طراحی نرم افزار تحت وب

راه کارهای مبتنی بر وب
راه کارهای مبتنی بر ویندوز
طراحی نرم افزار تحت وب
طراحی نرم افزار تحت ویندوز و مک

امتیاز دهی :

طراحی نرم افزار تحت وب

طراحی نرم افزار تحت وب

طراحی نرم افزار تحت وب

اصولاٌ پیاده سازی سیستم ها و نرم افزارها  در جهت تسهیل و پیشبرد امور صورت میگیرد؛ لذا بستر پیاده سازی یک پروژه بسیار حائز اهمیت است.
در دنیای امروز که به یکباره در دسترس بودن بوسیله تلفن همراه یکی از مهمات  زندگی  شد؛ مدیریت امور جاری تان از همه جای این دنیا مطلب خالی از لطفی نیست. بر همین اساس نرم افزار ها و سامانه های مبتنی بر وب میتواند راه گشای بسیاری از امور باشد.

جهت اجرا بر روی وب دو نوع مدل پیش رو داریم :
1- پیاده سازی پروژه بصورت کدهای بسته  closed source : که در این روش طبق تعریف صورت گرفته؛ تولید کننده نرم افزار کدهای منبع ایجاد شده را قفل مینماید و جلوی انتشار آن را میگیرد، در نتیجه کاربر نهایی امکان تغییرات و اجازه تکثیر را نداشته و فقط میتواند از عملکرد برنامه استفاده نماید.

2- پیاده سازی پروژه بصورت کدهای باز  open source : برخلاف مدل اول در این روش کدهای منبع کاملا باز بوده و کاربران میتوانند بر اساس خواسته هایشان تغییرات بدهند و یا برنامه را تکثیر و توزیع نمایند.
چیزی که مشخص و پیش بینی جامعه جهانی است فراگیر شدن اوپن سورس در دنیاست و به همین جهت بسیاری از شرکت های تولید کننده سورس های بسته؛ آرام آرام گوشه ای از محصولاتشان را بصورت سورس باز رونمایی کرده اند.

متخصصین شرکت نرم افزاری پیشگامان در ابتدای فعالیت خود (حدود سال های 80-1379) با رایزنی مراجع علمی دانشگاهی؛ پایه و اساس کار خود را بر مبنای برنامه نویسی مدل منبع باز قرار داده است  و با تلاش و پشتکار شبانه روزی خود در این راستا تولیدات موفق و مفیدی هم تراز بهترین ها به اجرا رسانده اند.
شرکت نرم افزاری پیشگامان هم اینک مفتخر است با تجربیات ارزشمند خود و با رعايت اصول امنيتي فضاي ديجيتال و بكارگيري استانداردها و متغيرهاي به روز دنيا درخصوص پیاده سازی پورتال ها، توليد نرم افزار، سايت ها و سامانه هاي اطلاع رساني؛ آزموده، متخصص و متعهد همكاري نماید.

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

نظر بدهید