید متصل کنید مشکل رفع میشه .

nasteran
nasteran
یکشنبه 31 فروردین 1399

خیلی خوب بود ^.^

عرفان
عرفان
سه شنبه 9 اردیبهشت 1399

سلام.خسته نباشید . ی سوال داشتم از خدمت تون ، چطوری میشه گزینه about account یا در واقعا گزینه former users رو مخفی یا حذف کرد ؟ چون بعضی از پیجا ابن گزینه هست و میشه دید ، اما بعضی دیگه اصلا نداره ، ممنون میشم اکه بگید

admin picture
پاسخ مدیر به عرفان
سه شنبه 9 اردیبهشت 1399

سلام دوست عزیز این گزینه در آپدیت اخیر اینستاگرام برای پیج های تجاری فعال شده ، اگر میخواین نمایش داده نشه باید اکانت خودتون رو شخصی و پرایوت کنید .

فهیمه
فهیمه
یکشنبه 14 اردیبهشت 1399

من پیج خودم به خاطر پرایویت کردن از حالت بیزنس به شخصی تبدیل کردم و بعد از یک روز مجدد به بیزنس با اینکار چه مشکلی برای اکانت به وجود میاد آخه تعدادی از فالورهام میگن که پیجم نمی تونن ببینن و تعداد لایک و بازدید و حتی فالو من هم پایین اومده. چطور میتونم این مشکل حل کنم متشکر

admin picture
پاسخ مدیر به فهیمه
دوشنبه 15 اردیبهشت 1399

سلام احتمالا شما تنظیمات مربوط به سن کاربران رو فعال کردین ، غیر فعال کنید مشکلتون حل میشه ، برای بررسی به آدرس زیر برین : settings - Business - Mininmun Age

حسن
حسن
شنبه 20 اردیبهشت 1399

سلام خسته نباسید بلخره یک سایت ایرانی پیدا شد راجب مشکل نفس گیره لیمیت بیزینس اکانت صحبت کنه. جناب من چند ماه میشه که نمیتونم پیجمو به بیزینس اکانت یا کریتور اکانت تبدیل کنم اکانت فسبوک هم عوض کردم یکی دیگرو لینک کردم نشد که نشد قدم به قدم میگین چیکار کنم رفع بشه چون برای کسب و کارم هست خیلی مهمه الان هیچ اماری از پیجمو ندارم متاسفانه.

admin picture
پاسخ مدیر به حسن
شنبه 20 اردیبهشت 1399

سلام دوست عزیز چه خطایی میده بهتون ؟ توی تلگرام به شماره 09037243800 پیام بدین تا بررسی کنیم مشکلتون رو

Behzad
Behzad
پنجشنبه 12 تیر 1399

مرسی از شما عالی بود

بشیر
بشیر
دوشنبه 17 شهریور 1399

سلام میخواستم ببینم که اگر بطور مداوم از بیزینس به شخصی تبدیل کنیم برای پیج مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا پستارو نشون نده ؟

admin picture
پاسخ مدیر به بشیر
دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

سلام دوست عزیز تا الان موردی نداشتیم که مشکلی پیش بیاد ولی ما به شما پیشنهاد میدیم این کار رو به طور مداوم انجام ندین البته باید بهتون بگم که شما با فاصله زمانی های کم نمیتونین اصلا این کار رو انجام بدین و خود اینستاگرام به شما اخطار میده

Sma
Sma
دوشنبه 12 آبان 1399

من پیجمو از حالت بیزینس به شخصی تغییر دادم ولی تعداد پست هامو برای بقیه صفر نشون میده... برای چی؟

admin picture
پاسخ مدیر به Sma
سه شنبه 18 آذر 1399

سلام اطلاعات پیجتون رو توی تلگرام برای شماره +98 903 724 3800 ارسال کنید

فرهاد
فرهاد
پنجشنبه 21 اسفند 1399

دمتون گرم مرسی

Mm
Mm
یکشنبه 29 فروردین 1400

سلام ببخشید من‌میخام اکانت اینستاگرامم و ب حساب تجاری فن پیج تبدیل کنم و سوالم اینه ک ایا بعدا میتونم حرفه تجاری مو عوض کنم یا ن ؟

admin picture
پاسخ مدیر به Mm
دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

سلام دوست عزیز بله شما میتونین حوزه کاری خودتون رو تغییر بدین

سارا
سارا
دوشنبه 30 فروردین 1400

خدا خیرت بده خدا هر چی پدر مادرت میخوان بهت بدن داشتم سکته میکردم . امید وارم شب بود همه خواب بودن کل عکسام پخش میشد مرسی

admin picture
پاسخ مدیر به سارا
دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

موفق باشین

نرگس
نرگس
سه شنبه 2 آذر 1400

خیلی ممنونم عالی بود واقعا

admin picture
پاسخ مدیر به نرگس
چهارشنبه 17 آذر 1400

خواهش میکنیم

شبنم
شبنم
سه شنبه 25 مرداد 1401

سلام. من پیجم قبلا شخصی بود گزینه archive پست رو داشتم بیزینسی که کردم دیگه این گزینه رو ندارم. چیکار کنم؟به حساب شخصی برگردم و یکسری از پست هارو ارشیو ببرم؟یا راه دیگه ای هست؟

admin picture
پاسخ مدیر به شبنم
شنبه 28 آبان 1401

سلام گزینه آرشیو در تمام اکانت ها وجود داره، در بخش پروفیل حساب روی سه خط بالا کلیک کنید، گزینه Archive رو انتخاب کنید، اونجا بر اساس تاریخ، مکان و زمان آرشیو میشه

Nazi aslani
Nazi aslani
یکشنبه 24 مهر 1401

سللم من اكانتم بيزينس بوده ولى متاسفانه پرايويت كردم و مجددا بيزينس كردم و الان اينسايت پيجم بهم ريخته و فعاليت پست هاى قديمى و نشون نميده توى امار بايد چيكار كنم؟!

admin picture
پاسخ مدیر به Nazi aslani
شنبه 28 آبان 1401

سلام وقت بخیر در هنگام تبدیل اکانت، کلیه اطلاعات آماری حساب شما از بین خواهد رفت و قابل برگشت نیست

At goli
At goli
یکشنبه 18 دی 1401

سلام خسته نباشید من پیجم شخصیه و میخام به بیزنسی تبدیل کنم همه پستای شخصیمو پاک کردم و اسممم تغییر دادم فقط چون ریکوست زیاد دارم اگه تبدیل به بیزنس بشه خودش براشون باز میشه میان یعنی پیجمو دیده میشه براشون ؟؟یا باید الان از پرایوت خارج کنم ؟؟یا یکی یکی درخواستاشون قبول کنم؟؟

admin picture
پاسخ مدیر به At goli
چهارشنبه 21 دی 1401

سلام دوست عزیز وقتی اکانت شما تبدیل به بیزنس بشه، اکانت شما به حالت عمومی در میاد و پست ها برای دیگران قابل مشاهده هست. توی تبدیل اکانت از شخصی به بیزنس ، اکانت برای درخواست ها باز میشه و درخواستی برای شما نمیاد، فقط شما میتونین افرادی که در پیج شما عضو شدن رو مشاهده کنین

حسین اقدامی
حسین اقدامی
سه شنبه 8 فروردین 1402

سلام ایا کسی میتونه بدون اجازه صاحب پیج کسب و کار، بیاد اکانت مارو به ربات فالوور یاب متصل کنه و برامون فالور بگیره برای اینکه بخواد پیج مارو ربات جلوه بده و اینکه اینستاگرام پیج مارو دیگه به مخاطب کمتر نشون بده ؟ چون اینستاگرام به این ربات ها حساسه آیا کسی میتونه همچین کاری کنه که اصلا ما متوجه نشیم ؟ امکان همچین کاری از طرف کسی که ما اجازه ندادیم این کار انجام بشه هست ؟ لطفا پاسخ دهید

admin picture
پاسخ مدیر به حسین اقدامی
دوشنبه 14 فروردین 1402

سلام خیر، ربات حتما باید داخل اکانت شما لاگین بشه. در قسمت تنظیمات--- امنیت--- اکانت های لاگین میتونین دستگاه هایی که به اکانت شما لاگین شدن رو ببینید

ن.ح
ن.ح
چهارشنبه 3 خرداد 1402

سلام وقتتون بخیر پیج اینستاگرام من بیزنسی هست میخوام شخصی کنم ولی تو تنظیمات گزینه switch account type رو ندارم اینستامم رو به روز کردم ولی باز این گزینه رو نداره

admin picture
پاسخ مدیر به ن.ح
شنبه 6 خرداد 1402

سلام دوست عزیز برین توی قسمت ابزارها و کنترل های تولید کننده محتوا، اونجا گزینه awitch account type رو بزنید

پونیکا
پونیکا
سه شنبه 16 خرداد 1402

وای مرسی هیچکدوم از سایت ها به روز نبودن واقعا عالی

شقایق نصیری
شقایق نصیری
یکشنبه 18 تیر 1402

سلام من اشتباهی پیجم رو شخصی کردم، و الان اطلاعات امادی پستام پاک شدم، چطور میتونم دوباره ، اون اطلاعات رو برگردونم؟

admin picture
پاسخ مدیر به شقایق نصیری
دوشنبه 19 تیر 1402

سلام دوست عزیز امکان برگشت اطلاعات آماری بعد از تغییر اکانت وجود نداره

Yas
Yas
یکشنبه 15 مرداد 1402

سلام ممنونم از مطالب خوبتون من پیجم رو بیزینس کردم اما الان می خوام موضوع پیچ رو عوض کنم و به آرتیست تغییر بدهم آیا امکانش هست بدون از دست دادن آمار اینکار رو کنم ؟

admin picture
پاسخ مدیر به Yas
یکشنبه 15 مرداد 1402

سلام دوست عزیز اگر نوع حساب تغییر نداشته باشه اطلاعات شما از بین نمیره. ما دو نوع حساب کسب و کار داریم business و creator که می تونین توی اونها تغییرات داشته باشین

گلرخ
گلرخ
یکشنبه 22 مرداد 1402

سلام ممنون از مطلب خوبتون من اگه حالت پیجم رو از بیزنس به creator تغییر بدم QR Code پیجم تغییر می کنه؟

admin picture
پاسخ مدیر به گلرخ
چهارشنبه 25 مرداد 1402

سلام دوست عزیز خیر، QR کد آدرس پیجتونه و در صورتی تغییر میکنه که نام اکانت پیج رو تغییر بدین

eskandari
eskandari
یکشنبه 2 مهر 1402

دمت گرم عالی بود

ساغر
ساغر
پنجشنبه 18 آبان 1402

عالی...بلخره با کمک یه مطلب تونستم مشکلمو حل کنم

Amir Masoud Mohamadi
Amir Masoud Mohamadi
شنبه 4 آذر 1402

بسیار عالی ممنون ازشما