مزیت طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین برای داروخانه‌ها ✔️

✳️ دارو یکی از نیازهای زندگی است، و اپلیکیشن های حوزه سلامت و پزشکی هم مانند اپلیکیشن های خرید و فروشگاهی مورد نیاز افراد جامعه است. این اپلیکیشن ها با وضعیت فراگیر شدن بیماریهای مسری در جهان بسیار ضروری تر از قبل هستند، یک بیمار برای درمان به دارو نیاز دارد، اما با توجه به وضع جسمانی خود، نمی توانند برای خرید آن اقدام کنند.

آیا اپلیکیشن داروخانه آنلاین برای داروخانه‌ها مفید هستند؟

دارو یکی از نیازهای زندگی است، و اپلیکیشن های حوزه سلامت و پزشکی هم مانند اپلیکیشن های خرید و فروشگاهی مورد نیاز افراد جامعه است. این اپلیکیشن ها با وضعیت فراگیر شدن بیماریهای مسری در جهان بسیار ضروری تر از قبل هستند، یک بیمار برای درمان به دارو نیاز دارد، اما با توجه به وضع جسمانی خود، نمی توانند برای خرید آن اقدام کنند.

امروزه، داروخانه های آنلاین در تمام ساعات شبانه روز و طول هفته در دسترس هستند. مردم در هر زمان می توانند سفارش دهند و دارو را درب منزل تحویل بگیرند. این موضوع بزرگترین ویژگی اپلیکیشن داروخانه آنلاین است.

اپلیکیشن داروخانه آنلاین

اپلیکیشن های داروخانه اپلیکیشن های داروخانه چقدر برای جامعه ضروری هستند؟

برنامه‌های داروخانه‌ها برای جامعه مهم هستند زیرا امکان خرید داروها را به‌صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فراهم می‌کنند، با عدم مراجعه حضوری به داروخانه ها و خرید آنلاین دارو می توان در زمان و هزینه صرفه جویی کرد. همچنین می‌توانید از طریق اپلیکیشن‌های موبایل داروخانه تخفیف بگیرید و نسبت به داروخانه ها ارزان‌تر خرید کنید به علاوه اینکه کمتر در معرض بیماری ها قرار خواهید گرفت.

اپلیکیشن های داروخانه اپلیکیشن داروخانه چیست؟

اپلیکیشن‌ داروخانه آنلاین، برنامه ای موبایلی است که به مشتریان امکان خرید آنلاین دارو، لوازم آرایشی و بهداشتی، مکمل های دارویی و غذایی و سفارش ساخت داروهای ترکیبی را می‌دهند. با وجود اینکه این موضوع در بازار خدمات آنلاین جدید است، اما سوددهی بهتری نسبت به داروخانه ها دارند. این برنامه ها هم برای مشتریان سودمند هستند، و هم مزایای فروش و بازاریابی متعددی را برای داروسازان فراهم می کند.

چگونه اپلیکیشن داروخانه می تواند برای داروسازان مفید باشد؟

برنامه‌های داروسازی، درست مانند هر برنامه تجارت الکترونیک دیگری، به داروسازان کمک می‌کند تا تعداد مشتریان خود را افزایش داده و سهم بیشتری از بازار کسب نمایند. از آنجایی که افراد در این برنامه ها خرید ها را بصورت آنلاین انجام می دهند، لذا سوابق آنها همیشه محفوظ خواهد بود و برای آنها پیشنهادات خرید متعدد می توان ارسال کرد. برای درک اینکه چرا این برنامه ها محبوبیت پیدا می کنند، اجازه دهید مزایای برنامه های داروخانه آنلاین را به تفصیل مورد بحث قرار دهیم.

مطالعه بیشتر:     طراحی و ساخت اپلیکیشن پزشکی چه مزایایی دارد؟

چگونه داروخانه های آنلاین بهتر از فروشگاه های داروخانه هستند؟

چگونه داروخانه های آنلاین بهتر از فروشگاه های داروخانه هستند؟

✳️ داروخانه های آنلاین امکان بازاریابی بهتر را فراهم می کنند

در عصر رو به رشد دیجیتالی شدن، دسترسی گروه وسیع تری از مردم به خدمات آنلاین، آسان تر از دسترسی به فروشگاه های حضوری است. طبق تحقیقات انجام شده در زمان کرونا، میانگین زمان صرف شده افراد در استفاده از گوشی های هوشمند به 6.9 ساعت رسیده است. با وجود رسانه های اجتماعی، تبلیغات و جذب مشتری آسان تر شده است، استفاده از بازاریابی ایمیلی و پیامکی نیز در جذب مشتری بی تاثیر نخواهد بود. با بروزرسانی های منظم محصولات موجود، پیدا نمودن دارو برای مشتریان ساده تر خواهد بود، ارسال کد تخفیف یا ارسال رایگان نیز در جذب و نگهداری مشتریان موثر است.

✳️ برنامه‌های داروخانه به شما کمک می‌کنند مشتریان بیشتری به دست آورید

روش دیگری که در آن یک برنامه داروخانه نسبت به داروخانه آفلاین سود می برد، این است که می توانید با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید. تنها راهی که مردم از داروخانه آفلاین شما مطلع می شوند این است که دارویی از آن خریداری کنند، اما همانطور که در بالا ذکر شد، داروخانه های آنلاین امکان بازاریابی بهتری را فراهم می کنند. مردم می توانند از طریق هر پلتفرم رسانه اجتماعی و جستجوهای اینترنتی با داروخانه شما آشنا شوند. نظرات مشتریان در برنامه داروخانه شما می تواند به جذب مشتریان بیشتر کمک کند.

✳️ داروسازان می توانند بازخورد کاربران را جمع آوری کنند

داروسازان از طریق داروخانه ها  فقط می فروشند. آنها هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا داروهایشان از نظر شیمیایی درست است و برای مشتریانشان موثر بوده، ندارند. در داروخانه های آنلاین، مشتریان می توانند درباره محصولاتی که خریداری می کنند، بازخورد ارائه کنند. به این ترتیب، داروسازان می‌دانند که آیا خدماتشان در حد مطلوب است یا اینکه نیاز به بهبود دارد.

✳️ موجودی و مدیریت محصولات

می توان تصور کرد که چیدمان آن قفسه های طولانی داروها چقدر باید دشوار باشد اما این موضوع برای داروخانه های آنلاین صدق نمی‌کند. مدیریت موجودی یک ویژگی مدیریتی در برنامه‌های داروخانه است که به داروسازان اجازه می‌دهد تا موجودی محصولات خود را بررسی کرده، داروهای جدید اضافه کنند و قیمت ها را اصلاح کنند.

✳️ مدیریت پایگاه داده مشتریان

مدیریت اطلاعات مشتریان، در داروخانه های آنلاین بسیار ساده تر از داروخانه هاست. وجود اطلاعات مشتریان برای ارتباط و فروش بیشتر، موثر است، با این حال وجود اطلاعات مشتریان به ما در بهبود محصولات و خدمات کمک می سازد.

مطالعه بیشتر:      ترفندهای طراحی اپلیکیشن پزشکی و مراقبت های بهداشتی

داروخانه آنلاین در مقابل داروخانه آفلاین

تا به حال، ما فقط در مورد اینکه چگونه داروخانه های آنلاین برای داروسازان سودمند هستند صحبت می کردیم اما با این حال، داروخانه های آنلاین هنگام انجام این مقایسه مزایای بسیار بیشتری دارند.

✳️ ویژگی های متمرکز بر خریدار

اکثر برنامه‌های داروخانه دارای ویژگی‌های متمرکز بر خریدار هستند که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی داروهای مورد نظر خود را جستجو و انتخاب کنند. ویژگی هایی مانند حساب کاربری شخصی، کاتالوگ دقیق از داروهای موجود، و جستجوی هوشمند از بسیاری جهات کمک می کند. برخی از برنامه های داروخانه حتی به کاربران اجازه می دهند نسخه پزشک خود را در حساب شخصی خود در برنامه آپلود کنند و یا نسخه های آنلاین خود را سفارش دهند.

✳️ اطلاعات دارویی در داروخانه های آنلاین

هیچ داروخانه‌ای به مشتریان خود اطلاعات دارویی را که می خرند را نمی دهد، اما در داروخانه های آنلاین، مخاطب می تواند تمام جزئیات خرید داروهای خود را مطالعه کند. گاهی اوقات، مشتری از این که داروی خاصی ممکن است به او آسیب برساند غافل است و همچنان به مصرف آن ادامه می دهد زیرا پزشک آن را تجویز کرده است اما با داروخانه های آنلاین، مشتریان می توانند داروهای مشابه را جستجو کنند و بفهمند که دیگر داروها چگونه ممکن است بر آنها تأثیر بگذارند. این امر از بروز حساسیت های دارویی مختلف در بین بیماران جلوگیری می کند.

مطالعه بیشتر:      بهترین شیوه طراحی اپلیکیشن پزشکی

کدام اپلیکیشن برای داروسازی خوب است؟

پلتفرم داروخانه آنلاین پیشگامان، یک سیستم داروخانه آنلاین است که هدف آن ارائه انواع داروها، لوازم آرایش و بهداشتی، مکمل های غذایی و دارویی است. در این پلتفرم می توان با بسیاری از داروخانه های مجاور همکاری کرد و کاربر می تواند از جایی که می خواهد داروهای خود را انتخاب کند و نسخه های آن از طریق داروخانه ای که موجود دارد تامین و ارسال گردد. این سیستم به داروخانه های کوچکتر اجازه می دهد تا در رقابت با داروخانه های بزرگ ارائه خدمات کنند و خدمات خود را بهبود بخشند. از سوی دیگر، مشتریان گزینه های بیشتری برای مقایسه و انتخاب دارند، زیرا داروخانه ها بهترین قیمت های خود را برای یک دارو پیشنهاد می کنند.

ارائه داروهای اصلی

داروها برای کمک و درمان بیماران آمده‌اند اما برخی سودجویان از این موضوع سوء استفاده کرده و داروهای تقلبی و تاریخ مصرف گذشته را می فروشند. داروخانه های آنلاین راهی برای اطمینان از اصالت داروها هستند. آنها مزایای بی شماری را برای داروسازان و مشتریان ارائه می دهند. اطلاعات دقیق موجود در برنامه های داروخانه به کاربر کمک می کند تا تصمیمی آگاهانه بگیرد و از هرگونه عفونت دارویی که ممکن است به دلیل مصرف داروی اشتباه ایجاد شود، جلوگیری کند. برنامه‌های داروسازی آینده دارو هستند و نحوه عملکرد و فروش داروخانه‌ها را تا حد زیادی بهبود می‌بخشند.

محصول مرتبط:     طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین

divider
divider

محصولات مرتبط

⚡ طراحی و پیاده سازی انواع اپلیکیشن اندروید، iOS، وب اپلیکیشن و PWA ✒️ برنامه نویسی سفارشی با متدهای جدید ✒️ طراحی بصورت cross-platform ✒️ قابل انتشار بر روی تمامی مارکت های نرم افزاری معتبر مانند گوگل پلی و اپ استور ✒️ بروزرسانی سریع و آسان ✒️ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ◀️ مشاوره رایگان + یکسال پشتیبانی رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✍️ چرا شرکت طراحی سایت پیشگامان دامنه فناوری ؟ ☰ 15 سال سابقه فعالیت + بیش از 500 مشتری ☰ پیاده سازی طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ☰ مدیریت سریع و آسان سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی ☰ تحویل سریع + قیمت مناسب + بهینه سازی و سئو اولیه ☰ قابلیت نمایش بر روی موبایل (ریسپانسیو) ☰ دوره های آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال اولیه رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✳️ طراحی اپلیکیشن داروخانه آنلاین ☵ طراحی بصورت یک و چند داروخانه ای ☵ امکان ارائه خدمات نسخه های آنلاین ☵ امکان فروش مکمل های دارویی، غذایی و ورزشی ☵ امکان فروش محصولات آرایشی و بهداشتی ☵ اتصال به سامانه پیک موتوری ☵ ارائه نسخه های اندروید و iOS ☵ سیستم مدیریت آسان و پیشرفته ☵ یکسال پشتیانی رایگان ☎️ جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر