تماس واتساپ

طراحی اپلیکیشن آندروید و IOS

شرکت طراحی نرم افزار پیشگامان :
طراحی اپلیکیشن موبایل آندروید و IOS با مدیریت آسان
طراحی گرافیکی اختصاصی
قابلیت اتصال به انواع سامانه ها
قابلیت اتصال به سیستم فروش بلیط هواپیما
ارسال پیام ( نوتیفیکیشن ) به کاربران
قابلیت اتصال به باشگاه مشتریان و CRM
امکان انتشار بر روی کافه بازار و سیب اپ
و ده ها قابلیت دیگر

rate start rate start rate start rate start rate start

امتیاز دهی :

طراحی اپلیکیشن آندروید و IOS

طراحی اپلیکیشن آندروید و IOS

شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان در جهت توسعه نرم افزار های موبایلی با آخرین متدهای برنامه نویسی برای دو سیستم عامل آندروید و IOS نموده است . اپلیکیشن های شرکتی ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی اپلیکیشن حرفه ای  و سیستم اپلیکیشن ساز پیشگامان نیز از دیگر محصولات این شرکت می باشد .

 در سال های اخیر تلفن همراه به عنوان یک رسانه، زیر ساخت خیلی از فناوری ها قرار گرفت و شاهد رشد چشمگیر استفاده از آن در بین طیف های مختلف جامعه بوده ایم , خصوصا با ظهور نسل جدید موبایل ها و هوشمند شدن آنها؛ قابلیت های متنوعی بر این بستر ایجاد شده است .
از آنجائی که گوشی های هوشمند دارای سیستم عامل هایی مشابه یک کامپیوتر هستند امکان توسعه و پیاده سازی نرم افزار های مختلف کاملا فراهم است و لذا همانند یک رایانه دارای کاربردهای گسترده ایی شده اند. لذا شرکت پیشگامان با تحلیل حال و آینده این زیرساخت و بررسی برترین سیستم عامل های مرتبط، دو سیستم عامل آی او اس (ios) و آندروید (android) را که برپایه هسته یونیکس و اپن سورس میباشند را برگزید تا با برنامه نویسی و تولید انواع نرم افزار ها و برنامه های کاربردی بر روی این پلتفرم ها خدمت مشتریان خود را در این حوزه توسعه دهد
با عنایت به مشترک بودن سیستم عامل های مذکور در مدل های گوشی و تبلت امکان کار روی تبلت ها نیز فراهم گردید که امیدواریم در این حوزه نیز شاهد رضایت مندی مشتریان گرامی باشیم.

سیستم های خدمات شهری 

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن تاکسی یاب طراحی شده توسط شرکت پیشگامان ، علاوه بر دارا بودن قابلیت های اپلیکیشن های مشابه مانند اپلیکیشن اسنپ ، اپلیکیشن تپسی ، اپلیکیشن ماکسیم و .... قابلیت های زیاد دیگری را در اختیار شما قرار می دهد ، از جمله قابلیت های جدید اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ما ، ثبت درخواست از طریق سایت ، تماس تلفنی و درخواست سرویس برای دیگران می باشد  .

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری آنلاین

در سال های اخیر با رشد استارتاپ های حوزه خدمات شهری ، اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی و پیک موتوری آنلاین رشد زیادی نموده اند و اکنون شاهد حضور آنها در جامعه هستیم . اپلیکیشن های پیک موتوری خدمات درخواست و ارسال بار و مسافر را بسیار راحت تر و در دسترس تر از قبل نموده اند و کاربران به راحتی و در هر لحظه می توانند سرویس خود را درخواست نمایند . 

طراحی اپلیکیشن پیک موتوری آنلاین

 طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین

اپلیکیشن خدمات پزشکی و خدمات پرستاری آنلاین ، برای ارائه تمام خدمات درمانی ، پرستاری و خدمات مراقبت از بیماران طراحی شده است . در حال حاضر پرستاران سیار بر اساس تقاضاهایی که به پزشکان داده می شود ارائه خدمات در محل بیمار می کنند اما در این سیستم بیمار و خدمات گیرندگان قادر خواهند بود بنا به نیاز خود درخواست خدمات نمایند و سیستم بلافاصله آنرا به اولین پرستار و خدمات دهنده متصل می نماید . علاوه بر قابلیت ارائه خدمات در محل بیمار ، امکان رزرو خدمات پزشکی و کلینیکی و نیز خدمات مشاوره از راه دور نیز در این سیستم پیاده سازی شده است .

 طراحی اپلیکیشن خدمات پزشکی آنلاین

طراحی اپلیکیشن مراقبت از سالمندان

در اپلیکیشن مراقبت از سالمندان سعی شده تا کلیه نیازهایی که خانواده ها  جهت نگهداری عزیزان خود می خواهند ، در نظر گرفته شود خدماتی از قبیل خدمات پرستاری در منزل ، خدمات آزمایشگاهی مانند گرفتن نمونه خون و ... ، خدمات فیزیوتراپی ، ویزیت پزشک ، خدمات خرید مایحتاج روزانه ، خدمات نظافت در منزل ، خدمات گردش و خرید و .... .

 
طراحی اپلیکیشن مراقبت از سالمندان
 
 طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

سیستم دیلیوری بر روی سیستم عامل های آندروید و IOS قابل پیاده سازی بوده و در آن از فن آوری های پیشرفته برنامه نویسی مانند NodeJS، MongoDB، Pubnub در آن استفاده شده است . سیستم دلیوری دارای دو سطح لایه مدیریت و لایه رانندگان می باشد .

در سیستم سفارش غذای پیشگامان , به راحتی می توان برای غذاها و نوشیدنی ها دسته بندی ایجاد نمود بطور مثال غذاهای ایرانی , فست فود ، غذاهای دریایی و ... و کاربر به راحتی انها را انتخاب نماید . پرداخت می تواند بصورت نقدی در محل , کیف پول و پرداخت انلاین باشد .

در این سیستم کلیه روند ثبت سفارشات بصورت هوشمند انجام شده و پس از تایید توسط کاربر , مراحل به راحتی قابل مشاهده و پیگیری است . در صورت استفاده از سرویس تماس صوتی در اپلیکیشن کاربران می توانند با پیک ( و بلعکس ) تماس بگیرند . سرویس ارسال ( دلیوری ) می تواند رایگان و یا برای کاربر دارای هزینه باشد ( هزینه ارسال )

 طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

 
برخی از نمونه کارها در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل 

طراحی اپلیکیشن موبایل شرکتی  :

            اپلیکیشن موبایل آندروید تشریفات بهشت اپلیکیشن موبایل IOS تشریفات بهشت

             اپلیکیشن موبایل آندروید املاک آنلاین

             اپلیکیشن موبایل آندروید ستاره التون ( نمایندگی فیلیپس )

طراحی اپلیکیشن موبایل آژانس مسافرتی ( اپلیکیشن موبایل فروش بلیط هواپیما ) :

             اپلیکیشن موبایل دیبا گشت   - اپلیکیشن موبایل پاژسیر

             اپلیکیشن موبایل آندروید سافر سیر  -  اپلیکیشن موبایل IOS سافرسیر

             اپلیکیشن موبایل آندروید عالم گشت - اپلیکیشن موبایل IOS عالم گشت

             اپلیکیشن موبایل آندروید ایمان امین زائران

             اپلیکیشن موبایل آندروید آژانس مسافرتی هفت گنج توس

             اپلیکیشن موبایل IOS آژانس مسافرتی هفت گنج توس

              اپلیکیشن موبایل آندروید ره آورد توس - اپلیکیشن موبایل IOS ره آورد توس

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی :

          اپلیکیشن موبایل آندروید جواهری فاخر 

         اپلیکیشن موبایل آندروید لوازم ورزشی خانه آرامش

          اپلیکیشن موبایل آندروید بازارچه کالا - اپلیکیشن موبایل IOS بازارچه کالا

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

 

ثبت نظر