بک لینک PBN

بازدید : 55   |      

قیمت: 975,000 تومان

PBN backLinks یکی از سخت ترین راه های بک لینک سازی است و توسط متخصصان اجرا می شود و باعث افزایش رتبه بندی بر روی کلمات کلیدی می شود . در این سرویس لینک سازی از طریق دامنه های با اعتبار بالا ساخته می شود ، لینک های PBN مانند معدن طلاست در سئو و سئوی کلاه خاکستری حساب می شود .

PBN BackLinks ( بک لینک شبکه خصوصی )

بک لینک های PBN یکی از ابزارهای مقرون به صرفه و قوی برای افزایش رتبه وب سایت ها و بهبود صفحه نتیجه جستجو SERP  سایت می باشد. PBN backLinks یکی از سخت ترین راه های بک لینک سازی است و توسط متخصصان اجرا می شود و باعث افزایش رتبه بندی بر روی کلمات کلیدی می شود . در این سرویس لینک سازی از طریق دامنه های با اعتبار بالا ساخته می شود ، لینک های PBN مانند معدن طلاست در سئو و سئوی کلاه خاکستری حساب می شود .

Domain Authority چیست ؟

اعتبار دامنه (DA) یک امتیاز رتبه بندی است که توسط شرکت MOZ طراحی شده است که پیش بینی می کند یک وب سایت چه میزان در صفحات نتایج جستجو (SERPs) رتبه بندی می شود. امتیاز دامنه از یک تا صد رتبه بندی می شود . رعایت پارامترهای سئو سایت ، محبوبیت در شبکه های اجتماعی ، اینک سازی و ترافیک سایت باعث افزای شاین عدد می گردد .

Page Authority چیست ؟

اعتبار صفحه (PA) یک امتیاز برای صفحات اینترنتی است که توسط MOZ ایجاد و توسعه یافته است . در این پارامتر امتیاز یک صفحه خاص از 0 تا 100 امتیاز دهی می شود و هر چه این عدد بالاتر باشد نشان دهنده توانایی آن صفحه در موتورهای جستجو خواهد بود .

جزئیات سرویس :

نوع بک لینک ها : .Edu & .Gov, Dofollow, HQ BackLinks, PBN, SERP

قابل پیاده سازی به تمام زبان ها

مدت زمان اجرا 7 روز کاری

ارائه گزارش در اتمام انجام کار

120 بک لینک ترکیبی شامل :  30 بک لینک با کیفیت بالا ، 30 لینک دو فالو ، 20 بک لینک SERP ، 20 بک لینک PBN ، 10 بک لینک Edu ، 10 بک لینک Gov

جهت مشاوره رایگان و اطلاع از شرایط و تعرفه ها با ما در تماس باشید

شرکت پیشگامان دامنه فناوری

عضو رسمی انجمن انفورماتیک ایران

05138466685

09152070701-09107545299