طراحی اتوماسیون تحت وب و ویندوز

طراحی اتوماسیون اداری

خدمات شرکت پیشگامان دامنه فناوری :

طراحی اتوماسیون اداری
طراحی اتوماسیون تحت وب
طراحی اتوماسیون تحت ویندوز 
طراحی پورتال سازمانی
طراحی سیستم های گردش کار WorkFlow
طراحی سیستم ارتباط با مشتری CRM
سیستم های کارت هوشمند

سیستم اتوماسیون اداری تحت وب پیشگامان کلیه فرایندهای سازمانی، مکاتبات اداری را به صورت الکترونیک از هر نقطه جغرافیایی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند. سیستم اتوماسیون اداری تحت وب پیشگامان با ایجاد بستری مناسب برای ثبت و گردش نامه و انواع فرم‌های سازمانی، پیگیری دقیق، گزارش اقدامات لازم و مدیریت بهینه‌ی جلسات، ضمن سرعت بخشیدن به روند مکاتبات درون سازمانی، امکان تعامل الکترونیک برون سازمانی را نیز فراهم می‌کند. مجموعه این امکانات با بهره‌گیری از برترین فناوری‌های تولید نرم‌افزار، با کاربری ساده و امنیت بالا ساخته شده است.

اتوماسیون تحت وب

تحت وب بودن یک نرم افزار قابلیت استفاده از آن را در هر زمان و هر مکان تنها با استفاده از یک مرورگر فراهم می‌کند. نرم‌افزار تحت وب مستقل از سیستم عامل و محیط نرم‌افزاری بوده و امکان استفاده از آن بدون نیاز به نصب یا ارتقاء نرم افزار روی کلاینت وجود دارد. هنگامی‌که از نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت‌ وب استفاده می‌کنید، همه جا دفتر کار شماست. ویرایشگر و نمایشگر تعبیه شده در داخل نرم افزار، به‌کارگیری این راهکار را مستقل از هر ابزاری کرده است.

اتوماسیون اداری تحت وب پیشگامان قابلیت پشتیبانی از تعداد زیاد کاربران را با کارایی مناسب داراست. با افزایش تعداد کاربران در سازمان کافیست سخت‌افزار بیشتری اختصاص دهید و نگران سرعت و کارایی سیستم اتوماسیون اداری نباشید.

اتوماسیون اداری تحت‌ وب پیشگامان به گونه‌ای طراحی شده است که امکان پوشش‌دهی انواع مختلف کسب‌و‌کارها و انطباق با مدل‌های متنوع گردش مکاتبات در سازمان‌ها را دارد. راهکارهای اتوماسیون اداری به شکلی تحلیل و پیاده‌سازی شده‌اند که انعطاف‌پذیر بوده، به‌طورکامل نیازهای مشتریان را پاسخ می‌دهند و مطابق با نیازهای متنوع مشتریان قابل پیکربندی هستند.

مقالات مرتبط : آشنایی با سیستم اتوماسیون اداری ، اتوماسیون اداری چیست ؟

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

 

divider divider

ثبت نظر