چگونه یک مارکت پلیس وایت لیبل ایجاد کنیم

راه اندازی خدمات وایت لیبل یک جریان درآمد اضافی برای هر نوع تجارت دیجیتال است. در این مقاله، ما بر روی مارکت پلیس های وایت لیبل تمرکز می کنیم: مزایای چنین مشاغل جانبی چیست، چگونه می توان یکی را ایجاد کرد، هزینه راه اندازی یک سرویس چقدر است و ... .

چرا باید مارکت پلیس خود را به یک سرویس وایت لیبل تبدیل کنیم و این کار را چگونه انجام دهیم؟

بیایید فرض کنیم که شما یک مارکت پلیس آنلاین دارید. این مارکت پلیس هم فروشندگان و هم خریداران را جذب می کند و برای شما درآمد تولید می کند. با وجودی که به یک مرحله پایدار رسیده است اما رشدی ندارد و ممکن است این موضوع شما را به این فکر انداخته باشد که به دنبال یک ایده برای بزرگ کردن کسب و کار و افزایش درآمد خود بیافتید.

چندین راه ممکن برای رشد وجود دارد:

 مارکت پلیس

رشد افقی

اگر برای اولین بار یک مارکت پلیس با چند فروشنده متمرکز بر روی یک زمینه خاص راه اندازی کرده اید، می توانید کسب و کار خود را به صنایع یا زمینه های دیگر در همان صنعت گسترش دهید. به عنوان مثال، اگر ارائه اولیه شما خدمات نگهداری از کودکان بوده، با ارائه تمامی خدمات درخواستی خانه مانند تمیزکاری، پخت و پز و لوله کشی، می توانید مقیاس خدمات خود را افزایش دهید.

چرا این کار موثر است؟ شما از قبل یک پایگاه فعال از مشتریانی دارید که برای خدماتی (مانند نگهداری از کودکان) هزینه پرداخت می کنند. این افراد پلتفرم شما را می شناسند و به آن اعتماد دارند. برای مثال، از دریافت خدمات شما برای تمیز کردن خانه خوشحال خواهند شد. در عین حال، ارائه دهندگان خدمات به مخاطبان که شما فراهم می کنید، علاقه مند خواهند شد و بنابراین مایل به پیوستن به پلتفرم شما هستند. حتی اگر نتوانید خدمات نگهداری از کودکان بیشتری را در منطقه خود داشته باشید، می توانید خدمات خانگی دیگری را پوشش و درآمد خود را افزایش دهید.

گسترش جغرافیایی

اگر در شهر، منطقه یا کشور خود موفقیتی کسب کرده‌اید، گام بعدی می‌تواند گسترش فعالیت شما به مناطق دیگر باشد.

چرا این کار موثر است؟ اولاً، شما در حال حاضر تجارت خود را دارید، بنابراین راه‌اندازی آن در شهر یا کشور جدید هزینه زیادی نخواهد داشت. همچنین، تجربه شما در بازاریابی و فروش به شما کمک خواهد کرد تا از بسیاری از اشتباهات جلوگیری کنید. در نهایت، اگر برند شما به صورت محلی شناخته شده باشد، گسترش آن به نواحی دیگر راحت تر انجام خواهد شد.

راه‌اندازی یک سرویس مارکت پلیس وایت لیبل

راه‌اندازی یک کسب و کار مارکت پلیسی وایت لیبل به معنای فروش فناوری خود به سایر کارآفرینانی است که می‌خواهند پلتفرم بازاریابی خود را راه‌اندازی کنند.

چرا این کار موثر است؟ حالا دهه مارکت پلیس های آنلاین جدید است. بسیاری از بنیانگذاران استارتاپی ایده های منحصر به فردی دارند اما این بنیانگذاران اغلب بودجه های کافی برای توسعه پلتفرم های سفارشی خود را ندارند. با این حال، آنها آماده پرداخت هزینه برای اثبات ایده های خود هستند. این راه‌حل می‌تواند متعلق به شما باشد!

مارکت پلیس

در این مقاله، ما بر روی یک سرویس وایت لیبل به عنوان منبع درآمد جانبی برای شرکت شما و روشی جایگزین برای رشد یک تجارت با چند فروشنده تمرکز می کنیم.

ما به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

✔️ یک مارکت پلیس وایت لیبل آنلاین چیست؟
✔️ فناوری پشت مارکت پلیس وایت لیبل چیست و سیستم شما به چه بهبودهایی نیاز دارد تا به عنوان یک محصول وایت لیبل ارائه شود؟
✔️ زمان و هزینه تقریبی برای تبدیل یک مارکت پلیس به یک وایت لیبل چقدر است؟
✔️ همچنین، ما رقابت سخت در این حوزه و ریزه کاری های ارائه پلتفرم وایت لیبل را بررسی خواهیم کرد.

مطالعه بیشتر:       Whitelabel چیست ؟ ✔️ مزایای وایت لیبل

مارکت پلیس آنلاین وایت لیبل چیست؟

شما احتمالا با محصولات خانگی وایت لیبل آشنایی دارید. این محصولات به این شکل کار می‌کنند: شرکت ایکس مثلاً مبلمان تولید می‌کند و آن را به خرده فروشان A، B و C می‌فروشد. خرده‌فروشان این مبلمان را با برند خودشان می فروشند.

خرده‌فروشان A، B و C برندهای خودشان را دارند، اما هیچ وسیله تولیدی ندارند. آنها فقط با شرکت‌های وایت لیبل همکاری می‌کنند، محصولات شرکت‌های آنها را ری برند (تغییر نام تجاری)  می‌کنند وآن محصولات را با برند خودشان به فروش می‌رسانند.

امروزه، مفهوم وایت لیبل وارد بازار نرم‌افزار نیز شده است، به عنوان مثال، شرکت Y یک برنامه سفارشی برای صنعت اجاره محل اقامت ایجاد می‌کند. فروشنده غذای خانگی A از تهران، کافه B از اصفهان و رستوران C از مشهد هر کدام مجوزی را خریداری می‌کنند، این اپلیکیشن را ری برند می‌کنند و خدمات آن را به مشتریان خود ارائه می‌دهند. این مدل کسب و کار می تواند با هر نوع برنامه کاربردی از جمله مارکت پلیس آنلاین کار کند.

چگونه می توانید از خدمات مارکت پلیس آنلاین با وایت لیبل بهره مند شوید؟

برنامه وایت لیبل توسط یک شرکت ایجاد می‌شود و سپس به شرکت‌های دیگری برای ری برند و استفاده خودشان ارائه می‌شود. در مورد مارکت پلیس آنلاین، شما می‌توانید پلتفرم خود را به سایر کارآفرینان بفروشید که می‌توانند آن را سفارشی و ری برند کنند و کسب و کار خود را با استفاده از فناوری شما راه‌اندازی کنند. اما این کار چه سودی برای شما دارد؟

 • درآمد جانبی در بلندمدت

  بسته به مجموعه ویژگی‌ها و خدمات جانبی که آماده ارائه آن هستید، می‌توانید بین 5 تا 20 میلیون تومان برای هر مشتری هزینه کنید. گاهی اوقات، منطقی است که حتی بیشتر هم هزینه کنید - همه چیز به ارزشی که می‌توانید ارائه دهید بستگی دارد.

 • جامعه خودتان که شامل کارآفرینان چند منظوره می شود

  اگر شما یک مارکت پلیس آنلاین وایت لیبل داشته باشید، فرصتی برای همکاری با استارتاپ‌های دیگر خواهید داشت. با این همکاری، می‌توانید به انتظارات آنها پاسخ دهید و ایده های جدید جمع آوری کنید. جامعه برای بهبود کسب و کار اولیه مارکت پلیس و محصول وایت لیبل شما مهم است.

 • مزیت رقابت در صنعت

  اگر در یک مارکت پلیس کار می کنید، آن را به طور کامل می‌شناسید. علاوه بر این، شما مخاطبان خود را درک می کنید زیرا مدتی پیش بخشی از این مخاطبان بوده اید. شما به مشکلات افرادی که در حال شروع کسب و کار خود هستند، آشنا هستید و می‌دانید چگونه آنها را حل کنید. این کار اعتماد، مشتریان راضی، نظرات مثبت و حتی مشتریان بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد.

 • رقابت در مارکت پلیس

  می دانیم که اکنون به چه چیزی فکر می کنید: چرا باید فناوری خود را کنار بگذارم و از رقبای خود حمایت کنم؟ در نگاه اول، ارائه نرم‌افزار وایت لیبل به کارآفرینان، رقابتی را برای تجارت اولیه شما ایجاد می کند. اما در واقع دلیلی برای ترسیدن وجود ندارد.

 • شما با جامعه خود یک برند معتبر هستید

  راهکارهای وایت لیبل معمولا برای اثبات سریع و مقرون به صرفه بودن یک مفهوم استفاده می‌شوند. برای کسب و کارهایی که در مرحله کانسپت قرار دارند معمولا به دلیل پایگاه های کاربری موجود، شکست برندهای تثبیت شده دشوار است. مدیریت صحیح جامعه تضمین می‌کند که مشتریان با شما خواهند ماند، حتی اگر برندهای جدید با محصولات یا خدمات مشابه وارد بازار شوند.

 • همه به دنبال یافتن مارکت پلیسی با شرایط رقابتی آرام هستند

  در دنیای مدرن، پیشنهاد شما باید باعث جذب مشتریان و موفقیت شما شود. یک کپی ساده از دیجی کالا که همه چیز را به همه می فروشد دیگر جواب نمی‌دهد. مارکت پلیس های جدید تلاش می کنند جایگاه بکر خودشان را پیدا کنند و شاخه های خاصی را هدف بگیرند.  

 • شما در مارکت پلیس متفاوتی فعالیت می‌کنید

  امروزه، گسترش جهانی دیگر به‌عنوان یک ترند شناخته نمی‌شود. مشتریان برندهای محلی و ارائه دهندگان خدماتی را ترجیح می دهند که به یک زبان صحبت می کنند و نظرات و ارزش های مشترکی دارند. هدف بازارها این نیست که در سطح جهانی کار کنند، بلکه مناطق خاصی را هدف قرار می دهند. به عنوان یک ارائه‌دهنده نرم‌افزار در مارکت پلیس وایت لیبل، مشتریان شما احتمالا از مناطق مختلف جهان خواهند بود، در این صورت نیازی به رقابت نخواهید داشت.

 • شما محدودیت‌ها را مشخص می‌کنید

  این شما هستید که تصمیم می‌گیرید چه ویژگی‌هایی در محصول وایت لیبل‌تان وجود داشته باشد. شما می‌توانید فقط عملکردهای اولیه را منتشر کنید و در عین حال ویژگی های پیشرفته خود را منحصرا برای کسب و کار مارکت پلیس خود نگه دارید. بهتر است بر روی توسعه پیشنهاد منحصربه‌فرد خود تمرکز کنید که شکست دادن آن برای رقبای جدید سخت باشد.

مطالعه بیشتر:       هر آنچه که باید در مورد سرویس های توسعه وایت لیبل بدانیم

پارادوکس موفقیت مشتریان

برندهای وایت لیبل به طور عمومی برای ساخت یک MVP، اثبات یک ایده و جذب سرمایه‌گذاری برای ساخت یک محصول سفارشی با امکانات کامل استفاده می شود.

و این یعنی که مشتریان موفق به محض داشتن مبلغ کافی برای شروع توسعه یک برنامه سفارشی، شما را ترک خواهند کرد. با این حال، این دلیلی برای ارائه خدمات با کیفیت پایین و کاهش سرعت رشد مشتریان نیست. چه زمان ماندگاری مشتریان شما دو سال باشد یا دو ماه، شما باید سعی کنید بهترین خدمات را ارائه دهید.

روزانه صدها ایده مارکت پلیس به وجود می‌آیند و همه آن‌ها باید آزمایش شوند. هدف شما این است که محصول وایت لیبل خود را به گزینه شماره یک برای چنین آزمایشاتی تبدیل کنید تا از جریان پایدار مشتریان جدید و در نتیجه درآمد آنها مطمئن شوید.

از سوی دیگر، شما می‌توانید با مشتریان حتی پس از رسیدن کسب‌وکار آن‌ها به حداکثر قابلیت محصول وایت لیبل خود همکاری کنید. شما می‌توانید این کار را با ارائه اشتراک در جامعه مالکان مارکت پلیس، ارائه مشاوره فنی و یا تبدیل شدن به واسطه بین مشتریان خود و یک آژانس توسعه نرم‌افزاری انجام دهید.

چرا کارآفرینان مارکت پلیس های وایت لیبل را ترجیح می‌دهند؟

به یاد اولین قدم‌های خود در صنعت مارکت پلیس آنلاین بیفتید. مطمئناً کار آسانی نبوده است. بنابراین بنیانگذاران استارت آپ های امروزی در حال حاضر با همان مشکلاتی روبرو هستند که شما با آن‌ها مواجه شدید.

عدم داشتن دانش فنی

راه‌اندازی یک راه‌حل دیجیتال نیازمند پیش زمینه فنی است که بسیاری از بنیان گذاران فاقد آن هستند. در بیشتر موارد، یک موسس، یک شریک فنی و یا یک تیم داخلی برای راه‌اندازی و پشتیبانی یک برنامه کاربردی ندارند. بنابراین نرم‌افزار مارکت پلیس وایت لیبل انتخابی مناسب است. این نرم‌افزار، همه فناوری و پشتیبانی فنی مورد نیاز بنیانگذاران برای شروع کسب‌وکار را فراهم می‌کند.

 بودجه محدود

بنیانگذاران شرکت‌های نوپا معمولاً در ابتدای سرمایه‌گذاری در توسعه محصول، از اندک پس‌اندازهای خود استفاده می‌کنند. بنابراین آن‌ها به دنبال سازنده های مارکت پلیس یا کلون های مارکت پلیس می گردند، اما اغلب به دلیل کیفیت پایین، عدم سفارشی سازی و پشتیبانی صفر نیازهای آنها را براورده نمی کنند. در این حالت، یک مارکت پلیس آنلاین با وایت لیبل، تعادل هوشمندانه ای از عملکرد و قیمت را ارائه می‌دهد.

نیاز به مشاوره تخصصی

یک مارکت پلیس وایت لیبل، نه تنها در پلتفرم بلکه در جامعه نیز مهم است. در چنین پلتفرمی، ده‌ها مشتری احتمالاً قدم‌های اولیه خود را برداشته، چالش‌های خاص خود را پشت سر گذاشته و استراتژی‌های رشد منحصر به فردی برای توسعه در سر دارند. بنیانگذاران مارکت پلیس معمولاً مایل به پیوستن به باشگاه کارآفرینان با اندیشه های مشابه هستند و تجربیات صنعتی خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.

کارآفرینان دلایل مختلفی برای انتخاب یک راه‌حل وایت لیبل دارند، اما در بیشتر موارد هدف آن‌ها تست ایده خود با استفاده از حداقل زمان، پول و منابع دیگر است. طبیعی است که بسیاری از ایده‌ها شکست می‌خورند و این کاملاً قابل قبول است. اما هرچه فرآیند آزمایش آسان تر باشد افراد بیشتری جرات امتحان کردن را خواهند داشت.

مارکت پلیس

مطالعه بیشتر:       راهنمای صفر تا صد راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مارکت پلیس

چگونه سرویس مارکت پلیس وایت لیبل خود را راه اندازی کنید

یک مارکت پلیس B2B وایت لیبل تجارتی سودمند است و اگر شما از قبلاً یک مارکت پلیس داشته باشید، نیمی از مسیر را طی کرده اید. در بخش بعدی، مراحل لازم برای تبدیل پلتفرم آنلاین شما به مارکت پلیس SaaS را بررسی خواهیم کرد.

مرحله ۱. طراحی قابل شخصی‌سازی

یک اپلیکیشن وایت لیبل برای برندسازی طراحی شده است. بنابراین، اولین مرحله در تبدیل نرم‌افزار مارکت پلیس آنلاین شما به یک محصول وایت لیبل، تنظیم رابط کاربری است. مشتریان شما با اشتراک گذاری یک طرح با ده‌ها پلتفرم دیگر موافق نخواهند بود. آن‌ها لوگوها، رنگ‌ها و فونت‌های دلخواه خود را دارند. چگونه می‌توانید همه آن‌ها را راضی کنید؟ طراحی اپلیکیشن وایت لیبل خود را قابل شخصی‌سازی و انعطاف پذیر کنید. تغییراتی که مشتریان شما ممکن است درخواست کنند را پیش‌بینی کنید و آن‌ها را در طراحی خود پیاده‌سازی کنید.

مرحله ۲. به راه‌هایی برای کسب درآمد از نرم افزار مارکت پلیس وایت لیبل خود فکر کنید

برنامه شما باید یک منبع درآمد جدید برای کسب و کارتان باشد. بنابراین با دقت به چگونگی کسب درآمد از آن فکر کنید. چندین گزینه برای شما وجود دارد:

 • پرداخت یکباره

  کاربر برای دریافت مجوز یک بار هزینه می پردازد و تا زمانی که شما آن را پشتیبانی کنید، می‌تواند از آن استفاده کند.

 • اشتراک‌ها

  هزینه ماهانه یا سالیانه برای استفاده از پلتفرم خود دریافت کنید.

 • کمیسیون

  هر چه درآمد مشتریان شما بیشتر باشد، درآمد بیشتری کسب می کنید.

 • مشاوره های پولی

  کاربران می‌توانند درخواست مشاوره با کارشناس تجاری یا فنی برای حل مشکلات خود داشته باشند و هزینه این مشاوره‌ها می‌توانند به صورت ساعتی پرداخت شوند.

 • ویژگی‌های پولی

  عملکردهای پایه را به صورت رایگان یا با هزینه ماهانه ارائه داده و برای ویژگی‌های اضافی هزینه بیشتری دریافت کنید.

در کنار این استراتژی های کلاسیک کسب درآمد، شما می‌توانید به برخی از روش‌های کمتر شناخته‌شده نیز روی بیاورید:

 • - منتورینگ برای بنیان‌گذاران استارتاپ های مارکت پلیس آنلاین:

  تعاملات اجتماعی ارزشمند است. اگر بینش مفیدی برای به اشتراک گذاشتن دارید، در ارائه گزینه های منتورینگ پولی تردید نکنید.

 • - فروش کد نرم افزار مارکت پلیس آنلاین خود:

  وقتی مشتریان به محدودیت‌هایی در یک پلتفرم برسند، معمولاً تصمیم می‌گیرند توسعه اپلیکیشن سفارشی را دنبال کنند. اما به جای ساختن یک برنامه از ابتدا، مشتری ممکن است آماده پرداخت هزینه برای کد شما و ساخت ویژگی‌های جدید روی آن باشد.

 • - پشتیبانی خروجی:

  هنگام انتقال به برنامه ای که از ابتدا توسعه یافته، مشتریان شما ممکن است دسترسی به بسیاری از منابع از جمله پایگاه داده های مشتریان و تاریخچه سفارشات خود را از دست بدهند. شما می‌توانید انتقال پایگاه داده را به عنوان بخشی از پشتیبانی خروجی خود با مشاوره و سایر پشتیبانی های فنی ارائه دهید.

 • - واسط بین مشتریان و یک آژانس توسعه:

  وقتی مشتریان شما تصمیم به توسعه سفارشی مارکت پلیس آنلاین می‌گیرند، ممکن است به دنبال پیمانکاران ماهری باشند. در این مرحله، شما می‌توانید مشتریان را با آژانس توسعه خود لینک کرده و از همکاری آنها سود مالی دریافت کنید.

هیچ مدل کسب درآمد کاملی برای یک مارکت پلیس آنلاین وایت لیبل وجود ندارد. با این حال، ترکیب هوشمندانه این استراتژی ها ممکن است موفقیت آمیز باشد. همچنین، خارج از چارچوب فکر کنید و به دنبال استراتژی های درآمدزایی کمتر شناخته‌شده باشید.

مرحله ۳. اضافه کردن پشتیبانی با اجاره چندگانه

پشتیبانی اجاره چندگانه، توانایی یک نمونه برنامه واحد برای ارائه خدمات به چندین مشتری و مستاجر است. در برنامه ای با اجاره چندگانه، یک پشتیبانی تکی برای عملکرد بسیاری از برنامه ها پاسخگو است. شما می‌توانید این پشتیبانی را به چندین رابط کاربری یا فرانت-اند متصل کنید. به عبارت دیگر، بسیاری از برنامه های کاملاً متفاوت می‌توانند از همان سرور استفاده کنند.

پشتیبانی با اجاره چندگانه مرکز اصلی هر نرم افزار وایت لیبلی است. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا همانند مستأجران خود، فرانت-اند آنها را سفارشی کرده و آنها را به پشتیبانی موجود متصل کنید.

مرحله ۴. فرآیند ورود یکپارچه به سیستم را راه‌اندازی کنید

فرض کنید یک مشتری به دنبال نرم‌افزار مارکت پلیس وایت لیبل است زیرا تخصص فنی لازم برای ساخت یک محصول از صفر را ندارد. همچنین ترجیح می‌دهد از کلیه مسائل فنی دوری کرده و بر روی کسب و کار خود تمرکز کند.

 • چگونه می‌توانید چنین مشتریانی را راضی کنید؟

  با یک فرآیند ورود به سیستم یکپارچه و به خوبی سازماندهی شده. در ادامه، مؤلفه‌های اصلی چنین فرآیندی را بررسی می‌کنیم:

 • ایمیل خوش‌آمدگویی

  اول از همه، تشکر خود از کاربران را برای انتخاب این سرویس دریغ نکنید. نگرانی‌ها و شک هایشان را پیش‌بینی کنید و در ایمیل اول به آن‌ها پاسخ دهید. پس از ثبت نام مشتریان، مطمئن شوید که اطلاعات پایه در مورد مراحل بعدی راه‌اندازی مارکت پلیس های خود را دریافت می‌کنند.

 • آموزش مرحله به مرحله

  یک آموزش ویدئویی یا PDF برای راهنمایی مشتریان شما در فرآیند راه‌اندازی ایجاد کنید. پاسخ‌های جزئی به پرسش‌های متداول را ارائه دهید و اطمینان حاصل کنید که در صورت بروز سوالات بیشتر، امکان تماس با پشتیبانی وجود دارد. همچنین، بر اساس سوالات کاربران، دستورالعمل‌های خود را به‌روزرسانی کنید و ابهامات را کاهش دهید.

 • راهنمایی و دستاوردها

  در طول راه‌اندازی، راهنمایی‌هایی را ارائه دهید تا فرآیند را آسان‌تر کنید. همچنین، به مشتریان خود هنگام رسیدن به اهدافشان (ثبت نام ۱۰ ارائه‌دهنده خدمات اولیه، پردازش ۱۰۰ تراکنش و غیره) تبریک بگویید. می‌توانید آن‌ها را با نشان‌ها، گواهینامه‌های سفارشی یا کالاهای فیزیکی برند شده تشویق کنید تا برای رسیدن به اهداف خود بیشتر تلاش کنند.

 • پایگاه دانش، وبلاگ و ایمیل‌های آموزشی

  در کنار آموزش به مشتریان در مورد نحوه استفاده از پلتفرم مارکت پلیس وایت لیبل خود، می‌توانید آن‌ها را در حوزه‌های مرتبط با کسب و کارشان آموزش بدهید. برایشان نکات مفیدی ارائه داده و ایده‌هایی برای بهبود کسب و کارشان ارائه دهید. موفقیت مشتریان را یکی از KPI های خود قرار دهید، زیرا این امر باعث افزایش وفاداری مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد شما خواهد شد.

 • مشاوره درخواستی

  بعضی افراد ترجیح می‌دهند به جای جستجوی پاسخ در نرم‌افزار مشاوره شخصی را درخواست کنند. بسته به طرح پرداختی که مشتری شما انتخاب می‌کند، پشتیبانی شخصی ممکن است وجود داشته باشد یا شما می‌توانید برای آن هزینه اضافی بگیرید. فقط مطمئن شوید که یک فرد حرفه‌ای با تخصص کامل برای محصول شما وجود دارد که می‌تواند از طریق تماس صوتی یا تصویری یا چت زنده به مشتریان مشاوره دهد.

مرحله ۵. توسعه ویژگی‌های درخواستی

هیچ دو کسب و کاری مانند هم نیستند. در مورد مارکت پلیس های خاص، هر کدام هدف خاص، پس‌زمینه منحصر به فرد و نیازهای متمایزی دارند. اغلب اوقات، توسعه یک کسب و کار با مجموعه‌ای از ابزارهای استاندارد ممکن نیست. گاهی اوقات، عملکرد خاصی مورد نیاز است و در بسیاری از موارد، مشتریان شما آماده پرداخت هزینه آن هستند.

به قیمت‌گذاری برای خدمات توسعه درخواستی خود فکر کنید. به عنوان مثال، می‌توانید نرخ ساعتی ثابتی برای تیم فنی خود تعیین کنید و هزینه را براساس زمانی که در ایجاد راه‌حل سفارشی صرف می‌کنید، از مشتریان خود دریافت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که ارائه خدمات درخواستی نیازمند داشتن تعدادی توسعه‌دهنده در تیم شماست که بلافاصله آماده انجام وظایف هستند. به عنوان گزینه دیگر، می‌توانید با یک شرکت خدمات توسعه نرم‌افزاری همکاری کنید.

زمان و هزینه های توسعه مارکت پلیس

در این مرحله، شما یک پلتفرم مارکت پلیس آنلاین دارید و می‌خواهید آن را به منبعی برای درآمد شرکت خود تبدیل کنید. چقدر باید روی آن سرمایه‌گذاری کنید؟ در ابتدا، باید زمان توسعه را مورد بررسی قرار دهیم. تبدیل یک مارکت پلیس آنلاین به یک سرویس وایت لیبل، با یک معمار نرم‌افزاری حدود ۲ تا ۳ ماه زمان می‌برد. هزینه ابتدایی از 50 میلیون تومان شروع می‌شود.

در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد سیستم مارکت پلیس وایت لیبل با ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان ما استفاده کنید.

نویسنده محتوا نویسنده: علیرضا نوفرستی | متخصص دیجیتال مارکتینگ شرکت پیشگامان دامنه فناوری

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن مارکت پلیس

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درمورد اپلیکیشن و سایت و دریافت مشاوره رایگان ، اطلاعات تماس خود را وارد کنید.

درخواست مشاوره    تماس تلفنی  

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✍️ چرا شرکت طراحی سایت پیشگامان دامنه فناوری ؟ ☰ 15 سال سابقه فعالیت + بیش از 500 مشتری ☰ طراحی سایت با CMS اختصاصی ☰ امنیت و سئو بالاتر نسبت به سایت های وردپرس ☰ مدیریت سریع و آسان سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی ☰ قابلیت نمایش بر روی موبایل (ریسپانسیو) ☰ عدم نیاز به نصب افزونه ☰ تحویل سریع + قیمت مناسب + بهینه سازی و سئو اولیه ☰ مشاوره سئو رایگان جهت رشد بیشتر ☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
ادامه
⚙️ طراحی مارکت پلیس بصورت سفارشی ✏️ امکان افزودن چندین فروشگاه ✏️ دارای پنل ادمین، فروشنده و کاربر ✏️ طراحی سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ طراحی UI/UX اختصاصی ✏️ دارای اپ اندروید، iOS و PWA ✏️ اتصال به درگاه بانکی ✏️ دارای تمامی قابلیت های سبد خرید ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر