15 اپلیکیشن برتر پرداخت و بانک در سال 1402 به همراه لینک دانلود

15 اپلیکیشن برتر پرداخت و بانک در سال 1402 به همراه لینک دانلود

15 اپلیکیشن برتر پرداخت و بانک در سال 1402 به همراه لینک دانلود

ما در این مقاله به معرفی برترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های مالی و بانک به همراه لینک دانلود آنها پرداخته ایم.

معرفی و دانلود 15 اپلیکیشن برتر خدمات پرداخت و کارت به کارت

اپلیکیشن های حوزه پرداخت در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است و با آن می توان خدماتی از قبیل انتقال وجه، کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ، ثبت چک های صیادی، درخواست وام و دیگر خدمات مرتبط با حوزه پرداخت را انجام داد. اکثر اپلیکیشن های حوزه مالی و پرداخت اکنون بصورت سوپر اپلیکیشن درآمده اند و خدمات متنوعی را در حوزه های پرداخت، گردشگری و بیمه نیز ارائه می کنند. ما در این مقاله به معرفی برترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های مالی و بانک به همراه لینک دانلود آنها پرداخته ایم.

15 اپلیکیشن برتر خدمات پرداخت

دانلود برنامه آپ

اپلیکیشن آپ یک برنامه پرداخت از شرکت آسان پرداخت است که با توجه به استقبال کاربران اکنون تبدیل به یک سوپر اپلیکیشن گردیده است و در آن بیش از 30 سرویس مختلف از قبیل انتقال وجه کارت به کارت و احراز هویت در شاپرک، استعلام و پرداخت بدهی‌های خودرویی، خرید بلیط سفر و رزرو هتل، پرداخت قبوض، خرید شارژ و اینترنت، دریافت موجودی کارت بانکی و موجودی حساب، امکان پرداخت مستقیم از کیف پول آپ، پرداخت هزینه اسنپ تاکسی، اسنپ فود و ...، امکان استفاده از سرویس سلامت آنلاین، انجام کلیه امور مرتبط به چک صیادی، پرداخت‌ حمل و نقل عمومی شهری، بورس و سرمایه گذاری، انجام امور خدمات قوه قضایی و چند سرویس دیگر ارائه می شود.

بانک های طرف قرارداد اپلیکیشن آپ عبارتند از ملی، کشاورزی، سپه، ‏اقتصاد‎ ‎نوین، بانک ‏شهر، دی، انصار، حکمت ایرانیان، مهر اقتصاد، آینده، پست بانک، ‏قوامین،‎ ‎سرمایه، ایران زمین، توسعه تعاون، بانک ‏گردشگری، صنعت و معدن، سامان، رسالت، ‏کوثر،‎ ‎خاورمیانه، بانک ملل ،پارسیان، تجارت، پاسارگاد، مسکن، رفاه کارگران، ملت، نور، توسعه و‎ ‎مهر ایران. برنامه آپ اکنون دارای 30 میلیون نصب فعال و امتیاز 4.3 از 5 در بازار است و می توان گفت رتبه اول پرطرفدارترین اپلیکیشن خدمات بانکی و پرداخت را در کشور دارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن هفت هشتاد

برنامه هفت هشتاد برای خرید شارژ، بسته اینترنت، پرداخت قبض، پرداخت جریمه، کارت به کارت، خرید انواع بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس، پرداخت خلافی، ثبت نام و احراز هویت سجام، استعلام و پرداخت طرح ترافیک، شارژ کارت بلیط شهری، خرید بلیط مترو و  BRT و پرداخت کرایه تاکسی مورد استفاده قرار می گیرد. یک نکته جالب در مورد اپلیکیشن هفت هشتاد این است که بدون نیاز به اینترنت نیز می توان با آن کار کرد. اپلیکیشن هفت هشتاد دارای بیش از 6 میلیون نصب فعال در بازار است و در جایگاه دوم اپلیکیشن های پرداخت قرار گرفته است. کاربران به اپلیکشین *780# امتیاز 4.5 از 5  را داده اند.

دانلود اپلیکیشن

مطالعه بیشتر:       راهنمای جامع سئو سایت فروشگاهی

اپلیکیشن 724

724 را می توان نخستین ارائه کننده خدمات پرداخت با تلفن همراه در ایران دانست، انجام عملیات کارت به کارت، استعلام موجودی کارت بانکی (تمامی بانک‌ها)، خرید شارژ و بسته اینترنت، استعلام و پرداخت قبوض، پرداخت قبض تأمین اجتماعی، پرداخت عوارض آزادراهی، پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور، سامانه صیاد (بررسی صورت وضعیت چک) و استفاده از خدمات کیف پول الکترونیکی بخشی از سرویس‌های اپلیکیشن 724 است. برنامه 724 در کافه بازار دارای بیش از 6 میلیون نصب و امتیاز 4.7 از 5 است.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن ایوا

برنامه ایوا توسط شرکت «پرداخت الکترونیک سداد» از مجموعه شرکت‌های «بانک ملی ایران» توسعه و پیاده سازی شده است و در آن خدمات متنوعی مانند خرید شارژ و بسته های اینترنت تلفن همراه، انجام کارت به کارت، سرویس کیف پول با امکان برگشت پول به حساب بصورت آنی، استعلام و عوارض خروج از کشور، پرداخت عوارض آزادراهی، دریافت موجودی تمام کارت‌های بانکی، استعلام و پرداخت کلیه قبوض (برق، گاز، تلفن همراه، تلفن ثابت و آب)، استعلام و پرداخت جریمه‌های خودرو، خدمات گردشگری، خرید بیمه نامه‌های مختلف، کمک به موسسه‌های خیریه معتبر و پرداخت وجوهات شرعی و چند خدمت دیگر ارائه می شود. در اپلیکیشن ایوا امکان کارت به کارت از مبدا 29 بانک کشور به کلیه کارهای عضو شتاب انجام می شود. برنامه ایوا، بیش از 5 میلیون نصب فعال در بازار دارد و کاربران امتیاز 3.3 از 5 را به آن داده اند.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن تاپ

سوپر اپلیکیشن تاپ، خدمات پرداخت الکترونیک و خدمات کیف پول هوشمند را در کشور ارائه می دهد که متعلق به شرکت تابان آتی پرداز از زیر مجموعه های بانک پارسیان می باشد . خدماتی که در تاپ ارائه می شود عبارتند از کارت به کارت، خدمات پرداخت عوارض خودرو، پرداخت قبض جریمه خودرو، خرید شارژ موبایل و اینترنت، پرداخت قبوض، دریافت موجودی، خدمات گردشگری و فروش بلیط، صدور و خرید انواع بیمه نامه و چندین خدمت دیگر. اپلیکیشن تاپ بیش از 5 میلیون نصب فعال و دارای امتیاز 4.2 از 5 در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن

مطالعه بیشتر:       راهنمای صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مارکت پلیس

همراه‌بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

اپلیکیشن بانک قرض الحسنه مهر ایران به هدف ارائه خدمات غیر حضوری ایجاد گشته است و در آن می توان افتتاح حساب آنلاین و کاملا غیر حضوری را انجام داد. خدماتی که در اپلیکیشن  قرض‌الحسنه مهر ایران ارائه می شود عبارتند از: امکان درخواست وام به صورت آنلاین، امکان افتتاح‌حساب آنلاین و کاملا غیرحضوری، درخواست صدور کارت بانکی بدون مراجعه به شعبه، دریافت رمز اول و دوم کارت، مدیریت چک های صیادی، نتقال‌ وجه داخلی، شتابی، پل، پایا، ساتنا و شناسه‌دار، امکان مشاهده معدل حساب و نمایش وام‌های تعلق گرفته، پرداخت قبوض، خرید شارژ موبایل و بسته های اینترنت. برنامه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران دارای بیش از 5 میلیون نصب فعال و امتیاز 3.9 از 5 در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن

 دانلود بلوبانک

بلوبانک سامان، پلتفرم تمام دیجیتال و مطابق با سبک جدید زندگی است که همه‌ی عملیات بانکداری روی اپلیکیشن موبایل و کاملا آنلاین انجام می‌شود. با نصب بلو بانک، تمامی خدمات بانکی را می توان بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب، تنها با چند کلیک ساده انجام داد. در بلو بازکردن حساب کاملا رایگان و بدون کارمزد انجام می‌شود و نیاز به نگهداری حداقل موجودی در حساب بانکی وجود ندارد. اپلیکیشن بلو بانک بیش از 3 میلیون نصب فعال در بازار بوده و امتیاز آن 4.7 از 5 می باشد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن اوانو

سوپر اپلیکیشن اوانو از زیر مجموعه های همراه اول است که در زمینه خدمات مالی، اپراتوری، سفر و گردشگری فعالیت می کند. در این اپلیکیشن انواع خدمات بانکی، مانند خرید باQR Code ، انتقال وجه از طریق کارت اعتباری و کیف پول، دریافت موجودی، خرید شارژ، بسته اینترنت و مکالمه، پرداخت قبض، خرید انواع بلیت های پرواز داخلی و خارجی، رزرو انواع هتل و اقامتگاه در سراسر ایران و چندین خدمت متنوع دیگر وجود دارد. اپلیکیشن اوانو، بیش از 3 میلیون نصب فعال و امتیاز 4.3 از 5 در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن سکه

اپلیکیشن سکه توسط شرکت به پرداخت ملت ارائه شده است و خدماتی همچون بازپرداخت اقساط تسهیلات بانک ملت، پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی، خدمات پذیرندگان به پرداخت ملت، استعلام و پرداخت قبض های موبایل، پرداخت قبوض تلفن، آب، برق و گاز ، جریمه خودرو، خرید شارژ موبایل و اینترنت، کارت به کارت، پرداخت جریمه خودرو و نیکوکاری را ارائه می دهد. برنامه سکه، بیش از 3 میلیون نصب فعالو امتیاز 3.9 از 5 در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن

مطالعه بیشتر:       آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟

اپلیکیشن صاپ

برنامه صاپ توسط بانک صادرات توسعه و پیاده سازی شده است و خدماتی مانند کارت به کارت، صدور بیمه، نیکوکاری، پرداخت قبوض، خرید شارژ موبایل و چک صیادی را ارائه می دهد. اپلیکیشن ساپ، بیش از 3 میلیون نصب فعال در بازار دارد و دارای امتیاز 2.7 از 5 توسط کاربران می باشد.

دانلود اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن بانک رسالت

بانک رسالت از جمله بانک هایی است که خدمات خود را بصورت آنلاین ارائه می دهد. در اپلیکیشن بانک رسالت خدمات سپرده، انتقال وجه، کارت به کارت، پرداخت قبض، خرید شارژ موبایل، خدمات تسهیلات، خدمات چک ارائه می شود. خدمات افتتاح حساب و دریافت کارت نیز بصورت آنلاین انجام شده و مبلغی حدود 60 هزارتومان هزینه دارد. اپلیکیشن بانک رسالت بیش از 3 میلیون نصب فعال و امتیاز 4 از 5 را در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن پی پاد

سوپر اپلیکیشن پِی‌پاد از خانواده مالی بانک پاسارگاد است که با قابلیت‌‏های متنوع خود، به شما این امکان را می‏‌دهد تا پرداخت‏‌هایی به روز، ساده، راحت و خوشایند را تجربه کنید. خدماتی که توسط پی پاد ارائه می شود عبارتند از: کارت به کارت، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، استعلام و پرداخت تمامی قبوض، پرداخت عوارض آزادراهی، خرید شارژ موبایل و بسته های اینترنت، خرید طرح ترافیک تهران، پرداخت کرایه تاکسی، نیکوکاری، سهام عدالت و خدمات گردشگری (امکان خرید بلیت هواپیما و اتوبوس و رزرو هتل،ویلا و اقامتگاه بومگردی). برنامه پِی‌پاد بیش از 2 میلیون نصب و امتیاز 4.4 از 5 در کافه بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن پرداخت دیجی پی

دیجی پی اپلیکیشن پرداخت و خرید اقساطی از دیجی کالا است و از زیر مجموعه های این شرکت محسوب می شود. کاربران دیجی‌پی با استفاده از قابلیت‌های این اپ می‌توانند امور مالی روزمره‌ی خود را به انجام برسانند و از تراکنش‌های آنلاین خود گزارشی کامل و دقیق بگیرند. از قابلیت های این اپلیکیشن می توان به خرید قسطی از دیجی‌کالا بدون ضامن، خرید شارژ، خرید بسته‌ی اینترنت، پرداخت قبض‌های آب، برق، گاز، تلفن، موبایل، جریمه و مالیات، پرداخت عوارض جاده‌ای، پرداخت بدهی طرح ترافیک، خیریه (نیکوکاری)، خرید بیمه ( شخص ثالث، عمر، مسئولیت، آتش سوزی و ...)، کارت به کارت، پرداخت کرایه تاکسی را می توان نام برد. اپلیکیشن دیجی پی، دارای 2 میلیون نصب فعال و امتیاز 3.1 از 5 در بازار است.

دانلود اپلیکیشن

مطالعه بیشتر:       نحوه راه اندازی و کسب درآمد از طریق وب سایت

اپلیکیشن ویپاد (ترابانک پاسارگاد)

اپلیکیشن ویپاد، شعبه تمام دیجیتال بانک پاسارگاد است که برای ارائه خدمات آنلاین و همراهِ بانکی، طراحی و عرضه شده است. خدماتی که در ویپاد ارائه می شود عبارتند از: افتتاح حساب بانک پاسارگاد، دریافت کارت بانکی بانک پاسارگاد، دریافت تسهیلات تا سقف 15 میلیون تومان بدون ضامن و چک، استعلام قیمت و خرید بیمه شخص ثالث، انتقال وجه و کارت به کارت، خدمات چک صیادی و چند خدمت دیگر می باشد. اپلیکیشن ویپاد بیش از یک میلیون نصب فعال و امتیاز 4.7 از 5 در بازار می باشد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن قبضینو

برنامه قبضینو برای استعلام، پرداخت و مدیریت قبوض طراحی شده که در مرور زمان خدمات دیگری به آن اضافه گشته است. خدمات قبضینو شامل کارت به کارت، استعلام و پرداخت انواع قبض، استعلام و پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض آزادراهی، عوارض سالیانه خودرو، خدمات بیمه خودرو، خرید بسته اینترنت و خرید شارژ و پرداخت عوارض شهرداری می باشد.برنامه قبضینو بیش از یک میلیون نصب فعال و امتیاز 4.7 از 5 در بازار دارد.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن مگا بانک

مگابانک یک اپلیکیشن بانکی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی است که کاربران با استفاده از آن قادر خواهند بود همزمان از سرویس‌های بانکی و پیام رسان استفاده نمایند. این اپلیکیشن در ابتدا بنام بانک پلاس منتشر شده بود که اکنون با ارائه خدمات کاربردی جدید و همچنین طراحی به روز در دسترس عموم مردم می‌باشد.

از جمله امکانات این نرم افزار می توان به خدمات انتقال وجه (حواله ملتی، پایا ، کارت به کارت)، خرید شارژ، پرداخت قبوض، پرداخت تسهیلات، پرداخت عوارض آزادراهی، کیف پول بانک ملت، دریافت گردش حساب ملتی، غیرفعالسازی کارت، افتتاح حساب و نوبت دهی آنلاین اشاره نمود.برنامه مگا بانک ملت دارای 500 هزار نصب و امتیاز 3.3 از 5 در بازار است.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن بانکینو

برنامه بانکینو توسط بانک خاورمیانه توسعه و انتشار یافته است که می توانید با آن کلیه خدمات بانکی را بصورت آنلاین انجام دهید. خدماتی که در بانکینو ارائه می شود عبارتند از: افتتاح حساب به صورت آنلاین و دریافت کارت بانکی درب منزل، وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان، بدون نیاز به ضامن، چک و یا سفته، کارت به کارت، خدمات انتقال وجه پایا و ساتنا، استعلام و پرداخت قبوض، امکان تغییر رمز اول در اپلیکیشن، امکان دریافت رمز پویا در اپلیکیشن، امکان مسدود کردن، تعویض و یا صدور کارت جدید بانکی از طریق اپلیکیشن. برنامه بانکینو دارای 500 هزار نصب فعال و امتیاز 3.8 از 5 توسط کاربران در بازار است.

دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن آبانک

برنامه آبانک تمامی خدمات بانک آینده را بصورت یکپارچه در اپلیکیشن انجام می دهد. تمامی خدمات بانک آینده مانند سپرده و کارت بانکی، تسهیلات بانکی، چک، باشگاه مشتریان، ایرانکارت و ... از طریق آبانک ارائه می‌شود. برنامه آبانک دارای 200 هزار نصب فعال و امتیاز 3.2 از 5 در بازار است.

دانلود اپلیکیشن

مطالعه بیشتر:       چگونه از اپلیکیشن های موبایل کسب درآمد کنیم؟

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
♕ سوپر اپلیکیشن پیشگامان ✍️ ارائه بیش از 20 سرویس مختلف برای تمامی کسب و کارها ✍️ برنامه نویسی پیشرفته ✍️ قابلیت سفارشی سازی ✍️ امن و سریع ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
طراحی اپلیکیشن مشهد ⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS و وب اپلیکیشن ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی کلیه اپ مارکت ها ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر