بک لینک PBN

PBN backLinks یکی از سخت ترین راه های بک لینک سازی است و توسط متخصصان اجرا می شود و باعث افزایش رتبه بندی بر روی کلمات کلیدی می شود . در این سرویس لینک سازی از طریق دامنه های با اعتبار بالا ساخته می شود ، لینک های PBN مانند معدن طلاست در سئو و سئوی کلاه خاکستری حساب می شود .

امتیاز دهی :

بک لینک PBN

PBN BackLinks ( بک لینک شبکه خصوصی )

بک لینک های PBN یکی از ابزارهای مقرون به صرفه و قوی برای افزایش رتبه وب سایت ها و بهبود صفحه نتیجه جستجو SERP  سایت می باشد. PBN backLinks یکی از سخت ترین راه های بک لینک سازی است و توسط متخصصان اجرا می شود و باعث افزایش رتبه بندی بر روی کلمات کلیدی می شود . در این سرویس لینک سازی از طریق دامنه های با اعتبار بالا ساخته می شود ، لینک های PBN مانند معدن طلاست در سئو و سئوی کلاه خاکستری حساب می شود .

Domain Authority چیست ؟

اعتبار دامنه (DA) یک امتیاز رتبه بندی است که توسط شرکت MOZ طراحی شده است که پیش بینی می کند یک وب سایت چه میزان در صفحات نتایج جستجو (SERPs) رتبه بندی می شود. امتیاز دامنه از یک تا صد رتبه بندی می شود . رعایت پارامترهای سئو سایت ، محبوبیت در شبکه های اجتماعی ، لینک سازی و ترافیک سایت باعث افزایش این عدد می گردد .

خرید بک لینک

Page Authority چیست ؟

اعتبار صفحه (PA) یک امتیاز برای صفحات اینترنتی است که توسط MOZ ایجاد و توسعه یافته است . در این پارامتر امتیاز یک صفحه خاص از 0 تا 100 امتیاز دهی می شود و هر چه این عدد بالاتر باشد نشان دهنده توانایی آن صفحه در موتورهای جستجو خواهد بود .

جزئیات سرویس :

نوع بک لینک ها : .Edu & .Gov, Dofollow, HQ BackLinks, PBN, SERP

قابل پیاده سازی به تمام زبان ها

مدت زمان اجرا 7 روز کاری

ارائه گزارش در اتمام انجام کار

120 بک لینک ترکیبی شامل :

30 بک لینک با کیفیت بالا
30 لینک دو فالو
20 بک لینک SERP
20 بک لینک PBN
10 بک لینک Edu
10 بک لینک Gov

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299

نظر بدهید