چهارشنبه 17 خرداد 1402
19

فناوری و تکنولوژی

آیا دوست دارید شرکتی میلیارد دلاری ایجاد کنید؟ البته، چه کسی نمی خواهد! بیایید از رهبران تجارت الکترونیک جهان بیاموزیم و ببینیم که چگونه اپلیکیشنی مانند Wish بسازیم.
ادامه
شنبه 6 خرداد 1402
41

فناوری و تکنولوژی

مارکت پلیس ها قطعا مدل کسب و کار آینده هستند. اما کسب و کارهای مارکت پلیس چگونه کسب درآمد می کنند؟ ما محبوب ترین مدل های کسب درآمد را تجزیه و تحلیل کرده ایم و آماده اشتراک گذاری هستیم. اکنون می فهمیم که دیجی کالا، باسلام، Etsy، eBay، Amazon و Airbnb چگونه کسب درآمد می کنند.
ادامه
شنبه 23 اردیبهشت 1402
82

فناوری و تکنولوژی

Etsy یک مارکت پلیس موفق جهانی است و بسیاری از استارتاپ ها قصد دارند مدل کسب و کار را کپی کنند و تجارت خود را شبیه به Etsy بسازند. ما یک راهنمای دقیق برای تکرار این موفقیت ایجاد کرده ایم. علاوه بر این، ما برآوردی از هزینه ها برای توسعه بازاری مانند Etsy ارائه می دهیم.
ادامه
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402
102

فناوری و تکنولوژی

برنامه مبتنی بر مکان شانس شما را برای برآورده کردن خواسته ها و درخواست های کاربران بیشتر می کند. در این مقاله نگاهی به داغ‌ترین ایده‌های اپلیکیشن های مکان محور آمده است، از آنها برای کامل کردن و پیاده سازی ایده های خود استفاده کنید.
ادامه
یکشنبه 17 اردیبهشت 1402
70

فناوری و تکنولوژی

بر اساس مطالعه و بررسی استارتاپ های موفق، راهی مطمئن برای موفقیت استارتاپ خود کشف کنید. از یک ایده گرفته تا یک شرکت با سابقه، در این مقاله ما شما را برای فرایند رشد گام به گام محصولات راهنمایی می کنیم.
ادامه
شنبه 9 اردیبهشت 1402
91

فناوری و تکنولوژی

برنامه های تک صفحه ای همه محتوای وب سایت را در یک صفحه قرار می دهند. آنها تجربه کاربری روانی را ارائه می دهند و زمان بارگذاری را کاهش می دهند. اما چگونه توسعه می یابند؟ نمونه های کاربردی تک صفحه ای چیست؟ تمام پاسخ ها در این مقاله آمده است.
ادامه
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402
81

فناوری و تکنولوژی

در این مقاله، نحوه ایجاد نقشه راه محصول استارتاپی را خواهید آموخت. آماده شوید تا در مورد فرآیند آماده سازی اطلاعات کسب کنید و بر روی موارد درست تمرکز کنید، موارد مهم را تعریف کنید و یک سند کارآمد برای استارتاپ خود ایجاد کنید.
ادامه
سه شنبه 5 اردیبهشت 1402
81

فناوری و تکنولوژی

تجارت الکترونیک و به ویژه مارکت‌پلیس یکی از صنایعی است که به سرعت در حال رشد و تغییر است. اما مارکت‌پلیس ها در سال 2023 چگونه تغییر خواهند کرد؟ برای شما مطالب مهمی داریم!!!
ادامه
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402
119

فناوری و تکنولوژی

لجستیک صنعتی است که نیاز به نوآوری دارد. برخلاف استارتاپ ها، کسب و کارهای موفق آماده سرمایه گذاری در توسعه راه حل های مدرن و کارآمد برای بخش حمل و نقل خود نیستند. ما در این مقاله استارت آپ های برتری را که در صنعت لجستیک نوآوری می کنند، بررسی کرده ایم، با ما همراه باشید.
ادامه
سه شنبه 29 فروردین 1402
113

فناوری و تکنولوژی

آیا ایده ای برای ساخت یک پلت فرم فروش آنلاین دارید؟ راهنمای دقیق ما در مورد نحوه ایجاد یک بازار مارکت پلیس آنلاین را بخوانید و زمان تقریبی توسعه و برآورد هزینه را بدست آورید.
ادامه
سه شنبه 22 فروردین 1402
163

فناوری و تکنولوژی

چگونه می توان بدون صرف هزینه های گزاف یک وب اپلیکیشن ساخت؟ در این مقاله، با رویکردهای مختلف برای توسعه وب اپلیکیشن و همچنین راهکارهایی برای صرفه جویی در هزینه طراحی آن آشنا خواهید شد. در پایان، یاد خواهید گرفت که چگونه هزینه تقریبی برنامه وب خود را محاسبه کنید.
ادامه
شنبه 19 فروردین 1402
158

فناوری و تکنولوژی

راه‌اندازی یک کسب و کار از طریق ساختن اپلیکیشن موبایل کار ساده‌ای نیست. شما باید روی تجربه و تکنولوژی شرکت‌های موفق حساب کنید و در مسیر اثبات شده آن‌ها پیش بروید. داشتن یک برنامه برای مدل کسب و کار یکی از مهم‌ترین عناصر ایجاد کسب و کار آنلاین است، ما در این مقاله، جزئیات آن را بررسی خواهیم کرد.
ادامه