بهینه سازی حرفه ای سایت

از آنجا که بیشتر بازدیدکنندگان واقعی، وب سایت ها را از طریق موتورهای جستجو می یابند، امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های برترِ موتورهای جستجو، به یک علم تبدیل شده است.

سئو در اصطلاح بهینه سازی یک وب سایت است؛ به این معنا که می توان با اعمال یک سلسله از اصول و بکارگیری فناوری و ابزار بهینه سازی وب سایت و فروشگاه اینترنتی ، رتبۀ یک سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را بالا برد که باعث افزایش ترافیک سایت و بازدید خواهد شد .

امتیاز دهی :

بهینه سازی حرفه ای سایت

سئو مشهد

خدمات ارائه شده توسط شرکت پیشگامان :

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی با رعایت آخرین متدها و الگوریتم های گوگل
بهینه سازی سایت جهت موتور های جستجو
تبلیغات و بازاریابی اینترنتی
سئو تضمینی سایت جهت آمدن به صفحه اول گوگل
تولید محتوا جهت سایت و شبکه های اجتماعی
عکاسی صنعتی و طراحی گرافیکی

بهینه سازی سایت ( سئو سایت )

از آنجا که بیشتر بازدیدکنندگان واقعی ، وب سایت ها و فروشگاههای اینترنتی را از طریق موتورهای جستجو می یابند، امروزه روش های قرار گرفتن در رتبه های برترِ موتورهای جستجو ، به یک علم تبدیل شده است.

سئو در اصطلاح بهینه سازی یک وب سایت است ؛ به این معنا که می توان با اعمال یک سلسله از اصول و بکارگیری فناوری بهینه سازی وب سایت، رتبۀ یک سایت در رتبه بندی موتورهای جستجو را بالا برد که باعث افزایش ترافیک سایت و بازدید خواهد شد .

سئو در دو بخش اصلی تعریف می شود. بخش اول Onsite SEO است که بخش اعظم آن را طراحی سایت بر اساس اصول سئو و فراهم آوردن محتوای قوی شکل می دهد. بخش دوم ایجاد لینک از سایت‌های مرتبط یا اصطلاحاً   link building است که به صورت عادی باید با استفاده از سوشیال مدیا، سایت‌های ویدیویی و سایت‌های مرتبط انجام شود. بکارگیری اصول سئو از حساسیت خاصی برخوردار است؛ به طوری که اگر درست بکارگرفته نشود نه تنها باعث ارتقاء رتبۀ سایت نمی گردد، بلکه ممکن است موجب به بار آمدن زیان هایی نیز بشود.

پیشگامان ، طراحی وب سایت مشتریان خود را با آخرین متدهای طراحی به گونه ای انجام می دهد که بیشترین بازدهی را در موتور های جستجو داشته باشد و ترافیک سایت بیشتری جذب کند و به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود، در صفحات بالاتری قرار گرفته و در نهایت به شکل مناسبت تری در معرض دید مخاطبین و جستجو کنندگان محصولات و سرویس های متنوع قرار گیرد.

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

 

نظر بدهید