هر آنچه که باید در مورد سرویس های توسعه وایت لیبل بدانیم ✔️

فرآیند شناخته شدن نام تجاری و گسترش پایگاه مشتریان وفادار شما به زمان زیادی نیاز دارد، به همین دلیل است که خدمات وایت لیبل پدیدار شدند. شرکت های معتبر زیادی در سراسر دنیا از خدمات وایت لیبل در فعالیت های معمول خود برای اهداف مختلف استفاده می کنند. بیایید نگاهی به نکات اصلی خدمات توسعه وایت لیبل بیندازیم و همه جوانب مثبت و منفی آن را بررسی کنیم.

هر آنچه که باید در مورد سرویس های توسعه وایت لیبل بدانیم

فرآیند شناخته شدن نام تجاری و گسترش پایگاه مشتریان وفادار شما به زمان زیادی نیاز دارد، به همین دلیل است که خدمات وایت لیبل پدیدار شدند. شرکت های معتبر زیادی در سراسر دنیا از خدمات وایت لیبل در فعالیت های معمول خود برای اهداف مختلف استفاده می کنند. بیایید نگاهی به نکات اصلی خدمات توسعه وایت لیبل بیندازیم و همه جوانب مثبت و منفی آن را بررسی کنیم.

توسعه وایت لیبل

اطلاعات کلی درباره توسعه وایت لیبل 

توسعه برنامه ها به صورت وایت لیبل یک راه حل کارآمد برای شرکت ها محسوب می شود. اما منظور از توسعه و طراحی به صورت وایت لیبل چیست؟ خدمات وایت لیبل محصولات نرم افزاری آماده ای هستند که توسط یک شرکت ایجاد می شوند و نام آنها توسط شرکت دیگری تغییر می کند و شرکت جدید این نرم افزار را با برند خود به خریداران ارائه می دهد.

به عنوان مثال، شرکت A یک آژانس ارائه دهنده خدمات نرم افزارهای دیجیتال است، و خدمات خود را به شرکت B می فروشد. شرکت B نام تجاری این خدمات را با اضافه کردن لوگوی خود به آنها تغییر می دهد و آنها را به شرکت C یعنی مصرف کننده نهایی می فروشد. سپس شرکت A خدمات دیجیتال شرکت C را با نام تجاری شرکت B انجام می دهد. 

از این رو، وایت لیبل بهترین راه برای ارائه یک راه حل نرم افزاری، بدون ایجاد آن از ابتدا است. این کار باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. از خدمات وایت لیبل می توان به سیستم های فروش بلیط هواپیما و قطار، سیستم های رزرواسیون، وب سایت و اپلیکیشن های مختلف اشاره نمود.

برنامه های وایت لیبل شامل چه چیزهایی می شوند؟

برنامه‌های وایت لیبل، برنامه‌هایی هستند که توسط یک شرکت توسعه ‌دهنده ساخته شده و توسط کسب‌وکارهای دیگر تغییر نام داده یا به فروش می‌ رسند. استفاده های رایج از این برنامه ها شامل موارد زیر است:

فریلنسرهایی که در زمینه توسعه فناوری اطلاعات کار می کنند خدمات خود را به کارآفرینان یا مشاغل ارائه می دهند. برای مثال، یک فریلنسر اپلیکیشنی را برای مشتری می‌سازد، و او بعداً آن را به یک کسب ‌و کار یا فرد دیگر می ‌فروشد. مصرف کننده نهایی می تواند یک برنامه خاص را بدون پرداخت هزینه ماهانه یا حق امتیاز به فریلنسر، با کسب و کار خود ادغام کند. (مانند اپلیکیشن های مارک پلیس، سفارش غذا و تاکسی آنلاین)

تیم‌ های توسعه نرم افزاری، راه ‌حل‌ های وایت لیبل را در اختیار کارآفرینان و مشاغل قرار می‌دهند. تفاوت آنها با فریلنسرها در امضای NDA و ارائه یک قرارداد لازم الاجرای قانونی به مشتری است. علاوه بر این، شرکت‌ های طراحی وایت لیبل یا تیم ‌های توسعه ممکن است نمونه کارها و گواهینامه‌ های همه جانبه ای از استارت‌آپ ‌های کوچک تا شرکت ‌های بزرگ داشته باشند.

برنامه های وایت لیبل

برنامه‌های وایت لیبل ساخته ‌شده توسط یک تیم توسعه معروف ممکن است قیمت بالاتری نسبت به یک فریلنسر داشته باشند، با این حال، کل فرآیند توسعه توسط یک تیم ماهر انجام خواهد شد و این برنامه پس از راه اندازی، با پشتیبانی فنی بهتری مدیریت و اجرا می شود و در دراز مدت باعث رشد بهتر و کاهش هزینه ها خواهد گردید.

چگونه یک برنامه وایت لیبل ایجاد کنیم؟

دو راه برای ایجاد یک برنامه وایت لیبل وجود دارد:

یک برنامه چند فروشگاهی ایجاد کنید. این بدان معنی است که نمونه های این برنامه باهم یکسان خواهند بود، اما هر یک از فروشندگان این برنامه را با مجموعه ویژگی های مختلفی دریافت می کنند. چنین مدلی معمولاً برای محصولات SaaS (نرم افزار به عنوان سرویس) استفاده می شود.

راه دیگر استفاده مجدد از کد بک اند است، با این حال، برای اینکه محصول ظاهر منحصر به فردی داشته باشد، باید کد فرانت اند برنامه را تغییر دهید. در این حالت با یک زیر ساخت می توان چندین سیستم با ظاهرهای مختلف ایجاد کرد.

مزایا و معایب طراحی اپلیکیشن وایت لیبل

حال که به اطلاعات کلی در مورد توسعه وایت لیبل رسیدیم، قصد داریم فهرستی از مزایا و معایب آن را با شما به اشتراک بگذاریم. این بخش شامل نکات کلیدی است که باید هنگام برنامه ریزی برای پروژه بعدی خود آنها را در نظر داشته باشید.

مزایای توسعه برنامه وایت لیبل

 • سرویس های توسعه وایت لیبل سرمایه اولیه اندک

  توسعه اپلیکیشن به صورت وایت لیبل به سرمایه گذاری زیادی در مرحله اولیه نیاز ندارد. این روش برای بسیاری از شرکت‌ ها، به‌ ویژه استارت‌آپ ‌هایی که بودجه آنها اجازه سرمایه‌گذاری قابل توجهی را نمی‌دهد، سودمند است.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل محدوده سفارشی سازی گسترده

  در برنامه های وایت لیبل، می ‌توان سفارشی ‌سازی‌ های زیادی را با توجه به خلاقیت خود انجام داد. این ویژگی زمانی مفید است که مشتری بخواهد یک محصول یا خدمات را با وب سایت، پلتفرم های رسانه های اجتماعی و غیره خود همگام کند.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل ارتقا و نگهداری پس از انتشار  

  شرکت ‌های نرم‌افزاری وایت لیبل تضمین می کنند که پس از راه‌اندازی برنامه، از آن پشتیبانی و نگهداری خواهند کرد. این نگهداری پس از انتشار برنامه ضروری است، زیرا ممکن است بروزرسانی کد برنامه نیاز باشد یا نسخه های اولیه آن درست کار نکنند.

معایب توسعه اپلیکیشن وایت لیبل

 • سرویس های توسعه وایت لیبل عدم کنترل کیفیت کد

  با توجه به توافق نامه های عدم افشا، فروشندگان برنامه های وایت لیبل کد آنها را از لحاظ کیفی کنترل نمی کنند. بنابراین، ارائه دهنده خدمات وایت لیبل اطلاعاتی را درباره کیفیت کد برنامه به شما می دهد و فروشنده باید به آنها اعتماد کند.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل عدم پذیرش

  در توسعه برنامه های وایت لیبل، عدم پذیرش زمانی اتفاق می افتد که برنامه به اپ استور ارسال شود. عدم پذیرش اینگونه برنامه ها کاملاً امکان پذیر است زیرا دستورالعمل های ورود برنامه جدید به اپ استورها تغییر یافته تا از انتشار کپی ها و برنامه های اسپم جلوگیری شود. با توجه به شرایط کشور، در حال حاضر انتشار اپلیکیشن های iOS در اپ استور به سختی امکان پذیر است و تنها می توان اپلیکیشن های اندروید را در مارکت های مختلف انتشار داد.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل قابلیت توسعه برنامه های وایت لیبل

  مشکلات در توسعه به دلیل عدم بروزرسانی برنامه ها رخ می دهد. به عنوان مثال، اگر می خواهید یک برنامه خاص را از ابتدا توسعه دهید، باید مطمئن شوید که عملکرد برنامه روان و درست است. در مورد برنامه ‌های وایت لیبل، مشتری باید تنها به ارائه‌ دهنده این خدمات اعتماد کند.

چگونه یک توسعه دهنده وایت لیبل انتخاب کنیم؟

شهرت، یک نیروی محرکه برای هر کسب و کاری محسوب می شود. به همین دلیل است که شما باید شرکت توسعه دهنده وایت لیبل خود را به صورت تمام و کمال بشناسید زیرا آنها نماینده شما خواهند بود. یک شریک (شرکت) قابل اعتماد در زمینه وایت لیبل باید این ویژگی های اصلی را داشته باشد:

 • سرویس های توسعه وایت لیبل اهداف این شرکت باید با اهداف و چشم انداز کسب و کار شما مطابقت داشته باشد

  انتخاب شریکی با اهداف و چشم اندازهای مشابه با شما، که بتواند محصولی مناسب برای کسب و کارتان ارائه کند بسیار حیاتی است. داشتن شریکی که به شما کمک کند محصولات عرضه شده توسط آنها را بفروشید، یک امتیاز خوب محسوب می شود.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل این شرکت باید معروف باشد

  همکاری با شرکت هایی که شهرت و سابقه اندکی دارند بازدهی خوبی نخواهد داشت. شما به یک شریک معتبر و با تجربه در زمینه وایت لیبل ها نیاز دارید که بتواند خدمات و پشتیبانی مناسبی ارائه دهد.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل فعالیت آن قابل فهم و شفاف است

  از آنها بخواهید محصول یا خدمات مورد نظرتان را تست کنند. به عنوان مثال، شرکت های طراحی وایت لیبل که به صورت شفاف فعالیت می کنند، هر گونه اطلاعات لازم مانند اثبات عملکرد را از طریق گزارش های دقیق و بدون هیچ ‌گونه تردیدی در اختیارتان قرار می‌دهند. علاوه بر این، شرایط قرارداد نیز روشن خواهد بود.

 • سرویس های توسعه وایت لیبل این شرکت باید نمونه کارهای حرفه ای داشته باشد

  با توجه به شرایط خدمات وایت لیبل، این شرکت ها مجاز به ارائه و نمایش پروژه های وایت لیبل خود نیستند. با این حال، به جز پروژه های وایت لیبل، شرکت ‌های طراحی با تجربه باید پروژه‌ های زیادی برای نمایش داشته باشند.

NDA آنها باید شفاف و واضح باشد

این شریک (شرکت) باید دارای ضمانت ها یا پارامترهای امنیتی خاصی باشد.

گفتنی است که این فهرست جامع نیست و می تواند بسته به نوع محصول، خدمات و یا برنامه های وایت لیبل متفاوت باشد.

چگونه یک شرکت طراحی وب وایت لیبل برای توسعه برنامه های خود پیدا کنیم؟

طراحی اپلیکیشن به صورت وایت لیبل انتخاب خوبی برای کسب و کار شما محسوب می شود. اگر بخشی از تیم توسعه هستید، به راحتی می توانید محصولات و خدمات خود را در بازه زمانی کوتاهی از طریق وایت لیبل برای مشتریان ارائه دهید.

شما می توانید شرکای وایت لیبل خود را در پلتفرم های مختلف، پیدا کنید. اگر ایده‌ های خوبی برای پیاده‌سازی دارد، توسعه اپلیکیشن به صورت وایت لیبل به شما این امکان را می‌دهد تا برنامه‌های خود را به شرکت های کوچکتر بفروشید و از این راه درآمد کسب کنید.

شرکت طراحی وب وایت لیبل

با ما تماس بگیرید تا اطلاعات مفیدی در مورد توسعه وایت لیبل کسب کنید و یک شریک قابل اعتماد در این زمینه پیدا کنید.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚜️ سرویس حمل و نقل آنلاین پیشگامان ☳ اپلیکیشن تاکسی آنلاین به صورت اختصاصی ☳ امکان سفارشی سازی برای آژانس های حمل و نقل درون و برون شهری ☳ امکان ارائه سرویس ویژه بانوان و سرویس مدارس ☳ دارای نسخه اندروید ، iOS و وب اپلیکیشن ☳ قابلیت درخواست سرویس از طریق اپلیکیشن , وب سایت و تماس تلفنی . ☳ تعریف خدمات شرکتی و سازمانی ☳ پرداخت هزینه سفر از طریق کیف پول و درگاه بانکی. ☳ نرخ دهی هوشمند کرایه و تماس امن ☳ امکان ارائه پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
♨️ طراحی اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا پیشگامان ✏️ ایجاد دسته بندی های متنوع برای غذا، نوشیدنی و پیش غذا ✏️ سیستم پرداخت آنلاین، کیف پول و پرداخت در محل ✏️ پیگری لحظه ای سفارش غذا ✏️ ارسال پیام و نوتیفیکیشن به کاربر ✏️ اعمال کد تخفیف و هدیه ✏️ پیاده سازی در بستر اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✏️ یکسال پشتیبانی رایگان ✏️ امنیت بالا و هزینه پیاده سازی مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ✏️ طراحی کاملا سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ رابط کاربری UI/UX اختصاصی ✏️ پنل مدیریت پیشرفته ✏️ دارای نسخه اندروید، iOS و وب اپلیکیشن ✏️ دارای کیف پول و اتصال به انواع درگاه‌های بانکی ✏️ امکان بارگزاری در استورهای نرم افزاری مانند گوگل پلی و بازار ✏️ مدیریت یکپارچه اپلیکیشن و سایت ✏️ امکان اخذ نماد اعتماد ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⚙️ طراحی مارکت پلیس بصورت سفارشی ✏️ امکان افزودن چندین فروشگاه ✏️ دارای پنل ادمین، فروشنده و کاربر ✏️ طراحی سفارشی با کدنویسی اختصاصی ✏️ طراحی UI/UX اختصاصی ✏️ دارای اپ اندروید، iOS و PWA ✏️ اتصال به درگاه بانکی ✏️ دارای تمامی قابلیت های سبد خرید ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
♕ سوپر اپلیکیشن پیشگامان ✍️ ارائه بیش از 20 سرویس مختلف برای تمامی کسب و کارها ✍️ برنامه نویسی پیشرفته ✍️ قابلیت سفارشی سازی ✍️ امن و سریع ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر