ویژگی های یک اپلیکیشن تناسب اندام خوب چیست؟ ✔️

در سالهای اخیر، تناسب اندام و داشتن یک سبک زندگی سالم و پرانرژی جزئی از برنامه روزمره همه شده است. امروزه، اکثر مردم معتقدند که سبک زندگی سالم باعث زیباتر شدن، موفق و سرزنده تر بودن می شود و اکثر بیماری ها در نتیجه اضافه وزن و تغزیه ناسالم است. با نگاهی به این موضوع، تقاضا و علاقه کاربران، توسعه دهندگان اپلیکیشن شروع را به فکر ایجاد و توسعه اپلیکیشن های تناسب اندام انداخته است.

ویژگی های یک اپلیکیشن تناسب اندام خوب چیست؟

در سالهای اخیر، تناسب اندام و داشتن یک سبک زندگی سالم و پرانرژی جزئی از برنامه روزمره همه شده است. امروزه، اکثر مردم معتقدند که سبک زندگی سالم باعث زیباتر شدن، موفق و سرزنده تر بودن می شود و اکثر بیماری ها در نتیجه اضافه وزن و تغزیه ناسالم است. با نگاهی به این موضوع، تقاضا و علاقه کاربران، توسعه دهندگان اپلیکیشن شروع را به فکر ایجاد و توسعه اپلیکیشن های تناسب اندام انداخته است.

 اپلیکیشن تناسب اندام

اپلیکیشن تناسب اندام چه کاری انجام می‌دهد؟

قبل از اینکه به توضیح قابلیت ها و مزایای اپلیکیشن تناسب اندام شویم، بیایید ببینیم یک برنامه تناسب اندام چه کار می کند؟ برنامه‌های تناسب اندام عملکردهای متعددی را انجام می‌دهند، از جمله به کاربران امکان می‌دهند اهداف تناسب اندام، نظارت بر کالری دریافتی و اندازه‌گیری فعالیت‌های تمرینی را برای اصلاح سبک زندگی و سلامتی انجام می دهد.

علاوه بر این موارد، از اپلیکیشن های ورزشی برای ایجاد برنامه های ورزشی تناسب اندام، توصیه های ورزشی و مشاوره تغذیه استفاده نمود. در این اپلیکیشن حتی می توان از اطلاعات گجت های پوشیدنی مانند ساعت هوشمند نیز استفاده نمود، تا داده‌های سلامتی را با دستگاه‌های شخص ثالث مطابقت داده و همگام‌سازی کرد.

چگونه یک اپلیکیشن تناسب اندام ایجاد کنیم؟

✔️ سایر اپلیکیشن های تناسب اندام موجود را بررسی کنید
✔️ دسته بندی خدماتی را که می خواهید ارائه دهید مشخص کنید
✔️ ویژگی ها و قابلیت های اصلی برنامه خود را مشخص کنید
✔️ نوع کسب درآمد از اپلیکیشن را مشخص کنید (فروش اشتراک، تبلیغات، هزینه مشاوره و ...)
✔️ بهترین شرکت طراحی و توسعه اپلیکیشن را انتخاب کنید
✔️ فرآیند توسعه را آغاز و تکمیل کنید
✔️ برنامه را انتشار دهید و خدمات خود را فعال کنید

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن ورزشی

اپلیکیشن تناسب اندام چه ویژگی هایی دارد؟

دسته‌بندی متنوعی در برنامه‌های تناسب اندام می توان ایجاد کرد، از جمله برنامه‌های تمرینی مربی شخصی، برنامه‌های تغذیه و کاهش وزن، برنامه‌های رژیم غذایی و برنامه‌های تمرینی عمومی. برای تصمیم گیری در مورد عملکردها و ویژگی ها، باید دسته برنامه های تناسب اندام متناسب با خدماتی را که می خواهید ارائه دهید را انتخاب کنید.  در ادامه، ما مهمترین ویژگی هایی که باید اپلیکیشن تناسب اندام داشته باشد را آورده ایم و همواره به دنبال افزودن قابلیت های نوآورانه در آن هستیم.

✳️ ثبت نام و ایجاد آسان پروفایل کاربری
✳️ اشتراک گذاری محتوا از طریق رسانه های اجتماعی
✳️ ارسال نوتیفیکیشن به کاربران
✳️ راه اندازی قابلیت‌های اختصاصی برای هر کاربر
✳️ استفاده از گیمیفیکیشن
✳️ ارائه محتواهای آموزشی
✳️ ارائه خدمات بر اساس موقعیت مکانی کاربر
✳️ ارائه خدمات بر اساس موقعیت مکانی کاربر و گجت هوشمند
✳️ گزارش فعالیت کاربران
✳️ ارائه مشاوره های تغذیه
✳️ آموزش و مشاوره آنلاین
✳️ مزایای ویژگی های برنامه تناسب اندام

ویژگی های یک اپلیکیشن تناسب اندام ثبت نام آسان و ایجاد سریع پروفایل کاربری

ایجاد یک حساب شخصی اولین ویژگی برای شروع به کار در یک برنامه تناسب اندام است. با تسهیل کردن ورود اطلاعات، می توان انواع خدمات را بر نظارت و بهبود وضعیت سلامت و تناسب اندام کاربران ارائه نمود و به هر کاربر بر اساس وضعیت جسمانی آن خدما و مشاوره ارائه نمود. برای ثبت نام سریع کاربران، به آنها می‌توان اجازه داد تا به سرعت از طریق آدرس ایمیل، شماره تلفن همراه و حتی شبکه های اجتماعی خود ثبت نام کنند.

ویژگی های یک اپلیکیشن تناسب اندام اشتراک گذاری محتوا از طریق رسانه های اجتماعی

همه ما در عصر رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم که در آن افراد دوست دارند سبک زندگی و علاقمندی های خود را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، فیس بوک و ... به اشتراک بگذارند. این ویژگی به کاربران کمک می کند تا اهداف و موفقیت های خود را با خانواده و دوستان خود به اشتراک بگذارند. با این قابلیت، محبوبیت برنامه شما افزایش می یابد.

ویژگی های یک اپلیکیشن تناسب اندام ارسال نوتیفیکیشن به کاربران

کاربران اپلیکیشن تناسب اندام، دوست دارن برنامه های تمرینی ورزشی به آنها یادآوری شود تا جلسات خود را از دست ندهند. در چنین سناریوهایی، نوتیفیکیشن های درون برنامه می تواند موارد زیادی را به کاربر یادآوری نماید. این قابلیت دلیل مهمی است که چرا شرکت‌های توسعه اپلیکیشن تناسب اندام بر روی ویژگی‌های اعلان و هشدار در برنامه ها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

مطالعه بیشتر:      ایده های هوش مصنوعی برای استارتاپ ها و فرصت های تجاری

اپلیکیشن تناسب اندام راه اندازی قابلیت‌های اختصاصی برای هر کاربر

هر کاربر اپلیکیشن دارای ساختار بدنی متمایز، الزامات و اهداف متفاوتی نسبت به تناسب اندام خود دارند. ارائه یک برنامه ورزشی مشابه برای تمام کاربران ویژگی جذابی نخواهد بود، بنابراین، ارائه راه حل های شخصی به آنها و ایجاد احساس احترام در آنها بسیار مهم است. این ویژگی، کاربران را قادر می سازد تا اهداف شخصی و گروهی خود را تعیین کنند، فعالیت های تناسب اندام، رژیم غذایی یا مکمل هایی را که می خواهند انتخاب کنند و با توجه به وضعیت جسمی خود استفاده نمایند.

اپلیکیشن تناسب اندام استفاده از گیمیفیکیشن

همانطور که موسیقی در باشگاه های تناسب اندام، هیجان و انگیزه بیشتری به تمرین اضافه می کند، می توانید با استفاده از Gamification اجزای سرگرم کننده را به اپلیکیشن تناسب اندام خود اضافه کنید. با فعال کردن قابلیت هایی مانند نشانه گذاری علاقمندی‌ها، دریافت جایزه، نوار پیشرفت و امتیازگیری می‌توانید برنامه تناسب اندام خود را تعاملی‌تر، جذاب‌تر کرده و افزایش جذب همراه با افزایش نرخ حفظ کاربر را برای برنامه خود داشته باشید.

اپلیکیشن تناسب اندام ارائه محتواهای آموزشی

می‌توانید تجربه و کیفیت تمرین‌های ورزشی کاربران خود را با یک ویدیو یا یک راهنمای صوتی بهبود ببخشید. این راهنما به عنوان یک مربی کار می کند و به کاربران کمک می کند تا تکنیک دقیق را برای دنبال کردن تمرینات خود کشف کنند، خطرات ناشی از تمرین نادرست را کاهش دهند و به آنها انگیزه دهند تا تمرینات خود را به درستی انجام دهند.

اپلیکیشن تناسب اندام ارائه خدمات بر اساس موقعیت مکانی کاربر و گجت هوشمند

قابلیت های گجت های هوشمند و موقعیت جغرافیایی برای ایجاد یک برنامه موبایل تناسب اندام ضروری است. این ویژگی‌ها به کاربران اپلیکیشن تناسب اندام کمک می‌کند مسیر دقیق و حداقل زمان مورد نیاز برای گذراندن مسیر تعیین شده را بدانند. اگر این عملکردهای فنی را در برنامه خود فعال کنید، حتی می‌توانند فعالیت‌های متنوعی مانند شمارش گام‌ها و میزان کالری مصرف شده را زیر نظر داشته باشند. یک قدم جلوتر، با پوشیدنی‌هایی مانند دستبند و ساعت‌های هوشمند، می‌توانید ضربان قلب، ضربان نبض، اکسیژن خون را زیر نظر گرفت.

مطالعه بیشتر:       10 مزیت طراحی اپلیکیشن اندروید برای کسب و کارها

اپلیکیشن تناسب اندام گزارش فعالیت کاربران

تسهیل کاربران برای ثبت فعالیت های روزانه خود، یک عملکرد مهم در یک برنامه تناسب اندام است. آمار ثبت شده به کاربران شما کمک می کند تا کالری هایی را که به طور دوره ای سوزانده اند و زمان رسیدن به اهداف تناسب اندام خود را بدانند. همچنین باعث ایجاد انگیزه و تشویق آنها به تمرکز بیشتر روی تمرینات تناسب اندام منظم از طریق برنامه شما می شود.

اپلیکیشن تناسب اندام ارائه مشاوره های تغذیه

با این قابلیت، کاربران می توانند میزان مصرف مواد غذایی خود را بدانند و روی آن کار کنند. این عملکرد به آنها در نظارت و ردیابی در زمان واقعی کالری دریافتی و نیازهای بدنشان کمک می کند. مشاوره گرفتن از یک کارشناس تغذیه می تواند کاربران را در بهبود وضعیت جسمانی و سلامت، کمک کند.

اپلیکیشن تناسب اندام آموزش و مشاوره آنلاین

انجام جلسات ورزشی بدون حضور مربی می تواند خطرناک باشد. کاربر ممکن است سوالات مربوط به تمرینات مختلف داشته باشد، بنابراین آموزش یا مشاوره آنلاین به کاربران برنامه کمک می کند. با استفاده از این ویژگی، کاربران شما حتی می توانند با مربیان حرفه ای چت کنند و در مورد پیشرفت تناسب اندام خود مشاوره دریافت کنند.

نتیجه گیری نهایی

انواع قابلیت های بهترین اپلیکیشن تناسب اندام یا ورزشی را در این مقاله بیان کردیم، بررسی این ویژگی‌ها در اپلیکیشن تناسب اندام به شما کمک می‌کند رقبا را شکست دهید و فرصت‌های درآمد جدیدی داشته باشید. از این رو، عناصر مهم برای ساخت یک برنامه تناسب اندام قدرتمند، داشتن استراتژی های مناسب و اپلیکیشنی با قابلیت های قابل توجه است. بنابراین، برای برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری در فرآیند توسعه یک برنامه تناسب اندام نیاز به یک شرکت طراحی اپلیکیشن خوب با پشتیبانی مناسب را دارید.

شرکت پیشگامان دامنه فناوری یک شرکت پیشرو در توسعه برنامه های تلفن همراه است که تجربه کافی در توسعه برنامه های تناسب اندام کارآمد برای مشتریان را دارد. ما با بهترین استراتژی های ممکن را با هزینه مقرون به صرفه برای نیازهای برنامه شما ارائه می دهیم، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

مطالعه بیشتر:       راهنمای طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان
ادامه
⚙️ طراحی مارکت پلیس بصورت سفارشی ✏️ امکان افزودن چندین فروشگاه ✏️ دارای پنل ادمین، فروشنده و کاربر ✏️ طراحی سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ طراحی UI/UX اختصاصی ✏️ دارای اپ اندروید، iOS و PWA ✏️ اتصال به درگاه بانکی ✏️ دارای تمامی قابلیت های سبد خرید ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
طراحی یک اپلیکیشن ورزشی می‌تواند به افراد در زمینه برنامه‌های تمرینی، رژیم غذایی، پیگیری فعالیت‌های ورزشی، مشاوره و سایر امکانات مرتبط با ورزش کمک کند. اپلیکیشن‌های ورزشی دارای امکاناتی مانند راهنمای تمرین، ردیابی فعالیت‌های ورزشی، ثبت تغذیه و رژیم غذایی، اشتراک گذاری پیشرفت‌ها و توانایی اتصال به دیگر وسایل هوشمند می باشد. ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر