نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام ( Business Profile ) ✔️

چگونه برای بازاریابی در اینستاگرام شروع کنید؟ حدود 200 میلیون حساب کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد که روزانه افراد زیادی از آنها بازدید می کنند که شما هم می‌توانید از این قابلیت برای کسب و کار خود بهره ببرید. در اکانت کسب و کار شما به اطلاعات آماری اکانت خود دسترسی پیدا می کنید و از این اطلاعات می توانید برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید، علاوه بر اطلاعات آماری، اطلاعات تماس کسب و کار شما نیز نمایش داده می شود، قابلیت خرید مستقیم و استیکرهای تعاملی استوری نیز در این قابلیت وجود دارد که متاسفانه برای کاربران ایرانی در دسترس نخواهد بود. در این مقاله، شما می توانید آنچه را که بازاریابان باید درباره نمایه های کسب و کار جدید Instagram بدانند ، را یاد بگیرید .

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

تبدیل اکانت شخصی به پروفایل کسب و کار در اینستاگرام ( Instagram ) به شما امکان می دهد به تعدادی از ویژگی هایی که  برای صاحبان کسب و کار مفید می باشند دسترسی پیدا کنید.
در این مقاله، شما یاد میگیرید که چگونه برای بازاریابی در اینستاگرام شروع کنید، حدود 200 میلیون حساب کسب و کار در اینستاگرام وجود دارد که روزانه افراد زیادی از آنها بازدید می کنند که شما هم می‌توانید از این قابلیت برای کسب و کار خود بهره ببرید. در اکانت کسب و کار شما به اطلاعات آماری اکانت خود دسترسی پیدا می کنید و از این اطلاعات می توانید برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید، علاوه بر اطلاعات آماری، اطلاعات تماس کسب و کار شما نیز نمایش داده می شود، قابلیت خرید مستقیم و استیکرهای تعاملی استوری نیز در این قابلیت وجود دارد که متاسفانه برای کاربران ایرانی در دسترس نخواهد بود.

مطالعه بیشتر:       تبدیل اکانت کسب و کار به شخصی در اینستاگرام

پویش حمایت از کسب و کارها

 نحوه تغییر اکانت شخصی به تجاری در اینستاگرام

در ابتدا مطمئن شوید نسخه اینستاگرام شما به آخرین نسخه بروزرسانی شده باشد ، نمایه باید در حالت عمومی باشد، در حالت خصوصی امکان تبدیل به نمایه کسب و کار وجود ندارد . سپس برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی عکس نمایه خود در پایین سمت راست ( در نسخه های فارسی در پایین سمت چپ ) ضربه بزنید .

فیلم آموزشی در انتهای مقاله بارگزاری شده است .

نکته مهم قبل از شروع : در حالت بیزنس اینستاگرام ، دیگر حالت خصوصی وجود ندارد و کلیه پست های شخصی شما برای دیگران قابل مشاهده است و تمام درخواست های فالوو تایید می شود ، اکانت دارای اطلاعات شخصی خود را هیچگاه به کسب و کار تغییر ندهید.

✔️ مرحله اول: به بخش تنظیمات حساب اکانت خود بروید، این بخش در نمایه اکانت و انتخاب سه خط در بالای اکانت در دسترس است.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله دوم: تنظیمات و حریم خصوصی اکانت را انتخاب کنید

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله سوم: گزینه نوع حساب و ابزارها ( account type and tools) را انتخاب کنید.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله چهارم: گزینه رفتن به حساب حرفه‌ای را انتخاب کنید.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله پنجم: در این بخش چهار صفحه برای توضیحات اکانت کسب و کار نشان داده می شود، بر روی گزینه ادامه کلیک کنید.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله ششم: نام کسب و کار خود را انتخاب کنید

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله هفتم: بعد از انتخاب نام کسب و کار، در صورت تمایل به نشان دادن دسته در صفحه اصلی نمایه، می توانید تیک مورد نظر را بزنید، دسته انتخاب شده در زیر عکس پروفایل نشان داده می شود.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله هشتم: در این قسمت شما دو گزینه برای انتخاب پیش رو دارید، گزینه کسب و کار و حساب سازنده، گزینه کسب و کار مناسب مشاغل، شرکت‌ها و برندها می باشد و گزینه حساب سازنده مناسب هنرمندان و تولید کنندگان محتوا.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله نهم: در این بخش اطلاعات تماس خود را می توانید وارد کنید، این اطلاعات تماس برای نمایش در صفحه نمایه اصلی می باشد، درصورتیکه تمایل ندارید اطلاعات تماس شما نشان داده شود در پایین صفحه گزینه عدم نمایش را انتخاب کنید.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله دهم: در صورتیکه تمایل دارید حساب شما به فیس بوک متصل شود این گزینه را می توانید انتخاب کنید، درصورت انتخاب، اکانت شما به فیسبوکتان متصل شده و در داخل آن یک صفحه ایجاد میشود، این ویژگی باعث می شود تا بتوانید پست ها را همزمان بر روی فیسبوک نیز ارسال کنید. در صورت عدم تمایل گزینه رد شدن را انتخاب کنید.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

✔️ مرحله آخر: اتمام ساخت، در این قسمت  ویژگی های اکانت کسب و کار را می توانید تکمیل کنید، در صورت عدم تمایل بر روی ضربدر بالای صفحه کلیک کنید. اکانت شما به حالت بیزنس تبدیل شده است.

نحوه ایجاد اکانت کسب و کار در اینستاگرام

مطالعه بیشتر:       قوانین و محدودیت های اینستاگرام

نکته مهم : در صورتیکه اکانت کسب و کار خود را با اتصال به فیسبوک میسازید ، در صورتی که در آینده تمایل به برگشت به اکانت شخصی داشته باشید باید حتما دوباره به اکانت فیسبوک خود متصل شوید تا تغییر حالت اکانت انجام شود . اطلاعات فسیبوک خود را به خاطر بسپارید . پیشنهاد ما به شما در این بخش  عدم اسفاده از اکانت فیسبوک است .

حذف اکانت تجاری اینستاگرام

برای حذف بیزینس اکانت اینستاگرام کافیست به قسمت تنظیمات رفته و در آنجا با انتخاب گزینه به حساب شخصی تغییر وضعیت می دهید ؟ اکانت شما از حالت تجاری به شخصی تبدیل خواهد شد .

حذف اکانت تجاری اینستاگرام

حذف اکانت تجاری اینستاگرام

حذف اکانت تجاری اینستاگرام

حذف اکانت تجاری اینستاگرام

حذف اکانت تجاری اینستاگرام

مطالعه بیشتر:       نحوه استفاده از هشتگ در اینستاگرام

اطلاعات آماری اینستاگرام  ( Instagram Insights ) 

نمایش اطلاعات آماری در اکانت های کسب و کار یکی از مهمترین بخش های آن است که می تواند اطلاعات کاملی از مخاطبین شما را در اختیارتان قرار دهد. برخی از گزینه هایی که در بخش اطلاعات آماری نشان داده شده است عبارتند از:

✔️ ایمپرشن Impressions: ایمپرشن نشان دهنده تعداد دفعاتی است که محتوای شما در صفحه نمایش کاربران نشان داده شده است.
✔️ ریچ Reach: ریچ نشان دهنده تعداد کاربران منحصر به فردی است که هر یک از پست‌های شما را مشاهده کرده اند.
✔️ وب سایت کلیک Website Clicks: نشان دهنده تعداد دفعاتی است که کاربران بر روی آدرس سایتی که در bio پروفایل خود قرار داده اید کلیک کرده‌اند و وارد سایت شما شده اند.
✔️ بازدید از پروفایل Profile Views: تعداد دفعات مشاهده پروفایل شما توسط کاربرانتان را نشان خواهد داد.
✔️ کاربران Followers: این گزینه نشان می‌دهد که فالوورها یا دنبال کننده‌های شما در هفته یا ماه گذشته چه میزان افزایش یا کاهش داشته‌اند.

تفاوت ریچ و ایمپرشن: شاید در ظاهر این دو تفاوتی با هم نداشته باشند اما در ایمپرشن تعداد دفعات بازدید نشان داده می شود ولی در ریچ تعداد اکانت های بازدید کننده، مثلا ممکن است یک پست 10 بار توسط یک کاربر مشاهده شده باشد، در اینحالت ایمپرشن می شود 10 و ریچ می شود 1 .

اطلاعات آماری اینستاگرام

✔️ اطلاعات آماری اینستاگرام شامل سه قسمت ریچ (حساب هایی که از پست شما بازدید کرده‌اند)، اینگیج ( تعداد حساب هایی که با محتوای شما تعامل کرده اند) و مخاطب ( دنبال کنندگان) است. با کلیک بر روی هر گزینه می توانید اطلاعات دقیق‌تری را مشاهده کنیم.

اطلاعات آماری اینستاگرام

✔️ Reach: در این بخش محتوایی که مشاهده می کنید عبارتند از مخاطبانی که از حساب شما بازدید کرده اند چه تعداد فالوور و چه تعداد فالوور شما نبوده اند، پست های شما از طریق هشتگ، مکان و تبلیغات می تواند بازدید کنندگانی غیر از مخاطبین شما داشته باشد. در این قست پربازدیدترین پست ها، استوری ها، ریلز ها و ویدئو هاو لایو ها نشان داده میشود و در انتها فعالیت نمایه که شامل تعداد بازدید از پروفایل، تعداد تماس ها و ایمیل ها نشان داده می شود.

 اکانت بیزنسی

✔️ Engaged: در این بخش میزان تعاملات نشان داده شده است، تعاملات شامل تعداد لایک، کامنت، ذخیره و اشتراک گذاری می باشد. این بخش برای کسب و کارها در تولید محتوا بسیار با اهمیت است و راه ورود شما به بخش اکسپلور اینستاگرام تجزیه و تحلیل اطلاعات این قسمت می باشد. 

اکانت تجاری اینستاگرام

✔️ Followers : تغییرات دنبال کنندگان در این قسمت قابل مشاهده است، اطلاعاتی که در اینجا نمایش داده می شود عبارتند از مکان هایی که بیشترین مخاطبین شما از آن بازدید کرده اند، محدوده سنی مخاطبین به تفکیک جنسیت، جنسیت دنبال کنندگان، بازدیدها از اکانت بر اساس ساعت و روز(با ضربه بر روی این قسمت اعداد آماری نمایش داده می شود)

اطلاعات آماری اینستاگرام

مطالعه بیشتر:       آموزش بازاریابی با اینستاگرام

فیلم آموزشی تغییر اکانت اینستاگرام از شخصی به کسب و کار 

از اینکه همراه ما بودید متشکریم،  در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید از طریق بخش نظرات در پایین صفحه با ما مطرح کنید .

پیشنهاد محصول:      طراحی فروشگاه اینترنتی

divider divider

محصولات مرتبط

✍️طراحی فروشگاه اینترنتی ☰ پیاده سازی با CMS اختصاصی ☰ امکان ارائه اپلیکیشن موبایل (اندروید و IOS) ☰ بارگزاری نامحدود محصولات ☰ پنل مدیریت سریع و آسان ☰ کدنویسی بهینه شده برای سئو ☰ روشهای پرداخت متنوع (پرداخت آنلاین، کیف پول، پرداخت در محل) ☰ اتصال به سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM ☰ امکان اتصال به نرم افزار حسابداری جهت بروز رسانی قیمت ها و موجودی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ✏️ طراحی کاملا سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ رابط کاربری UI/UX اختصاصی ✏️ پنل مدیریت پیشرفته ✏️ دارای نسخه اندروید، iOS و وب اپلیکیشن ✏️ دارای کیف پول و اتصال به انواع درگاه‌های بانکی ✏️ امکان بارگزاری در استورهای نرم افزاری مانند گوگل پلی و بازار ✏️ مدیریت یکپارچه اپلیکیشن و سایت ✏️ امکان اخذ نماد اعتماد ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر

مراد براتی
مراد براتی
پنجشنبه 31 فروردین 1402

سلام من میخوام اکانت کسب و کار رو شخصی کنم میشه لطفا بگید چجوری باید تغییر بدم؟

admin picture
پاسخ مدیر به مراد براتی
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402

سلام دوست عزیز این مقاله رو مطالعه کنید https://pdf.co.ir/%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D8%B2%D9%86%D8%B3-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%84%DB%8C

علوی
علوی
جمعه 4 آذر 1401

سلام . من پیج کاری دارم با گوشی میرم و همزمان چندتا پیج شخصی دارم الان پیج شخصی معلق شده . پیج کاریم به فیسبوک وصله و دوتا پیج شخصیم به همین فیسبوک وصل بود ، برا پیج کاریم مشکل پیش میاد ،؟ ای پی ثابت بخوام وصل شم دیگه پیج شخصی باز کنم از دسترس خارج نمیشه؟

admin picture
پاسخ مدیر به علوی
شنبه 5 آذر 1401

سلام دوست عزیز استفاده از فیلترشکن های با IP ثابت برای شما مشکلی ایجاد نمیکنه، سعی کنید همیشه از یک کشور متصل بشید، وقتی متصل شدید چند روز اول تغییرات در اکانت ندین با یک خط موبایل بهتره چند تا اکانت نسازین، معمولا مشکلی که پیش میاد برای تمام اکانت ها این اتفاق میافته، برای اتصال به فیسبوک هم برای هر پیج خودش یکدونه صفحه درست میکنه که بهتره در اکانت فیسبوک تنظیماتش رو انجام بدین اما من پیشنهاد اتصال به فیسبوک رو نمیکنم چون سرویس ارزشمندی برای کاربرای ایرانی نداره

dadmehr
dadmehr
یکشنبه 22 فروردین 1400

سلام خسته نباشید من میخواستم تو قسمت استوری هام لینک بزارم با استفاده از این حساب میشه اینکارو انجام داد؟

admin picture
پاسخ مدیر به dadmehr
دوشنبه 6 اردیبهشت 1400

سلام بله میتونین ولی قبل برای انجام اینکار باید بالای 10 هزار فالوور داشته باشید

باران
باران
سه شنبه 28 بهمن 1399

خیلی کاربردی بود و واضح ممنونم

آرش
آرش
دوشنبه 5 خرداد 1399

سلام این پیج های آدم های معروف از چه نوعیه؟

admin picture
پاسخ مدیر به آرش
دوشنبه 12 خرداد 1399

سلام از نوع حرفه ای

Hosna
Hosna
پنجشنبه 25 اردیبهشت 1399

من اکانتم بیزینس بود ولی به دلایلی شخصیش کردم الان باز مبیخوام بیزینسش کنم نمیشه میشه راهنمایی کنید

admin picture
پاسخ مدیر به Hosna
دوشنبه 12 خرداد 1399

سلام دوست عزیز اکانتهایی که به فیسبوک متصل هستن دچار یه سری محدودیت میشن ، باید در اکانت فیسبوکتون یک پیج تجاری درست کنید بعد به اون پیج متصل کنید تا مشکلتون حل بشه

Nima
Nima
چهارشنبه 20 فروردین 1399

سلام من میخوام حساب کسب و کار بطنم ولی ارور میده میگه دفعات تلاش شما بیش از بوده لطفا بعدا تلاش کنید ولی من برای اولین باره دارم این کارو میکنم !

admin picture
پاسخ مدیر به Nima
جمعه 22 فروردین 1399

سلام دوست عزیز این خطا فقط زمانی که اکانت شما به فیسبوک متصل شده بوجود میاد ، این خطا در حالت عادی 3 هفته زمان میبره که رفع بشه در غیر اینصورت باید اکانت از فیسبوک جدا بشه ، یک صفحه جدید در فیسبوکتون بسازید و اکانت رو به صفحه جدید متصل کنید مشکل رفع میشه .

مرتضی
مرتضی
جمعه 15 فروردین 1399

با سلام!من اکانتم رو به کسب و کار تغیر دادم دوباره شخصیش کردم ولی الان هرکدوم از فالورام پست میزارن درجا بعدش پست تبلیغ برام میاد نزدیک ۲۰۰ تا اگهی رو پنهان کردم ولی اصلا فرقی نمیکنه لطفا بهم کمک کنین ممنون

admin picture
پاسخ مدیر به مرتضی
شنبه 16 فروردین 1399

سلام دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم . لطفا توی تلگرام به شماره 09037243800 پیام بدین تا مشکلتون را بررسی کنم

سینا
سینا
چهارشنبه 13 فروردین 1399

سلام میشه بهم بگین که چوطری حساب کسبو کار درست کنم ولی شماره و ایمیل به دیگران نیفته ماله خیلی ها اینجوریه

admin picture
پاسخ مدیر به سینا
چهارشنبه 13 فروردین 1399

سلام دوست عزیز وقتی داری درست میکنی در بخشی که شماره تلفن و موبایلت رو نشون میده پایینش یک جا هست که میگه عدم نمایش اطلاعات تماس ، اونو بزن دیگه نشون نمیده

محمد جهانبازی
محمد جهانبازی
یکشنبه 3 فروردین 1399

باسلام و تبریک سال نو خدمت شما و سپاس بابت امورش ارزشمند شما . یه سوال داشتم و اینکه الان میتونم حساب شخصی خودمو به حساب تجاری و کسب و کار تبدیل کنم . من دوتا نمایندگی انحصاری گرفتم و میخواستم همین حسابو به تجاری تبدیل کنم و مجددا از اول حساب نسازم . ایا امکانش هست . ممنونم

admin picture
پاسخ مدیر به محمد جهانبازی
دوشنبه 4 فروردین 1399

سلام دوست عزیز بله میتونید ، ترجیحا اگه می خواین دوتا حساب داشته باشین با شماره های متفاوت بسازید و به هم لینک نکنید .

فروشگاه اينترنتی
فروشگاه اينترنتی
چهارشنبه 11 دی 1398

راهنمایی تون واقعا اثر بخش و کاربردی است یعنی نتیجه خوبی را دریافت می نماییم و از اینکه خدمات ویژه ای را برای کسب دانش و اطلاعات خاص در بیان محتوایی ساده و قابل فهم به اشتراک در میآورند نهایت سپاس و قدردانی را دارد.. موفق و سلامت باشید باسپاس

admin picture
پاسخ مدیر به فروشگاه اينترنتی
دوشنبه 16 دی 1398

ممنون از شما دوست عزیز

محمدرضا
محمدرضا
شنبه 18 آبان 1398

با سلام خدمت شما.چه جوری یکی بخواد اکانت تبلیغاتی مو پیدا کنه باید چه کار کنه.

admin picture
پاسخ مدیر به محمدرضا
شنبه 18 آبان 1398

سلام اکانت اینستاگرام از طریق نام و هشتگ قابل پیدا کردن است برای مثال نام رو طوری انتخاب کنید که کاربران با جستجوی نام مذکور به اکانت شما دسترسی پیدا کنند . شما می توانید نام مورد نظر خود را به صورت انگلیسی در Username و نام فارسی را در Name قرار دهید

Star
Star
شنبه 16 شهریور 1398

سلام چرا اینستا برای من گزینه رفتن به حساب کسب وکار نداره فقط گزینه تغییر به حساب کسب وکار داره

admin picture
پاسخ مدیر به Star
پنجشنبه 4 مهر 1398

سلام همون گزینه ست

صهیب عزیزی
صهیب عزیزی
یکشنبه 3 شهریور 1398

دمتون گرم . عالی بود

امیر
امیر
سه شنبه 22 مرداد 1398

سلام من رو گذینه حساب کسب کار میزنم اصلا نمیره رو حساب چرا

admin picture
پاسخ مدیر به امیر
چهارشنبه 23 مرداد 1398

سلام از پروکسی استفاده نکنید

ساسان
ساسان
دوشنبه 31 تیر 1398

سلام. من از حالت بیزینس اینستا میخوام خارج شم . موقی که میخوام به پیج شخصی تبدیل کنم به فیسبوک متصل میشه . چرا ؟؟

admin picture
پاسخ مدیر به ساسان
دوشنبه 31 تیر 1398

سلام باید به فیسبوک متصل سپس به شخصی برگردین , اگه فیسبوک ندارین یک اکانت موقت درست کنید

armina
armina
دوشنبه 10 تیر 1398

سلام من سراغ پرسنال بلاگ تو اينستا رفتم بعد تونستم بدون استفاده از فيسبوك پاكش كنم اما حالا نمي تونم مي شه به راه حل بگيد

admin picture
پاسخ مدیر به armina
سه شنبه 11 تیر 1398

سلام کلیه فعالیت های غیر عادی در اینستاگرام از قبیل لایک و فالوو بیش از حد , استفاده از پروکسی های مختلف باعث میشه که اینستاگرام بر روی اکانت شما حساس بشه , و تغییرات رو انجام نده . بهترین راه برای تغییر اکانت اینه که روی یک گوشی دیگه لاگین کنید و تغییرات رو انجام بدین .

Salam
Salam
شنبه 8 تیر 1398

سلام من روی هر پست میزنم تا تبلیغ کنه و آمارشو ببینم میزنه با مشکل از طرفما مواجه شده دوباره امتحان کنین که تو این چند روز فایده نداشته

admin picture
پاسخ مدیر به Salam
یکشنبه 9 تیر 1398

سلام اینستاگرام در ایران تبلیغات نداره و شما قادر به تبلیغ نیستید , آمار پیج رو در تنظیمات , اطلاعات آماری می تونین مشاهده کنید .

فاطمه
فاطمه
سه شنبه 4 تیر 1398

سلام من اصلا حساب فیس بوک نداشتم الان میخام اکانتم راشخصی کنم بعد از زدن برگشت به حساب شخصی میره رو فیس بوک و اکانت فیس بوم میخاد

admin picture
پاسخ مدیر به فاطمه
سه شنبه 4 تیر 1398

سلام لطفا تصویر خطایی رو که میده برام توی تلگرام با شماره 09037243800 ارسال کنید تا مشکلتون رو حل کنیم با تشکر

سونيا
سونيا
دوشنبه 13 خرداد 1398

سلام چطور ميتونم روي پست ها قيمت بزارم؟ مثلا روي لباس ضربه بزنن و قيمت رو ببينن؟و ثبت سفارش كنند؟

admin picture
پاسخ مدیر به سونيا
پنجشنبه 23 خرداد 1398

سلام یا باید داخل فیس بوک فروشگاه راه اهندازی کنید و اونو به اینستاگرام متصل کنید و یا اینکه از پلاگین های مرتبط در سایتتون استفاده کنید

سهیل
سهیل
دوشنبه 5 فروردین 1398

من به اکانت فیسبوک وصل نکردم حالا که میخوام سوییچ بک کنم میشه یا نه

admin picture
پاسخ مدیر به سهیل
سه شنبه 6 فروردین 1398

سلام با پروکسی تست کنید ، باید ابتدا متصل بشه به فیسبوک تا به شخصی تغییر وضعیت بده

Hamid
Hamid
دوشنبه 20 اسفند 1397

واسه من ۴ گزینه داده