دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

فناوری و تکنولوژی

بسیاری از توسعه دهندگان اپلیکیشن اندرویدی و IOS برای انتشار اپلیکیشن های ساخته شده نیازمند مارکت های فراگیر و در دسترس هستند . توسعه دهندگان ایرانی برای انتشار اپلیکیشن ها در گوگل پلی و اپ استور به عنوان بزرگترین فروشگاه های اپلیکیشن دنیا نیازمند ساخت اکانت دولوپر گوگل پلی یا اپ استور است که متأسفانه به دلیل وجود محدودیت‌ها برای توسعه دهندگان ایرانی، امکان ساخت این حساب‌ها برای آنها وجود ندارد! . با انتشار اپ در گوگل پلی و اپ استور ، نه‌تنها اپلیکیشن به بازار جهانی معرفی می‌شود، بلکه توسعه‌دهنده می‌تواند از طریق برنامه خود کسب درآمد دلاری بسیار ارزشمندی نیز داشته باشد.
ادامه
دوشنبه 31 اردیبهشت 1403

آموزش دیجیتال مارکتینگ

اگر اینجا و در حال خواندن این مقاله هستید، ممکن است ایده ای در مورد قدرت تحقیق کلمات کلیدی SEO داشته باشید و از قبل بدانید که تحقیق کلمات کلیدی اساس موفقیت SEO است. تقریباً می توانیم بگوییم که تحقیق کلمات کلیدی، برای اکثر کمپین های SEO ضروری است.
ادامه
دوشنبه 22 اسفند 1401

فناوری و تکنولوژی

آیا شما هم از موفقیت بازارهای آنلاین چیزی شنیده اید؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه یک بازار آنلاین ایجاد کنید؟ در این راهنمای گام به گام، همه چیزهایی که در مورد ایجاد یک بازار مارکت پلیس باید بدانید را مرور خواهیم کرد. از توسعه یک وب‌سایت آنلاین گرفته تا راه‌اندازی و رشد کسب‌وکارتان.
ادامه
دوشنبه 9 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

این راهنما جهت آموزش کامل مباحث سئو آماده شده است، از یافتن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) که می توانند ترافیک ارگانیک و مناسبی را به وب سایت شما ایجاد کنند، تا اینکه سایت شما برای موتورهای جستجو دوستانه باشد (friendly to search engines)، تا لینک سازی و بازاریابی ارزش منحصر به فرد سایت شما. موتورهای جستجو چگونه کار می کنند: خزش، نمایه سازی و رتبه بندی
ادامه
دوشنبه 7 اسفند 1402

استارتاپ

پیش از شروع کسب و کار، باید به طور کامل برای اجرای آن برنامه ریزی کنید و به خاطر داشته باشید که به طور قطع در هنگام اجرا با مشکلاتی روبرو خواهید شد. برای اداره یک کسب و کار موفق، باید خود را با شرایط متغیر تطبیق دهید. یادگیری نحوه راه اندازی کسب و کار خود شامل انجام تحقیقات گسترده بازار در زمینه کاری شما و جمعیت شناسی مشتریان بالقوه شما است که بخش مهمی از تهیه یک برنامه تجاری است.
ادامه
یکشنبه 30 اردیبهشت 1403
تبلیغات در اینستاگرام برای اهداف تجاری و برندسازی بسیار دارای اهمیت است . بر اساس آمار , تعداد کاربران ایرانی اینستاگرام بالغ بر 25 میلیون می باشد , طبق آمار کافه بازار 23 میلیون نصب فعال در این اپ مارکت انجام شده است . اینستاگرام با این موضوع که یک رسانه تصویری است بیشتر مورد توجه قرار گرفته است . تبلیغات در اینستاگرام از این جهت دارای اهمیت می باشد که شما قادرید تا تصویر و ویدئو محصولات و خدمات خود را به اشتراک بگذارید و حتی بااستفاده از قابلیت تگ قیمت , کاربران را به سمت سایت و فروشگاه اینترنتی خود هدایت کنید .
ادامه
شنبه 18 فروردین 1403

آموزش دیجیتال مارکتینگ

راهنمای جامع خرید و ساخت بک لینک
ادامه
پنجشنبه 24 اسفند 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

نحوه طراحی وب‌سایت، تأثیر زیادی بر روی تجربه کاربری و عملکرد آن دارد، حتی برای بازدیدکنندگانی که هیچ دانش طراحی ندارند. برای جستجوگران پرمشغله که به دنبال پاسخ‌های سریع هستند، تأثیر اولیه قوی کلیدی است.
ادامه
چهارشنبه 21 تیر 1402

فناوری و تکنولوژی

شهر هوشمند با استفاده از فناوری ها و خدمات هوشمند، بهبود کیفیت زندگی شهروندان را هدف قرار می‌دهد و بهره‌وری منابع و توسعه پایدار را ترویج می‌دهد. امیدواریم که با پیشرفت فناوری‌ها، شهر هوشمند تبدیل به واقعیت بیشتری شود و زندگی شهروندان را بهبود بخشد.
ادامه
شنبه 5 اسفند 1402

استارتاپ

همه ما به دنبال راه هایی برای کسب درآمد بیشتر آنلاین هستیم. راه اندازی و اداره یک کسب و کار کوچک قطعا جذابیت های خود را دارد، اما با مجموعه ای از چالش های خاص خود نیز همراه است. حقیقت این است که راه اندازی هر نوع کسب و کار، سختی های خود را دارد و اولین قدم برای شروع، فکر کردن به یک ایده است. در این راهنما، ما چندین ایده کسب و کار آنلاین را برای مبتدیان و کارآفرینان با تجربه، و همچنین مراحل راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به شما ارائه خواهیم داد.
ادامه
شنبه 28 بهمن 1402

آموزش دیجیتال مارکتینگ

بررسی و ردیابی کلمات کلیدی به طور کامل، بخشی از تحقیق کلمات کلیدی نیست، اما به تکمیل این فرآیند کمک می کند و می تواند بر فعالیت های آینده تحقیق کلمات کلیدی شما تأثیر بگذارد.
ادامه
دوشنبه 23 بهمن 1402

فناوری و تکنولوژی

در سالهای اخیر با رشد تکنولوژی، این صنعت نیز رشد زیادی در حوزه های خردی آنلاین بلیط، رزرو هتل و اقامتگاه، و معرفی اماکن و جاذبه ها داشته است. در این مقاله به معرفی اپلیکیشن های پرطرفدار در زمینه اقامت می پردازیم.
ادامه