شنبه 4 آذر 1402
3692

آموزش دیجیتال مارکتینگ

این راهنما جهت آموزش کامل مباحث سئو آماده شده است، از یافتن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) که می توانند ترافیک ارگانیک و مناسبی را به وب سایت شما ایجاد کنند، تا اینکه سایت شما برای موتورهای جستجو دوستانه باشد (friendly to search engines)، تا لینک سازی و بازاریابی ارزش منحصر به فرد سایت شما. موتورهای جستجو چگونه کار می کنند: خزش، نمایه سازی و رتبه بندی
ادامه
دوشنبه 22 اسفند 1401
1202

فناوری و تکنولوژی

آیا شما هم از موفقیت بازارهای آنلاین چیزی شنیده اید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه یک بازار آنلاین ایجاد کنید؟ در این راهنمای گام به گام، همه چیزهایی که در مورد ایجاد یک بازار مارکت پلیس باید بدانید را مرور خواهیم کرد. از توسعه یک وب‌سایت آنلاین گرفته تا راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارتان.
ادامه
چهارشنبه 21 تیر 1402
607

فناوری و تکنولوژی

شهر هوشمند با استفاده از فناوری ها و خدمات هوشمند، بهبود کیفیت زندگی شهروندان را هدف قرار می‌دهد و بهره‌وری منابع و توسعه پایدار را ترویج می‌دهد. امیدواریم که با پیشرفت فناوری‌ها، شهر هوشمند تبدیل به واقعیت بیشتری شود و زندگی شهروندان را بهبود بخشد.
ادامه
یکشنبه 21 آبان 1402
20

آموزش دیجیتال مارکتینگ

یادگیری نحوه بهینه سازی وب سایت برای سئو و تبدیل کاربران برای موفقیت سایت شما بسیار مهم است. باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما دقیقاً همانطور که باید کار می کند، اگر سئوی خوبی داشته باشید، می‌توانید ترافیک بیشتری جذب کنید و فرصت‌های بیشتری برای تبدیل مشتریان بالقوه به دست آورید.
ادامه
یکشنبه 5 آذر 1402
10

فناوری و تکنولوژی

ما به عنوان یک شرکت تکنولوژی محور همواره در تلاشیم تا خدمات بروز، سریع و امنی را جهت کسب رضایت حداکثری به کاربران خود ارائه نماییم. اندازه پذیری و تطبیق محصولات پیشگامان با نیازهای مختلف کسب و کارها برای ارائه خدمات آنلاین با کیفیت در سطح ایران و دنیا مهمترین ویژگی محصولات و پلتفرم های ما است.
ادامه
دوشنبه 15 آبان 1402
25

فناوری و تکنولوژی

نرم افزار‌ها در تمام پلتفرم ها (موبایل، وب یا دسکتاپ) تأثیر عمیقی بر زندگی روزمره ما دارند. اپ‌ها در انواع و اندازه‌های مختلفی برای برآورده کردن نیازهای خاص کاربران مختلف وجود دارند، از بازی‌ها گرفته تا سبک زندگی و همه این‌ها به لطف وجود و گسترش اینترنت است که باعث شده تا یافتن و دانلود کردن اپ‌های مورد نظر ما ساده شود.
ادامه
چهارشنبه 10 آبان 1402
32

فناوری و تکنولوژی

ما در دوران موبایل قرار داریم و تعداد کاربران موبایلی با سرعت رو به افزایش است. بیشتر کسب و کارها نیاز به جلب مشتریان بیشتر را با استفاده موثر از کانال‌های موبایل فهمیده اند، این تازه شروع مسیر است!!! کسب و کارها برای موفقیت بیشتر باید سایت و اپلیکیشن های خود را بهینه سازی کنند تا تجربه کاربری را بهبود بخشیده و نرخ تبدیل خود را افزایش دهند.
ادامه
سه شنبه 9 آبان 1402
31

فناوری و تکنولوژی

مطابق این آیین‌نامه شرکت خلاق به شرکت‌ها و موسسات خصوصی نوآوری اطلاق می‌شود که یا در صنایع خلاق و فرهنگی مشغول بوده و یا الگوهای نوین کسب‌وکار را در ارائه محصولات و خدمات خود به کار گرفته باشند.
ادامه
دوشنبه 8 آبان 1402
36

فناوری و تکنولوژی

در این مقاله ما به توضیح ارزش برنامه‌های تجارت الکترونیکی موبایل برای کسب و کارها، موارد مهمی را که قبل از شروع توسعه برنامه باید در نظر بگیریم و هفت گام برای ایجاد یک راه‌حل موبایلی برای فروش آشنا می شویم.
ادامه
چهارشنبه 3 آبان 1402
35

فناوری و تکنولوژی

در این مقاله ما به توضیح انواع روش های توسعه اپلیکیشن، معرفی انواع کاربردهای اپلیکیشن و بررسی اندروید و iOS پرداخته ایم.
ادامه
چهارشنبه 3 آبان 1402
41

فناوری و تکنولوژی

در دوران دیجیتالی امروز، اپلیکیشن‌های موبایل نقش پررنگی در زندگی روزمره ما ایفا می‌کنند. از شروع روز با استفاده از اپلیکیشن همراه برای بیدار شدن شروع می شود تا خرید اینترنتی، ارتباط با دوستان و همکاران و حتی پیگیری خبرها. اپلیکیشن‌ها جای خود را در کنار ما پیدا کرده‌اند و بسیاری از فعالیت های روزانه ما را تحت تاثیر قرار داده اند.
ادامه
یکشنبه 7 آبان 1402
46

فناوری و تکنولوژی

در فضای دیجیتالی که در آن قرار داریم، توسعه اپلیکیشن موبایل تقریباً نقشی اساسی در بهبود کیفیت زندگی دارد. از آنجایی که قابلیت‌های سخت‌افزاری به‌طور تصاعدی در این سالها افزایش یافته است، توسعه اپلیکیشن‌های موبایل به بخش مهمی از اکوسیستم دیجیتال تبدیل شده است!
ادامه