طراحی و برنامه نویسی نرم افزار تحت وب

بازدید : 2511

خدمات شرکت پیشگامان در زمینه برنامه نویسی :
برنامه نویسی مبتنی بر وب
برنامه نویسی بر ویندوز
طراحی و تولید نرم افزار تحت وب
طراحی و تولید نرم افزار تحت ویندوز و مک

راه کارهای مبتنی بر وب

اصولاٌ پیاده سازی سیستم ها و نرم افزارها  در جهت تسهیل و پیشبرد امور صورت میگیرد؛ لذا بستر پیاده سازی یک پروژه بسیار حائز اهمیت است.
در دنیای امروز که به یکباره در دسترس بودن بوسیله تلفن همراه یکی از مهمات  زندگی  شد؛ مدیریت امور جاری تان از همه جای این دنیا مطلب خالی از لطفی نیست. بر همین اساس نرم افزار ها و سامانه های مبتنی بر وب میتواند راه گشای بسیاری از امور باشد.

جهت اجرا بر روی وب دو نوع مدل پیش رو داریم:
1- پیاده سازی پروژه بصورت کدهای بسته  closed source
که در این روش طبق تعریف صورت گرفته؛ تولید کننده نرم افزار کدهای منبع ایجاد شده را قفل مینماید و جلوی انتشار آن را میگیرد، در نتیجه کاربر نهایی امکان تغییرات و اجازه تکثیر را نداشته و فقط میتواند از عملکرد برنامه استفاده نماید.
2- پیاده سازی پروژه بصورت کدهای باز  open source

برخلاف مدل اول در این روش کدهای منبع کاملا باز بوده و کاربران میتوانند بر اساس خواسته هایشان تغییرات بدهند و یا برنامه را تکثیر و توزیع نمایند.
چیزی که مشخص و پیش بینی جامعه جهانی است فراگیر شدن اوپن سورس در دنیاست و به همین جهت بسیاری از شرکت های تولید کننده سورس های بسته؛ آرام آرام گوشه ای از محصولاتشان را بصورت سورس باز رونمایی کرده اند.

لذا متخصصین این شرکت در ابتدای فعالیت خود (حدود سال های 80-1379) با رایزنی مراجع علمی دانشگاهی؛ پایه و اساس کار خود را بر مبنای برنامه نویسی مدل منبع باز قرار دادند و به حمدالله در این راستا تولیدات موفق و مفیدی همطراز بهترین ها به اجرا رسانده اند.
پیشگامان هم اینک مفتخر است با تجربیات ارزشمند خود و با رعايت اصول امنيتي فضاي ديجيتال و بكارگيري استانداردها و متغيرهاي به روز دنيا درخصوص پیاده سازی پورتال ها، توليد نرم افزار، سايت ها و سامانه هاي اطلاع رساني؛ آزموده، متخصص و متعهد همكاري نماید.

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

 

مطالب مشابه :  راه کارهای مبتنی بر وب