چرا برای موفقیت به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟

چرا برای موفقیت به اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟

طبق آخرین آمارهای بدست آمده در سال 2022، بیش از 4 میلیارد تلفن همراه در سراسر جهان و میلیون ها اپلیکیشن در پلی استور و کافه بازار وجود دارد.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن بسیار زیاد است، اپ ها امکان حضور هر شخص، مجموعه، شرکت و سازمان را در دنیای وب فراهم می‌کند. داشتن اپلیکیشن مانند داشتن یک مغازه، فروشگاه و یا مکانی است که دارای هیچ محدودیت مکانی و زمانی نیست و در دسترس کل جهان می‌باشد. اگر به دنبال آن هستید که بدانید چرا برای موفقیت به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل نیاز داریم؟! موارد زیر از مهمترین دلایل هستند:

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن  افزایش دسترسی

امروزه مردم به دلیل مشغله های زیاد مداوم در حال تکاپو هستند و زمان ارزشمند ترین دارایی است؛ در حقیقت کاربران کمتر وقت می کنند از طریق یک مرورگر نیاز خود را جستجو کنند.
اپلیکیشن های موبایل به دلیل دسترسی بیشتر به کسب و کار ها بین افراد محبوب شده اند؛ اپلیکیشن ها برای کسب و کار یک رابطه قوی با مشتریان و وفاداری را را ایجاد می کنند.
این برنامه های موبایل به کاربران اجازه می دهند تا به محصولات، اطلاعات و خدمات که در زمان واقعی می خواهند دسترسی داشته باشند.
علاوه بر این اپ ها این امکان را به اپلیکیشن ها می دهند تا اعلان هایی به صورت پیام یا نوتیفکیشن در مورد تخفیف های جدید و تغییرات محصولات و خدمات را برای کاربران ارسال کنند.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن افزایش فروش

طبق تحقیقات اخیر کاربران در اپلیکیشن موبایل زمان بیشتری را نسبت به سایت های فروشگاهی صرف می کنند.
هنگامی که مشتریان بیشتر با کسب و کار شما در ارتباط باشند و به راحتی بتوانند در هر زمانی از محصولات و خدمات شما استفاده کنند؛ طبیعتا رضایت آنها از برند شما افزایش می یابد و میزان فروش کسب و کار شما بالا می رود و در نتیجه سود بیشتری کسب می کنید.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن پرداخت آنلاین

در اپلیکیشن موبایل می­توانید علاوه بر  انتخاب پرداخت نقدی، گزینه پرداخت آنلاین نیز برای مشتریان خود فراهم کنید. شاید در نگاه اول این امکان چندان با اهمیت تلقی نشود اما با توجه به ارتباط روزمره مردم با تکنولوژی، پرداخت آنلاین امری ضروری در کسب و کار به حساب می­آید.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن جذب وفاداری مشتریان

 حفظ نرخ مشتری بالا جزو اصلی ترین موارد یک کسب و کار موفق است، اغلب این فرآیند با ارائه ارزش زیاد به مشتریان و اطمینان از رضایت آنها صورت می پذیرد.
با افزایش سرعت پیشرفت تکنولوژی، انتظارات مصرف کنندگان نیز افزایش می یابد؛ برنامه های موبایل اغلب کانالی عالی برای برآورده کردن این انتظارات هستند. 
اپلیکیشن های موبایل کانال بسیار خوبی برای افزایش وفاداری مشتریان می باشند.
برای جلب اعتماد مشتریان پیشنهاد می کنیم از چند روش زیر بهره بگیرید:

_ اهدا جوایز به کاربران وفادار
_ ارسال کد های تخفیف و هدیه
_ برگزاری نظر سنجی و دریافت نظرات
_ تشویق به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن برند سازی

هر چه ارزش های بیشتری به مشتریان خود ارائه دهید، علاقه بیشتری به برند شما پیدا خواهند کرد؛ با این حال، دستیابی به یک تجربه عمیق از برند بدون تلاش های بسیار غیرممکن به نظر می رسد.
دستگاه های تلفن همراه در حال حاضر بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما هستند و زمان زیادی از آن استفاده می کنیم؛ صاحبان کسب و کار می توانند از این کانال به نفع برند خود استفاده کنند.
هر چه عناصر برندسازی (لوگو، ترکیب رنگ و...) بیشتری در اپلیکیشن خود داشته باشید، تاثیر بهتری روی نتایج بازاریابی برند خود خواهید داشت. 
حتی می توانید از داده های جمع آوری شده از این برنامه برای درک بهتر مخاطبان هدف خود و بهبود استراتژی بازاریابی برند خود استفاده کنید.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن سرعت و سهولت دسترسی

اگر عاملی وجود داشته باشد که رضایت مشتری را به شدت تحت تاثیر قرار دهد ، آن سرعت و سهولت دسترسی به اطلاعات در مورد یک کسب و کار است. 
در برخی مواقع، تفاوت عمده بین سرنخ و تبدیل کاربر به مشتری، سرعت پاسخگویی پشتیبانی است. 
اگر به دنبال ارائه بهترین سرعت ارتباط ممکن به مشتریان خود هستید، ممکن است یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی حلقه مفقوده باشد.
برخلاف وب‌سایت‌ها و کانال‌های دیگر، یک اپلیکیشن موبایل بسیار قابل اعتمادتر، شخصی‌تر و راحت‌تر است.
با توجه به اینکه مشتریان می توانند با اطلاعات تماس خود وارد سیستم شوند، لازم نیست نگران از دست دادن درخواست های پشتیبانی خود باشید. 
به طور مشابه، کارمندان شما می توانند به راحتی به این اطلاعات نیز دسترسی داشته باشند. این به آنها کمک می کند تا سریعتر و بهتر به مشتریان خدمات ارائه دهند.
فراتر از پشتیبانی، اپلیکیشن های موبایل برای درخواست و جمع آوری بازخورد مشتریان عالی هستند.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشنافزایش تعامل با مشتری

اپلیکیشن‌های موبایل به برندها کمک می‌کنند تا یک کانال بازاریابی مستقیم بین آن‌ها و مشتریانشان ایجاد کنند و ارتباطی مؤثر و مستقیم را امکان‌پذیر می‌سازند.
با یک برنامه، می توانید اعلان های درون برنامه ای را برای هر تعداد مشتری که می خواهید ارسال کنید؛ اعلان‌هایی که حاوی اطلاعات مرتبط و ضروری هستند به مشتریان متصل می‌شوند و آنها را تشویق می‌کنند تا به برند شما وفادار شوند.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشنکاهش هزینه

بهترین راه برای رشد کسب‌وکار شما این است که هزینه­‌ها را کاهش دهید و تنها به سمت رشد تمرکز کنید. کاهش هزینه یک مزیتب رای کسب­‌وکارها می‌توان در نظر گرفت؛ طراحی و ساخت اپلیکیشن بهترین روش کاهش هزینه‌های کسب­‌وکار است.
اگر اپلیکیشن به درستی و توسط یک تیم حرفه ای طراحی و توسعه یافته شده باشد، تبدیل بازدید کننده ها به مشتری را تضمین می کند.

مزایای طراحی و ساخت اپلیکیشن ارسال نوتیفیکیشن

 آمارها نشان میدهد که در دو دهه گذشته ایمیل پرکاربردترین ابزار ارتباط تجاری بوده است. مشاغل به طور گسترده از آن استفاده میکردند ولی امروزه ایمیل کارایی خود را از دست داده و نرخ کلیک آن روز به روز کاهش می یابد. امروزه اعلان ها (نوتیفیکیشن ها) ابزار مهیجی برای برقراری ارتباط با کاربران هستند. توانایی ارسال اعلان های فوری به کاربران از مهمترین دلایلی است که بسیاری از مشاغل میخواهند یک اپلیکیشن موبایل داشته باشند. بعضی از آمارها نشان میدهد که اعلان ها 40% نرخ کلیک را افزایش داده است.

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

ویژگی های شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان

ساخت اپلیکیشن در تمامی پلت فرم ها

یکی از نکات بسیار مهمی در طراحی اپلیکیشن موبایل، اجرای بی نقص آن در انواع دستگاه‌هاست، یک اپلیکیشن طراحی شده، اگر مشکل نصب در دستگاه های مختلف را داشته باشد، حتی اگر کاربردی و محبوب باشد، موفق نیست. طراحی اپلیکیشن در بستر اندروید و iOS می تواند کاربران بیشتری را جذب نماید.

نوآوری در طراحی اپلیکیشن

تیم توسعه و طراحی اپلیکیشن پیشگامان، همواره بر ساخت اپلیکیشن هایی خلاقانه ای تاکید و تمرکز دارند و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده می کنند. طراحی یک اپلیکیشن جذاب، باعث جذب خود به خود کاربران به سمت اپلیکیشن ها می شود. تجزیه و تحلیل رفتار کاربران قبل از طراحی نقش به سزایی در موفق اپلیکیشن های پیشگامان دارد.

دوری از پیچیدگی ها

طراحی و پیاده سازی ساده اپلیکیشن، باعث جذب و ارتباط بهتر کاربران با سیستم شرکت پیشگامان شده است، ما همیشه این نکته را دقت می کنیم که  اگر اپلیکیشن‌ها به صورت پیچیده و غیرکاربردی طراحی شود، کاربران خیلی سریع آنرا کنار گذاشته و به سرعت اپلیکیشن را ترک می‌ کنند. با طراحی حرفه ای، مشتریان و کاربران قادر خواهند بود به صورت بهینه تری از اپلیکیشن استفاده کرده و آنرا به دیگران توصیه کنند.

گرافیک و زیبایی بصری

طراحی اپلیکیشن های مفید و کاربردی، تاثیر بسیار زیادی در افزایش کاربران اپلیکیشن دارد، اما اگر اپلیکیشن زیبا و کاربردی نباشد، معمولا نمی ‌تواند افراد زیادی را جذب کند. استفاده از رنگ های مناسب و کاربر پسند هنگام طراحی اپلیکیشن، باعث می شود تا کاربران در هنگام کار کردن با آن احساس بهتری داشته باشند. تیم طراحی پیشگامان همه موارد مهم در زیبایی و کاربردی بودن اپلیکیشن را در نظر گرفته و بهترین خروجی را برای شما به ارمغان می آورند.

انتشار در تمام اپ مارکت ها

مارکت ها معمولا بهترین محل برای تبلیغ و انتشار اپلیکیشن هستند، معمولا اکثر افرادی که دارای گوشی های هوشمند هستند در بسیاری از مارکت ها مانند کافه بازار و گوگل پلی عضو هستند تا اپلیکیشن های مورد نیاز خود را دریافت کنند. تیم طراحی اپلیکیشن پیشگامان با رعایت تمام ضوابط و استانداردهای مارکت ها، امکان بارگزاری بدون مشکل را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است.

بروزرسانی های مستمر سیستم

یکی از مهمترین جنبه های یک اپلیکیشن خوب داشتن امنیت و سرعت مناسب است، تیم پیشگامان به صورت مستمر کلیه سیستم ها را بررسی کرده تا در صورت بروز مشکل آنرا رفع نمایند، علاوه بر بروزرسانی های امنیتی، هسته سیستم نیز با آخرین تکنولوژی های نرم افزار بروز رسانی می شود تا یک اپلیکیشن سریع و بدون مشکل را برای کاربران خود ایجاد کند.

divider divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید و IOS و وب اپلیکیشن ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید و کاملا بومی ✒️ قابل انتشار بر روی گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⬅️ طراحی اپلیکیشن پیک موتوری ✒️ نرم افزار جامع پیک موتوری مناسب برای ارسال بسته های درون شهری ✒️ امکان ارائه همزمان پیک موتوری، وانت تلفنی و تاکسی اینترنتی در یک اپلیکیشن ✒️ قابل ارائه در سه نسخه اندروید، IOS، وب اپلیکیشن ✒️ قابلیت سفارشی سازی و تحویل سریع ✒️ یکسال پشتیبانی رایگان ✒️ هزینه مناسب ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✅ شرکت طراحی اپلیکیشن پیشگامان دامنه فناوری ◀️ مناسب برای پزشکان، بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، درمانگاه‌ها و داروخانه ها ✒️ امکان نوبت دهی و رزرو آنلاین ✒️ قابلیت ارسال پیام به صورت متن و عکس ✒️ معرفی تمامی متخصصین و پزشکان ✒️ ارسال نوتیفیکیشن برای کاربران و کادر پزشکی ✒️ معرفی کامل کلینیک و بیمارستان ✒️ اتصال به درگاه بانکی معتبر ✒️ امکان ارائه خدمات پزشکی و پیراپزشکی در منزل ✒️ پیاده سازی نهایی اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر