4 نکته در طراحی وب سایت که کسب و کارهای کوچک باید بدانند

4 نکته در طراحی وب سایت که کسب و کارهای کوچک باید بدانند

4 نکته در طراحی وب سایت که کسب و کارهای کوچک باید بدانند

وب سایت : 4 نکته در طراحی وب سایت که کسب و کارهای کوچک باید بدانند طراحی وب سایت و بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال تغییر است کسب و کارهای کوچک بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد ما هستند. هر کسب و کار با هدف حل مشکل و ایجاد ارزش بوجود آمده است . در انجام این کار است. آنها خدمات یا محصولی را ارائه می دهند که نیازهای محلی را برآورده می کنند و می توانند شرایط لازم برای کسب و کارهای بزرگ را نیز گاهی برآورده کنند. *** همراه با پیشگامان باشید ***

وب سایت : 4 نکته در طراحی وب سایت که کسب و کارهای کوچک باید بدانند

طراحی وب سایت و بازاریابی دیجیتال به سرعت در حال تغییر است

کسب و کارهای کوچک بخشی جدایی ناپذیر از اقتصاد ما هستند. هر کسب و کار با هدف حل مشکل و ایجاد ارزش بوجود آمده است . آنها خدمات یا محصولی را ارائه می دهند که نیازهای محلی  را برآورده می کنند و می توانند شرایط لازم برای کسب و کارهای بزرگ را نیز گاهی  برآورده کنند.

مزایای کسب و کارهای کوچک زیاد است اما آنها اغلب در معرفی , به اشتراک گذاری  و سازماندهی پیامشان دارای مشکل هستند . تولید کنندگان و کارآفرینان به شدت مواظب خرج کردشان هستند و سعی می کنند  هزینه های تحویل کالا و بازاریابی  را کم کنند .

وب سایت ها برای هر محصول یا خدمات تا به امروزه تاثیر گذار بوده اند , مصرف کنندگان در وب سایت ها با تنوع محصول و خدمت دهندگان زیادی مواجه هستند و گاهی سریع تصمیم می گیرند در سایت بمانند یا سراغ وب سایت دیگری بروند . طبق تحقیقات به عمل آمده توسط دانشگاه میسوری آمریکا یه فرد فقط 2.6 ثانیه بر روی یک المان خاص بر روی سایت تمرکز می کند  سپس تصمیم می گیرند در سایت بماند یا برود .

برندهایی که در فضای کسب و کار دیجیتال فعالیت دارند می توانند انتظار بیشتری  برای جلب توجه کاربران اینترنت  داشته باشند . اکثر مصرف کنندگان قبل از اقدام به خرید , از تجارب دیگران و بررسی کالاهای مورد علاقه خود در اینترنت استفاده می کنند و ممکن است به برندی علاقه مند شوند , پس در فضای دیجیتال باید یک هویت برند مثبت  ایجاد کنیم  , این چیزی است که کسب و کارهای کوچک باید در طراحی سایت خود در نظر بگیرند .

در طراحی وب سایت چهار نکته اساسی را باید بدانید :

  • استفاده کمتر از سیستم کد نویسی

کسب و کارها معمولا برای طراحی سایت خود , اقدام به استخدام طراح سایت می کنند  ایجاد وب سایت مناسب دشوار و فنی است  و معمولا از عهده یک شخص خارج است . با اتمام قرارداد و استخدام فرد جدید شما کلیه زحماتی را که برای وب سایت خود کشیده اید از بین خواهد رفت , خب اما چاره چیست ؟

 استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان و استفاده از سیستم های شرکتهای طراحی وب سایت معتبر راه حلی برای این موضوع است . شما در این حالت به راحتی می توانید وب سایت خود را توسعه و گشترش دهید و در زمان بسیار کم به خواسته های خود برسید و نگرانی بابت پشتیبانی و توسعه وب سایت خود نداشته باشید .

طراحی سایت

  • رابط کاربری پویا UI

استفاده از رابط کاربری مناسب , تصاویر جذاب و ویدئو تاثیر به سزایی در جلب توجه کاربران و افزایش بازدید دارد .  به لطف افزایش سرعت و پهنای باند اینترنت , کاربران دیگر از کند بودن بارگیری سایت رنج نخواهند برد .

  • تغییر وند فروش به B2B

در دهه گذشته , بیشترین پیشرفت در کسب و کار اینترنتی در بخش مصرف کننده گان اتفاق افتاده است . تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است , توانایی برند های مصرف کنندگان برای تجربه خرید در حال رشد است .

بازاریابی)  Business to Business  که معمولا با نام بازاریابی B2B شناخته می شود) شامل فروش محصول و یا خدمات یک شرکت به شرکت دیگر است. تکنیک های بازاریابی B2B برهمان اصول اساسی بازاریابی مصرف کننده تکیه می کند، اما با روشی منحصر به فرد اجرا می شود.

با توجه به این مسئله که مصرف کنندگان محصولات را نه تنها با توجه به قیمت انتخاب می کنند بلکه مواردی از قبیل محبوبیت، وضعیت، و دیگر محرک های احساسی را نیز در نظر می گیرند، در حالیکه برای خریداران B2B تنها قیمت و سود بالقوه محصول اهمیت دارد. در بازاریابی b2b تجار مجبور به شناخت مشتریان و واسطه ها می باشند.

موج بعدی رشد تجارت الکترونیک در بخش B2B  در حال اتفاق است . این موج به کاربران اجازه می دهد که تجربه خرید جدید را تجربه کنند  و خود را از رقبا متمایز سازند  .  برندهای B2B  در حال تلاش برای ایجاد وب سایت هایی هستند که کاربران بتوانند تجربه خرید مشابهی را مانند B2C  داشته باشند , این انتفاق هم اکنون در سایت آمازون در حال انجام است .

  • اینترنت اشیاء

اینترنت اشیاء تعریف جدیدی را روبروی کاربران قرار داده است . طبق تحقیقات انجام شده تا سال 2019 اینترنت اشیا 31.72 درصد رشد خواهد داشت . انتظار می رود تعداد دستگاههای هوشمند متصل در پنج سال آینده فروش 17 میلیارد دلاری را تجربه کنند . اکثر شرکت های فناوری در حال توسعه و گسترش این بخش می باشند . اینترنت اشیا امکان تبادل اطلاعات را فراهم می کند و امکانات گسترده ای را پیش روی کاربران قرار خواهد داد .

نویسنده / مترجم : علیرضا نوفرستی | متخصص تولید محتوا , سئو و بازاریابی دیجیتال .

 منبع : INC

سایر مقالات مفید دیگر :

سیستم هوشمند کسب و کار ( نانو کارت ) چگونه به کسب و کار شما کمک می کند ؟

کسب و کار سنتی در مقابل کسب و کار آنلاین !!! کدام پیروز است

آیا به دنبال ایده های کسب و کار آنلاین هستید ؟ معرفی کسب و کارهای جدید آنلاین

در صورت تمایل به تماس توسط کارشناسان ما لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود 

 

divider divider

ثبت نظر