چگونه با استفاده از سئوی محلی، مشتریان خود را افزایش دهیم ✔️

چگونه با استفاده از سئوی محلی، مشتریان خود را افزایش دهیم ✔️

چگونه با استفاده از سئوی محلی، مشتریان خود را افزایش دهیم ✔️

سئوی محلی سنگ بنای موفقیت هر کسب و کار اینترنتی برای دستیابی به مشتریان در منطقه خود است. مخاطبان محلی معمولا همیشه به دنبال یافتن فروشگاه‌ها و دریافت خدمات در منطقه خود هستند و از آنجا که کسب و کار شما در آن منطقه حضور دارد، شما نزدیکترین گزینه برای مشتریان بالقوه محسوب می شوید.

چگونه با استفاده از سئوی محلی، مشتریان خود را افزایش دهیم

سئوی محلی سنگ بنای موفقیت هر کسب و کار اینترنتی برای دستیابی به مشتریان در منطقه خود است. مخاطبان محلی معمولا همیشه به دنبال یافتن فروشگاه‌ها و دریافت خدمات در منطقه خود هستند و از آنجا که کسب و کار شما در آن منطقه حضور دارد، شما نزدیکترین گزینه برای مشتریان بالقوه محسوب می شوید.

برای یافتن شما توسط مشتریان شما نیاز به توسعه و برنامه ریزی استراتژی هایی دارید تا کسب‌وکار شما بتواند در فهرست نقشه‌های محلی نشان داده شود، مزایای کسب‌وکارتان را با مشتریان جدید به اشتراک بگذارد، و نیازها و سؤالات آنها را پاسخ دهد. مخاطبان شما به سرعت در حال تحقیق و یافتن خدمات و محصولات مورد نیاز خود هستند، پس تمرکز بر روی ارائه خدمات آنلاین می تواند شما را متمایز کند و کسب و کار شما را رونق بخشد.

تغییرات در سئوی محلی در سال 2023 تغییرات در سئوی محلی در سال 2023

در طول چند سال گذشته، گوگل به دنبال راه‌هایی برای بهبود تعامل کاربر با خدمات دهندگان و فروشندگان محلی بوده است و به طور مداوم آن را با ویژگی‌های جدید برای صاحبان مشاغل و مصرف‌کنندگان بروزرسانی می‌کند. به احتمال زیاد یک مصرف‌کننده محلی قبل از بازدید از وب‌سایت شما، فهرست کسب‌وکار Google شما را مشاهده خواهد کرد، این فهرست شامل اطلاعات کاملی از کسب و کار شما به همراه تصاویر شما است. این ویژگی می تواند یک مزیت برای مصرف کنندگانی باشد که به دنبال کسب اطلاعات سریع در مورد یک کسب و کار هستند.

در 16 دسامبر2022، گوگل این موضوع را اعلام کرد که بروزرسانی جستجوی محلی به پایان رسیده است. این به‌روزرسانی یکی از بزرگ‌ترین به‌روزرسانی‌های الگوریتم جستجوی محلی در 5 سال گذشته بوده، که بر افزایش نتایج در نزدیکی کاربر که جستجو می‌کند متمرکز است، در نتیجه نتایج جستجوی محلی‌شده‌تر را نسبت به نتایج دورتر محاسبه می‌کند، همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ارزش کلمات کلیدی مورد استفاده در یک نام تجاری کاهش یافته است (برندها را در جستجوی محلی اولویت قرار نمی‌دهد).

علاوه بر نقشه های گوگل، اپل نیز در بروزرسانی iOS15، نقشه ها را مورد اصلاح قرار داده است، اما همچنان گوگل در این زمینه پیشرو است و تجربه کاربری بهتری را ارائه می‌دهد. این عوامل نشان می دهد که  GMB (Google Business Profile)  قوی تر از قبل خواهد بود و به تکامل خود ادامه می دهد تا در خط مقدم جستجوی محلی قرار گیرد.

تغییرات در سئوی محلی در سال 2023 چگونه سئوی محلی خود را در سال 2023 بهینه کنیم؟

با نگاهی به آینده، برخی از زمینه‌ها وجود دارند که باید برای رقابت در سئوی محلی، استفاده از ابزارها و منابع برای به دست آوردن سئوی محلی، بر روی آنها تمرکز داشت.

فهرست  GMB(گوگل بیزنس پروفایل) خود را اولویت بندی کنید

Google Maps  با اجازه دادن و تشویق کاربران به اشتراک گذاری تجربیات، سؤالات و نظرات خود در مورد مشاغل محلی از جهات مختلف و در مقیاس وسیع، جستجوی محلی را متحول کرده است. گوگل در حال حاضر بزرگترین منبع موجود بررسی های محلی و محتوای عکس اشتراک گذاشته شده مربوط به مشاغل است. برای اطمینان از اینکه بهترین روش ها را برای سئوی محلی دنبال می کنید، برنامه ای برای بررسی منظم نمایه خود در گوگل مپ داشته باشید. این به شما کمک می کند تا حضور خود را حفظ کنید و در معرض دید مشتریان جدید قرار بگیرید.

☑️ به‌روزرسانی کامل نمایه با تکمیل تمام ویژگی‌های موجود
☑️ بروزرسانی و تایید اطلاعات لیست ها
☑️ به‌روزرسانی مرتب نمایه با عکس‌های خوب و باکیفیت
☑️ ایجاد نظرات جدید و پاسخ دادن به نظرات

یک صفحه فرود یا سایت محلی قوی و خوب داشته باشید

صفحه فرود شما باید برای جستجوی محلی به خوبی بهینه شده باشد، با فهرست محلی ترکیب شود و جنبه ها و جزئیات منحصر به فرد محصول، خدمات و مزایای انتخاب خدمات یا محصولات شما را در اختیار کاربران قرار دهد. صفحه فرود محلی شما باید شامل موارد زیر باشد:

✔️ نام تجاری و ویژگی منحصر به فرد محصولات یا خدمات شما
✔️ محتوای بهینه‌سازی شده محلی، ایجاد یک سری سؤالات متداول مفید
✔️ عکس‌های کارکنان، تصاویر محیط شما، کاربران می‌خواهند با برند شما تعامل داشته باشند و شما را بشناسند
✔️ نقد و بررسی ها
✔️ مجوزات و تقدیر
✔️ ثبت مکان در نقشه گوگل که به نمایه Google شما منتهی می شود
✔️ آدرس و اطلاعات تماس و سایت

مجوزهای شرکت پیشگامان دامنه فناوری

نظام صنفی رایانه

نظام صنفی رایانه

کد عضویت 51010258 در نظام صنفی رایانه خراسان رضوی

انجمن انفورماتیک

انجمن انفورماتیک ایران

اعضاء حقوقی فعال در حوزه خدمات اینترنت، درگاه و میزبانی

وزارت کشور

صلاحیت خدمات انفورماتیک

رتبه 4 در زمینه تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارشی

skolkova

تاییده پارک تکنولوژی روسیه

تاییدیه کیفی محصولات نرم افزاری در پارک فناوری SkolKovo

مزایای طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی

مزایای طراحی سایت شرکتی
جذب مشتریان جدید

ممکن است از اندازه کسب و کار فعلی خود راضی باشید، اما بی شک هدف هر بیزینسی افزایش گردش مالی است. یکی از روش‌های درآمدزایی جذب مشتریان جدید است و قطعا بهترین راه، طراحی و ساخت یک وب سایت است؛ با راه‌اندازی یک سایت احتمال دیده شدن شما در گوگل و جذب مخاطبان بسیار بالا می رود. برای موفقیت در گوگل نیاز به استراتژی و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو دارید.

مزایای طراحی سایت شرکتی
تضمین موفقیت

تقریباً 4.66 میلیارد نفر (59.5٪ از جمعیت جهان) از اینترنت استفاده می کنند،در بسیاری از کشورها این تعداد بسیار بیشتر است؛ به عنوان مثال، در ایالات متحده، بیش از 90٪ از مردم همیشه آنلاین هستند . بدون وب سایت، کسب و کار شما برای این افراد نامرئی است. با پیشرفت بیشتر به عصر دیجیتال، کسب و کار شما برای همه نامرئی خواهد شد مگر اینکه در یک وب سایت سرمایه گذاری کنید.

مزایای طراحی سایت شرکتی
سهولت دسترسی

زندگی این روزها بسیار پرمشغله است و افراد به دنبال راه های آسان و راحت در حوزه‌ های مختلف زندگی خود هستند. به جای رفتن به بازار و اتلاف زمان و انرژی، خرید آنلاین، راحت ترین روش خرید اقلام است. امروزه با توجه به قوانین و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته است. این امر می¬تواند موجب افزایش درآمد کسب وکار شما شود.

مزایای طراحی سایت شرکتی
ارائه بهتر محصولات و خدمات

با طراحی و ساخت یک سایت به مشتریان بالقوه نشان می دهید چند محصول یا خدمات دارید. همچنین می توانید با نمایش تصاویر با کیفیت و ذکر دقیق ویژگی و جزئیات تمامی افراد را کسب و کار خود مطلع سازید. برای مثال اگر شما صاحب یک رستوران هستید می توانید با انتشار منو غذایی خود در سایت مشتریان جدید جذب کنید.

مزایای طراحی سایت شرکتی
افزایش درآمد

به بیان ساده یک وب سایت با طراحی داینامیک و جذاب، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می کند و به تبدیل آنها به مشتریان بالقوه کمک بسزایی می نماید. وب سایت به صورت تضمینی منجر به افزایش درآمد می شود که مطمئنا به نفع هر بیزینسی است، پس اگر می خواهید فروش بیشتری داسته باشید؛ عاقلانه است که روی یک سایت حرفه ای سرمایه گذاری کنید.

مزایای طراحی سایت شرکتی
افزایش اعتبار

طبق آمار 84 درصد از مصرف کنندگان بر این باورند که یک وب سایت کسب و کار شما را معتبر تر از کسب و کار هایی که فقط یک پروفایل در شبکه های مجازی دارند نشان میدهد. وب سایت فضای بسیار مناسبی برای نمایش هر گونه گواهینامه و یا جوایز حرفه ای کسب و کار است که شما را بسیار حرفه ای و معتبر نشان می دهد.

سوالات متداول

سئو محلی چیست؟

سئو محلی به کسب و کارهای محلی اجازه می دهد تا خدمات و سرویس های خود را به مشتریان محلی در کمترین زمان ممکن ارائه نمایند.

تفاوت سئو محلی با سئو سایت چیست؟

سئو سایت بر روی بهبود بازدید سایت در مقیاس جهانی تمرکز دارد، اما سئوی محلی بر روی دیده شدن کسب و کار شما در مقیاس منطقه ای تمرکز دارد. استراتژیهای این دو روش بهینه سازی بسیار مشابه هم است.

اهمیت سئو محلی در چیست؟

سئوی محلی به کسب و کار شما کمک شایانی می نماید، حتی اگر وب ‌سایت نداشته باشید. سئو محلی به جذب ترافیک بیشتر به محل شما کمک می‌کند و احتمالاً نرخ تبدیل بالایی نیز به شما ارائه می دهد.
divider divider

محصولات مرتبط

✍️طراحی فروشگاه اینترنتی ☰ وب سایت فروشگاهی با امکان خرید آنلاین ☰ امکان ارائه اپلیکیشن موبایل فروشگاهی در دو نسخه اندروید و IOS ☰ بارگزاری نامحدود محصولات ☰ پنل مدیریت سریع و آسان ☰ کدنویسی بهینه شده برای سئو ☰ روشهای پرداخت متنوع (پرداخت آنلاین، کیف پول، پرداخت در محل) ☰ اتصال به سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان CRM ☰ امکان اتصال به نرم افزار حسابداری جهت بروز رسانی قیمت ها و موجودی ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
✍️ چرا شرکت طراحی سایت پیشگامان دامنه فناوری ؟ ☰ 15 سال سابقه فعالیت + بیش از 500 مشتری ☰ پیاده سازی طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ☰ مدیریت سریع و آسان سایت بدون نیاز به داشتن دانش فنی ☰ تحویل سریع + قیمت مناسب + بهینه سازی و سئو اولیه ☰ قابلیت نمایش بر روی موبایل (ریسپانسیو) ☰ دوره های آموزش سئو و بازاریابی دیجیتال اولیه رایگان ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه
⭐ طراحی اپلیکیشن فروشگاهی✔️ ✏️ زیرساخت قدرتمند، سریع و امن ✏️ دارای نسخه اندروید، IOS و وب اپلیکیشن ✏️ قیمت مناسب و تحویل سریع ✏️ اتصال به انواع درگاه‌های بانکی ✏️ امکان بارگزاری در استورهای نرم افزاری مانند گوگل و بازار ✏️ پنل مدیریت ساده و آسان ✏️ طراحی یکپارچه اپلیکیشن و سایت ☎️ جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
ادامه

ثبت نظر