10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها ✔️

✔️ بیش از 85 درصد سهم بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند در سراسر جهان، متعلق به اندروید است ، از آنجایی که Google همیشه در نسخه‌های جدیدتر ویژگی‌های مناسب سازمانی و امنیتی بهتری را عرضه می کند، اکثر مشاغل به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود هستند.

10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها

بیش از 85 درصد سهم بازار سیستم عامل گوشی های هوشمند در سراسر جهان، متعلق به اندروید است ، از آنجایی که  Google همیشه  در نسخه‌های جدیدتر ویژگی‌های مناسب سازمانی و امنیتی بهتری را عرضه می کند، اکثر مشاغل به دنبال طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کار خود هستند. امروزه Google Play بیش از 3.3 میلیون برنامه دارد و تعداد آنها به طور پیوسته در حال افزایش است، به عبارت دیگر، خدمات توسعه اپلیکیشن اندروید با سرعت فوق العاده ای در حال پیشرفت است. در اینجا ما ده مزیت تجاری برتر اندروید را بررسی خواهیم کرد که کسب و کارها را برای طراحی برنامه اندروید با ویژگی های فوق العاده آگاه می کند.

10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها

✔️ نرخ بازگشت سرمایه بالاتر

به عنوان یک پلت فرم منبع باز، کیت توسعه نرم افزار اندروید (SDK) به راحتی در دسترس توسعه دهندگان است. علاوه بر این، توسعه برنامه اندروید مقرون به صرفه است. ما می توانیم چرخه توسعه را به طور کلی به سه مرحله طبقه بندی کنیم: طراحی و توسعه اپلیکیشن، تست اپلیکیشن، توسعه اپلیکیشن.

توسعه‌دهندگان برنامه اندروید می‌توانند به راحتی ویژگی ها را پیاده‌سازی کنند و شما می‌توانید یک برنامه اندرویدی جذاب و تعاملی را با هزینه کمتری برای مخاطبین خود در سطح جهانی ایجاد کنید. به طور خلاصه، یک برنامه اندروید سفارشی شده در مقایسه با همتای اپل خود، هزینه کمتری دارد.

نرخ بازگشت سرمایه بالاتر

مطالعه بیشتر:       راهنمای صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مارکت پلیس

✔️ در دسترس تر برای افراد

اکثر پرسنل شرکت ها دارای گوشی تلفن هوشمند هستند که این موضوع باعث می شود که ارتباط و همکاری در محل کار بین آنها و مشتریان بدون درنظر گرفتن مسافت و زمان افزایش یابد. سهم بیشتر بازار اندروید نسبت به سایرین باعث می شود ارتباط بهتری بین کارمندان و مشتریان خود داشته باشید (افراد بیشتری گوشی اندرویدی دارند) و اپلیکیشن ها بر روی تعداد بیشتری دستگاه تلفن همراه نصب شوند و تهیه گوشی های اندروید نسبت به سایر سیستم عامل ها مقرون به صرفه تر خواهد بود.

✔️ سفارشی سازی و بروزرسانی آسان

اندروید یک پلتفرم همه کاره با انعطاف پذیری بالا و گزینه های سفارشی سازی آسان است. این موضوع باعث می شود تا یک اپلیکیشن نوآورانه و جالب با عملکردهای متنوع برای کسب و کار خود داشته باشید. اندروید یک سیستم‌عامل قوی است که می‌تواند انواع تغییرات از ساده تا پیچیده را با هم ادغام کند و نیازهای کسب و کار شما را می توان به طور موثر با این پلتفرم برطرف کرد.

اندروید شما را قادر می‌سازد تا ابزارهای مختلف و عملکردهای جدید را با توجه به شرایطی که در آن هستید ایجاد و بروز کنید ، بروز رسانی سریع و بدون مشکل باعث افزایش سرعت رشد شما در برابر دیگران خواهد شد.

✔️ امنیت و  تبلیغات بیشتر

گوگل در به‌روزرسانی‌های اخیر اندروید که از نسخه آب نبات چوبی شروع شده، بسیاری از ویژگی‌های مناسب برای کسب‌وکار را ارائه کرده است. امروزه این پلتفرم در مقابل همتای اپل خود در زمینه امنیت داده ها و نفوذ برنامه های مخرب بسیار خوب عمل نموده است، و با بروزرسانی های امنیتی دوره ای خود آسایش خاطر را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. علاوه بر این، به لطف محبوبیت و گسترس پلتفرم، می‌توانید به راحتی برنامه اندروید خود را در آن تبلیغ کنید!!! (تبلیغات درون برنامه ای) به نوعی، سیستم عامل اندروید می تواند به شما مزیت ایمنی و تبلیغاتی بدهد.

مطالعه بیشتر:       چگونه یک بوم کسب و کار برای ایده‌های اپلیکیشن موبایل بسازیم ✔️

✔️ گجت های اندرویدی

فناوری پوشیدنی (مانند ساعت هوشمند) به یک ترند جدید و پرطرفدار تبدیل شده است  که طرفداران زیادی را به خود جذب نموده است. ابزارهای پوشیدنی به عنوان ابزاری موثر برای ارتباطات، در حال افزایش جایگاه خود بین کاربران هستند. اعلان‌های ساعت هوشمند نیز رایج شده که توسط برنامه‌های موبایل اندروید مدیریت می‌شوند، این ویژگی های در برنامه های کسب و کار می تواند جذاب و نوآورانه باشد.

آمارها نشان داده است که بیش از 54 درصد از شرکت ها پرسنل و کاربران را ملزم به استفاده از گجت های پوشیدنی اندروید کرده اند. یک برنامه اندروید درجه سازمانی می تواند به شما کمک کند تا فناوری پوشیدنی را در سیستم تجاری فعلی خود مورد استفاده قرار دهید.

گجت های اندرویدی

✔️ همه چیز در گوگل

این یکی از بزرگترین مزایایی است که می توانید با یک برنامه اندروید دریافت کنید. اگرچه بسیاری از خدمات گوگل در iOS نیز موجود است، اما هنوز یکپارچگی عمیق در آن وجود ندارد. می‌توانید با استفاده از یک برنامه اندرویدی مناسب برای کسب‌وکارتان، مزایای برنامه‌ها و ویژگی‌های Google را به کاربران برنامه خود بدهید. همچنین، هر زمان که Google یک سرویس یا برنامه جدید راه اندازی کند، می تواند به راحتی روی برنامه اندروید شما کار کند.

✔️ کاهش زمان عرضه به بازار

برای شما مهم است که در زمانی کوتاه یک برنامه تجاری ارائه دهید تا از برتری رقابتی نسبت به رقبای خود برخوردار شوید. ابزارهای توسعه برنامه اندروید می توانند توسعه سریعتر را با افزودن آسان ویژگی های مورد نظر تسهیل کنند. توسعه دهندگان باتجربه اندروید می توانند در مدت زمان کوتاه تری برای شرکت شما برنامه بسازند و شما می توانید از مزایای  توسعه سریع بهره مند شوید. این تمام ماجرا نیست! اگر می‌خواهید برنامه را مطابق با نیازهای در حال تغییر، بروز کنید، می‌توانید به سرعت این کار را نیز انجام دهید.

مطالعه بیشتر:       آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟

✔️ دامنه نوآوری

بزرگترین نقطه قوت پلتفرم اندروید حضور جهانی آن است. اگر می‌خواهید با برخی از ویژگی‌های نوآورانه، مخاطبان منتخبی را هدف قرار دهید، توسعه‌دهندگان برنامه اندروید می‌توانند با استفاده از ابزارهای پیشرفته و پیشرفت‌های فناوری به شما کمک کنند. می‌توانید با ادغام فناوری‌های مدرن مانند AR و VR، راه‌حل‌های برنامه‌های پیشرفته را با نرخ‌های معقول دریافت کنید. به نوعی، اندروید دامنه وسیعی برای نوآوری ارائه می دهد و درها را به روی فرصت های تجاری جدید باز می کند.

✔️ پلتفرم در حال تکامل

آیا می دانید که اندروید هنوز در حال پیشرفت است؟ گوشی های هوشمند اندرویدی توسط چندین شرکت مشهور مانند سامسونگ و شیائومی ساخته می شوند. آنها به ارائه ویژگی های جدید ادامه می دهند تا در میان رقابت رو به رشد ثابت بمانند و جامعه توسعه دهندگان اندروید به سرعت با آنها سازگار می شوند.

NFC، پرداخت های موبایلی و نمایشگرهای HD توسط سیستم عامل اندروید معرفی شدند. هنگامی که یک برنامه اندروید را انتخاب می کنید، از مزیت این پلت فرم در حال تکامل نیز بهره مند می شوید.

✔️ نصب کاستوم رام

تغییر ظاهر و عملکرد برنامه با رام های سفارشی آسان است. با نصب رام های سفارشی می توانید دستگاه های اندروید را مطابق با مدل کسب و کار و استراتژی های خود سفارشی کنید. اکثر رام ها کاملا رایگان هستند زیرا توسط گروهی از توسعه دهندگان اصلی به عنوان یک فعالیت سرگرمی ساخته می شوند. چنین رام هایی می توانند تغییرات اساسی در راه توسعه برنامه های تلفن همراه ایجاد کنند و مشاغل می توانند از مزایای آن بهره ببرند. یک شرکت توسعه دهنده برنامه اندروید قابل اعتماد می تواند جزئیات بیشتری در مورد رام ها به شما ارائه دهد.

مطالعه بیشتر:       نحوه راه اندازی و کسب درآمد از طریق وب سایت

سخن نهایی

اگر یک اپلیکیشن تجاری کاربرپسند تمام چیزی است که نیاز دارید، در جای درستی هستید! در شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری، ما بهترین خدمات توسعه برنامه اندروید را ارائه می دهیم تا شما را قادر سازد از این پلتفرم حداکثر استفاده را ببرید. ما به شما کمک می کنیم تا یک استراتژی موبایل را در کوتاه ترین زمان و به روشی مقرون به صرفه پیاده سازی کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از این پلتفرم یک برنامه آینده‌نگر بر اساس تقاضا ایجاد کنید تا کسب‌وکار مشتری محور خود را  ارتقا دهید.

فقط کافیست در مورد نیاز کسب و کار خود با ما تماس بگیرید. مشاوران متخصص ما بهترین راه حل را به شما ارائه خواهند داد.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن موبایل

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ✏️ طراحی کاملا سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ رابط کاربری UI/UX اختصاصی ✏️ پنل مدیریت پیشرفته ✏️ دارای نسخه اندروید، iOS و وب اپلیکیشن ✏️ دارای کیف پول و اتصال به انواع درگاه‌های بانکی ✏️ امکان بارگزاری در استورهای نرم افزاری مانند گوگل پلی و بازار ✏️ مدیریت یکپارچه اپلیکیشن و سایت ✏️ امکان اخذ نماد اعتماد ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚙️ طراحی مارکت پلیس بصورت سفارشی ✏️ امکان افزودن چندین فروشگاه ✏️ دارای پنل ادمین، فروشنده و کاربر ✏️ طراحی سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ طراحی UI/UX اختصاصی ✏️ دارای اپ اندروید، iOS و PWA ✏️ اتصال به درگاه بانکی ✏️ دارای تمامی قابلیت های سبد خرید ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر