راه اندازی تاکسی آنلاین
راه اندازی تاکسی آنلاین

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

ایده راه اندازی تاکسی های آنلاین را اولین بار شرکت Uber مطرح نمود ، این شرکت توانست با داشتن یک اپلیکیشن موبایل، افرادی که تمایل دارند تا به عنوان تاکسی فعالیت کنند را جذب کرده و با آنها همکاری داشته باشد. از طرفی با ارائه خدماتی با کیفیت بالا و پشتیبانی قوی به همراه هزینه پایین، مشتریان زیادی را به خود جذب نماید. از نمونه های موفق اجرا شده تاکسی آنلاین در کشور می توان به اسنپ و تپسی اشاره نمود .

اپلیکیشن تاکسی اینترنتی چیست؟

این سامانه حمل‌ونقل شهری شامل تاکسی‌هایی است که کاربران گوشی موبایل به‌صورت آنلاین به آنها دسترسی دارند و در هر زمان و مکانی که هستند می‌توانند با مشخص کردن مبدأ و مقصد از هزینه سفر خود مطلع شوند و درخواست سرویس دهند.
با استفاده از این پلتفرم حمل‌ونقل شهری در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی می‌کنید.

اهمیت طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی به کاربران امکانات زیادی مثل ثبت نظر همراه با جزئیات، تماس با پشتیبان به‌صورت شبانه‌روزی، مشاهده نقشه مسیر و... را دارد.
طراحی و کارایی نرم‌افزار درخواست تاکسی اینترنتی یک بیزینس اینترنتی استثنایی است.
 اپلیکیشن تاکسی یاب می‌تواند در مقیاس یک کشور به فعالیت بپردازد و خیلی زود رشد کند. یک برنامه تاکسی اینترنتی به‌راحتی قابل‌دسترسی است که مشتریان شما می‌توانند به‌طور مرتب از خدمات شما استفاده کنند. برای خرید نرم‌افزار تاکسی اینترنتی می‌توانید از طریق فرم مشاوره با ما در ارتباط باشید. 

اپلیکیشن تاکسی بانوان:

اگر به فکر راه‌اندازی استارتاپی موفق در حوزه اپلیکیشن تاکسی اینترنتی هستید، بی‌شک با توجه به نیاز کنونی جامعه طراحی و ساخت اپلیکیشن تاکسی بانوان بهترین گزینه است.
مهم‌ترین دغدغه بیشتر بانوان برای حمل‌ونقل با تاکسی‌های آنلاین، امنیت سفر است؛ این اپلیکیشن انتخابی امن برای سفر بانوان را فراهم می‌کند و همچنین با اشتغال‌زایی برای سفیرهای خانم به کسب درآمد آنها کمک به سزایی می‌کند.

تاکسی اینترنتی کودکان و سرویس مدارس :

یکی از دغدغه‌های والدین برای استفاده فرزندان خود از خدمات تاکسی اینترنتی نبود اطمینان کافی به زیرساخت‌های لازم است.
شرکت پیشگامان دامنه فناوری با بررسی دقیق نیازها و درخواست‌های والدین زیرساختی را مهیا کرده است که با اطمینان از سامانه هوشمند حمل‌ونقل برای کودکان می‌توان بهره گرفت.
در این پلتفرم رانندگان تاکسی ملزم به ثبت دقیق مدارک و فایل تصاویر اطلاعات شخصی هستند و فقط کافی است کاربر در هنگام انتخاب تاکسی آنلاین برای کودکان وارد پروفایل سفیر تاکسی شود و تمامی جزئیات و مدارک را ملاحظه کند.

تاریخچه اپلیکیشن اسنپ

اسنپ در سال ۱۳۹۳ توسط شهرام شاهکار، یک دانشجوی مهندسی برق دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان اولین استارت آپ ایرانی در زمینه ی حمل و نقل عمومی تاسیس شد. اپلیکیشنی که این دانشجو آن را معرفی کرد، تنها سه سال بعد، چندین میلیون یورو سرمایه از سوی یک شرکت بین المللی جذب کرد! اسنپ، اولین و بزرگترین شرکت نرم افزاری درخواست خودرو در ایران، در سال ۱۳۹۵ معادل ۲۰ میلیون یورو سرمایه از MTN دریافت کرد. جالب است بدانید که اسنپ از سال ۱۳۹۳ تاکنون با میانگین رشد ماهیانه ۱۰۰ درصدی توانسته به یکی از بازیگران اصلی تجارت ‌الکترونیک در ایران تبدیل شود. این اپلیکیشن ده ها هزار کاربر به‌عنوان راننده و صدها هزار کاربر به‌عنوان مسافر دارد.

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

تاریخچه اپلیکیشن تپسی 

پدیدآورنده استارت تپسی آپ میلاد منشی پور نام دارد. میلاد در دانشگاه تهران مهندسی مکانیک خواند و سپس به فرانسه رفت و از مدرسه عالی مدیریت پاریس (HEC) در رشته MBA فارغ‌التحصیل شد. او ده سال تجربه‌ی کار و مدیریت در شرکت‌های معتبر بین‌الملی نظیر Boston Consulting Group و Bain & Company را دارد. میلاد در این شرکت‌ها مدیر پروژه بود و به کمپانی‌هایی نظیر مایکروسافت (Microsoft)، دِل (Dell) و شرکت‌های خدمات مالی مشاوره داده است. او برای تدریس دوره‌ای کوتاه‌مدت در حوزه‌ی استراتژی و مشاوره در دانشگاه شریف، به ایران آمد و فضای کسب‌وکار ایران را در حوزه‌یIT مساعد یافت. در سال ۱۳۹۵ از کانادا به ایران بازگشت و تپسی را در همین سال راه‌اندازی کرد.

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظر بدهید