10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها ✔️

10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها ✔️

✔️ بیش از 85 درصد سهم بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند در سراسر جهان، متعلق به اندروید است ، از آنجایی که Google همیشه در نسخه‌های جدیدتر ویژگی‌های مناسب سازمانی و امنیتی بهتری را عرضه می کند، اکثر مشاغل به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود هستند.

10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها

بیش از 85 درصد سهم بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند در سراسر جهان، متعلق به اندروید است ، از آنجایی که  Google همیشه  در نسخه‌های جدیدتر ویژگی‌های مناسب سازمانی و امنیتی بهتری را عرضه می کند، اکثر مشاغل به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود هستند. امروزه Google Play بیش از 3.3 میلیون برنامه دارد و تعداد آنها به طور پیوسته در حال افزایش است، به عبارت دیگر، خدمات توسعه اپلیکیشن اندروید با سرعت فوق العاده ای در حال پیشرفت است. در اینجا ما ده مزیت تجاری برتر اندروید را بررسی خواهیم کرد که کسب و کارها را برای طراحی برنامه اندروید با ویژگی های فوق العاده آگاه می کند.

10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها

✔️ نرخ بازگشت سرمایه بالاتر

به عنوان یک پلت فرم منبع باز، کیت توسعه نرم افزار اندروید (SDK) به راحتی در دسترس توسعه دهندگان است. علاوه بر این، توسعه برنامه اندروید مقرون به صرفه است. ما می توانیم چرخه توسعه را به طور کلی به سه مرحله طبقه بندی کنیم: طراحی و توسعه اپلیکیشن، تست اپلیکیشن، توسعه اپلیکیشن.

توسعه‌دهندگان برنامه اندروید می‌توانند به راحتی ویژگی ها را پیاده‌سازی کنند و شما می‌توانید یک برنامه اندرویدی جذاب و تعاملی را با هزینه کمتری برای مخاطبین خود در سطح جهانی ایجاد کنید. به طور خلاصه، یک برنامه اندروید سفارشی شده در مقایسه با همتای اپل خود، هزینه کمتری دارد.

نرخ بازگشت سرمایه بالاتر

✔️ در دسترس تر برای افراد

اکثر پرسنل شرکت ها دارای گوشی تلفن هوشمند هستند که این موضوع باعث می شود که ارتباط و همکاری در محل کار بین آنها و مشتریان بدون درنظر گرفتن مسافت و زمان افزایش یابد. سهم بیشتر بازار اندروید نسبت به سایرین باعث می شود ارتباط بهتری بین کارمندان و مشتریان خود داشته باشید (افراد بیشتری گوشی اندرویدی دارند) و اپلیکیشن ها بر روی تعداد بیشتری دستگاه تلفن همراه نصب شوند و تهیه گوشی های اندروید نسبت به سایر سیستم عامل ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

✔️ سفارشی سازی و بروزرسانی آسان

اندروید یک پلتفرم همه کاره با انعطاف پذیری بالا و گزینه های سفارشی سازی آسان است. این موضوع باعث می شود تا یک اپلیکیشن نوآورانه و جالب با عملکردهای متنوع برای کسب و کار خود داشته باشید. اندروید یک سیستم‌عامل قوی است که می‌تواند انواع تغییرات از ساده تا پیچیده را با هم ادغام کند و نیازهای کسب و کار شما را می توان به طور موثر با این پلتفرم برطرف کرد.

اندروید شما را قادر می‌سازد تا ابزارهای مختلف و عملکردهای جدید را با توجه به شرایطی که در آن هستید ایجاد و بروز کنید ، بروز رسانی سریع و بدون مشکل باعث افزایش سرعت رشد شما در برابر دیگران خواهد شد.

✔️ امنیت و  تبلیغات بیشتر

گوگل در به‌روزرسانی‌های اخیر اندروید که از نسخه آب نبات چوبی شروع شده، بسیاری از ویژگی‌های مناسب برای کسب‌وکار را ارائه کرده است. امروزه این پلتفرم در مقابل همتای اپل خود در زمینه امنیت داده ها و نفوذ برنامه های مخرب بسیار خوب عمل نموده است، و با بروزرسانی های امنیتی دوره ای خود آسایش خاطر را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. علاوه بر این، به لطف محبوبیت و گسترس پلتفرم، می‌توانید به راحتی برنامه اندروید خود را در آن تبلیغ کنید!!! (تبلیغات درون برنامه ای) به نوعی، سیستم عامل اندروید می تواند به شما مزیت ایمنی و تبلیغاتی بدهد.

✔️ گجت های اندرویدی

فناوری پوشیدنی (مانند ساعت هوشمند) به یک ترند جدید و پرطرفدار تبدیل شده است  که طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است. ابزارهای پوشیدنی به عنوان ابزاری موثر برای ارتباطات، در حال افزایش جایگاه خود بین کاربران هستند. اعلان‌های ساعت هوشمند نیز رایج شده که توسط برنامه‌های موبایل اندروید مدیریت می‌شوند، این ویژگی های در برنامه های کسب و کار می تواند جذاب و نوآورانه باشد.

آمارها نشان داده است که بیش از 54 درصد از شرکت ها پرسنل و کاربران را ملزم به استفاده از گجت های پوشیدنی اندروید کرده اند. یک برنامه اندروید درجه سازمانی می تواند به شما کمک کند تا فناوری پوشیدنی را در سیستم تجاری فعلی خود مورد استفاده قرار دهید.

گجت های اندرویدی

✔️ همه چیز در گوگل

این یکی از بزرگترین مزایایی است که می توانید با یک برنامه اندروید دریافت کنید. اگرچه بسیاری از خدمات گوگل در iOS نیز موجود است، اما هنوز یکپارچگی عمیق در آن وجود ندارد. می‌توانید با استفاده از یک برنامه اندرویدی مناسب برای کسب‌وکارتان، مزایای برنامه‌ها و ویژگی‌های Google را به کاربران برنامه خود بدهید. همچنین، هر زمان که Google یک سرویس یا برنامه جدید راه اندازی کند، می تواند به راحتی روی برنامه اندروید شما کار کند.

✔️ کاهش زمان عرضه به بازار

برای شما مهم است که در زمانی کوتاه یک برنامه تجاری ارائه دهید تا از برتری رقابتی نسبت به رقبای خود برخوردار شوید. ابزارهای توسعه برنامه اندروید می توانند توسعه سریعتر را با افزودن آسان ویژگی های مورد نظر تسهیل کنند. توسعه دهندگان باتجربه اندروید می توانند در مدت زمان کوتاه تری برای شرکت شما برنامه بسازند و شما می توانید از مزایای  توسعه سریع بهره مند شوید. این تمام ماجرا نیست! اگر می‌خواهید برنامه را مطابق با نیازهای در حال تغییر، بروز کنید، می‌توانید به سرعت این کار را نیز انجام دهید.

✔️ دامنه نوآوری

بزرگترین نقطه قوت پلتفرم اندروید حضور جهانی آن است. اگر می‌خواهید با برخی از ویژگی‌های نوآورانه، مخاطبان منتخبی را هدف قرار دهید، توسعه‌دهندگان برنامه اندروید می‌توانند با استفاده از ابزارهای پیشرفته و پیشرفت‌های فناوری به شما کمک کنند. می‌توانید با ادغام فناوری‌های مدرن مانند AR و VR، راه‌حل‌های برنامه‌های پیشرفته را با نرخ‌های معقول دریافت کنید. به نوعی، اندروید دامنه وسیعی برای نوآوری ارائه می دهد و درها را به روی فرصت های تجاری جدید باز می کند.

✔️ پلتفرم در حال تکامل

آیا می دانید که اندروید هنوز در حال پیشرفت است؟ گوشی های هوشمند اندرویدی توسط چندین شرکت مشهور مانند سامسونگ و شیائومی ساخته می شوند. آنها به ارائه ویژگی های جدید ادامه می دهند تا در میان رقابت رو به رشد ثابت بمانند و جامعه توسعه دهندگان اندروید به سرعت با آنها سازگار می شوند.

NFC، پرداخت های موبایلی و نمایشگرهای HD توسط سیستم عامل اندروید معرفی شدند. هنگامی که یک برنامه اندروید را انتخاب می کنید، از مزیت این پلت فرم در حال تکامل نیز بهره مند می شوید.

✔️ نصب کاستوم رام

تغییر ظاهر و عملکرد برنامه با رام های سفارشی آسان است. با نصب رام های سفارشی می توانید دستگاه های اندروید را مطابق با مدل کسب و کار و استراتژی های خود سفارشی کنید. اکثر رام ها کاملا رایگان هستند زیرا توسط گروهی از توسعه دهندگان اصلی به عنوان یک فعالیت سرگرمی ساخته می شوند. چنین رام هایی می توانند تغییرات اساسی در راه توسعه برنامه های تلفن همراه ایجاد کنند و مشاغل می توانند از مزایای آن بهره ببرند. یک شرکت توسعه دهنده برنامه اندروید قابل اعتماد می تواند جزئیات بیشتری در مورد رام ها به شما ارائه دهد.

سخن نهایی

اگر یک اپلیکیشن تجاری کاربرپسند تمام چیزی است که نیاز دارید، در جای درستی هستید! در شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، ما بهترین خدمات توسعه برنامه اندروید را ارائه می دهیم تا شما را قادر سازد از این پلتفرم حداکثر استفاده را ببرید. ما به شما کمک می کنیم تا یک استراتژی موبایل را در کوتاه ترین زمان و به روشی مقرون به صرفه پیاده سازی کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از این پلتفرم یک برنامه آینده‌نگر بر اساس تقاضا ایجاد کنید تا کسب‌وکار مشتری محور خود را  ارتقا دهید.

فقط کافیست در مورد نیاز کسب و کار خود با ما تماس بگیرید. مشاوران متخصص ما بهترین راه حل را به شما ارائه خواهند داد.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان

ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

divider divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید و IOS و وب اپلیکیشن ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⭐ طراحی اپلیکیشن فروشگاهی✔️ ✏️ زیرساخت قدرتمند، سریع و امن ✏️ دارای نسخه اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✏️ قیمت مناسب و تحویل سریع ✏️ اتصال به انواع درگاه‌های بانکی ✏️ امکان بارگزاری در استورهای نرم افزاری مانند گوگل و بازار ✏️ پنل مدیریت ساده و آسان ✏️ طراحی یکپارچه اپلیکیشن و سایت ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚙️ طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس ✏️ امکان افزودن چندین فروشگاه ✏️مدیریت سریع و آسان سیستم ✏️دارای زیرساخت برنامه نویسی سریع و قدرتمند ✏️ امنیت بالای سیستم ✏️ ارائه بصورت اندروید و IOS ✏️ طراحی رابط کاربری اختصاصی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر