چهارشنبه 25 مرداد 1402
177

استارتاپ

افیلیت مارکتینگ یا بازاریابی وابسته یک استراتژی بازاریابی مبتنی بر عملکرد است که در آن شرکت‌ها یا افراد (بازاریابان وابسته) محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت دیگر را تبلیغ می‌کنند و بابت هر فروش، سرنخ یا عمل ایجاد شده از طریق تلاش‌های تبلیغاتی خود، کمیسیون دریافت می‌کنند. این یک راه برای شرکت‌هایی است که بدون نیاز به سرمایه‌گذاری سنگین در روش‌های تبلیغاتی سنتی تمایل دارند تا دامنه تأثیر خود را گسترش داده و فروش‌های خود را افزایش دهند.
ادامه
دوشنبه 8 خرداد 1402
229

استارتاپ

Airbnb با دست خالی شروع به کار کرد و اکنون به یک پلتفرم 38 میلیارد دلاری تبدیل شده است. از داستان کسب و کار آنها الهام بگیرید، از ویژگی ها و قابلیت های آن مطلع شوید. در اینجا همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه یک مارکت پلیس مانند Airbnb بسازید و هزینه آن چقدر است.
ادامه
یکشنبه 31 اردیبهشت 1402
273

استارتاپ

در حال حاضر میلیون‌ها متخصص در سراسر جهان از مشاغل استخدامی به مشاغل آزاد فریلنسری روی آورده اند. هزاران شرکت بزرگ و کوچک علاقه مند به همکاری با فریلنسرها هستند. آیا می دانید چگونه از این واقعیت سود ببرید؟ بیایید با هم یک سایت عالی برای فریلنسرها بسازیم!
ادامه
شنبه 23 اردیبهشت 1402
311

استارتاپ

Etsy یک مارکت پلیس موفق جهانی است و بسیاری از استارتاپ ها قصد دارند مدل کسب و کار را کپی کنند و تجارت خود را شبیه به Etsy بسازند. ما یک راهنمای دقیق برای تکرار این موفقیت ایجاد کرده ایم. علاوه بر این، ما برآوردی از هزینه ها برای توسعه بازاری مانند Etsy ارائه می دهیم.
ادامه
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402
425

استارتاپ

حتی ممکن است گاهی کارآفرینان هم زمان را از دست بدهند. برای رسیدن به جایگاه برتر در بازار توسعه موبایل و از دست ندادن آن، باید اهمیت زمان و روندها را در نظر داشته باشید. میخواهید دراینباره بیشتر بدانید؟ نگاهی به گزارش روند برنامه های تلفن همراه در این مقاله بیندازید.
ادامه
دوشنبه 18 اردیبهشت 1402
409

استارتاپ

برنامه مبتنی بر مکان شانس شما را برای برآورده کردن خواسته ها و درخواست های کاربران بیشتر می کند. در این مقاله نگاهی به داغ‌ترین ایده‌های اپلیکیشن های مکان محور آمده است، از آنها برای کامل کردن و پیاده سازی ایده های خود استفاده کنید.
ادامه
یکشنبه 17 اردیبهشت 1402
234

استارتاپ

بر اساس مطالعه و بررسی استارتاپ های موفق، راهی مطمئن برای موفقیت استارتاپ خود کشف کنید. از یک ایده گرفته تا یک شرکت با سابقه، در این مقاله ما شما را برای فرایند رشد گام به گام محصولات راهنمایی می کنیم.
ادامه
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1402
225

استارتاپ

در این مقاله، نحوه ایجاد نقشه راه محصول استارتاپی را خواهید آموخت. آماده شوید تا در مورد فرآیند آماده سازی اطلاعات کسب کنید و بر روی موارد درست تمرکز کنید، موارد مهم را تعریف کنید و یک سند کارآمد برای استارتاپ خود ایجاد کنید.
ادامه
دوشنبه 4 اردیبهشت 1402
518

استارتاپ

لجستیک صنعتی است که نیاز به نوآوری دارد. برخلاف استارتاپ ها، کسب و کارهای موفق آماده سرمایه گذاری در توسعه راه حل های مدرن و کارآمد برای بخش حمل و نقل خود نیستند. ما در این مقاله استارت آپ های برتری را که در صنعت لجستیک نوآوری می کنند، بررسی کرده ایم، با ما همراه باشید.
ادامه
چهارشنبه 10 اسفند 1401
439

استارتاپ

اگر در دنیای تجارت الکترونیک تجربه ای ندارید، اما قصد دارید وب سایتی مانند دیجی کالا بسازید، چه باید بکنید؟ محدودیت ها فقط در ذهن ما وجود دارند، پس همیشه باید سعی کنیم که بهترین باشیم. اولین مرحله این است که یاد بگیرید چگونه یک وب سایت مارکت پلیس مانند دیجی کالا بسازید. راهنمای ما به شما کمک می‌ کند تا با استراتژی درستی پیش بروید، مراحل توسعه مناسب را دنبال، و فعالیت خود را شروع کنید.
ادامه
سه شنبه 4 بهمن 1401
2218

استارتاپ

کسب و کارها از فرصت‌های ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای دستیابی به شفافیت، کارایی و خلاقیت استفاده می‌کنند تا ضمن حفظ موقعیت خود در بازار، بر روند موجود سوار شوند. علاوه بر این، استفاده از هوش مصنوعی در کسب و کار یک مزیت رقابتی محسوب می شود. در این مقاله، ما برخی از ایده های ارزشمند در زمینه پروژه های هوش مصنوعی را تجزیه و تحلیل خواهیم کرد. مثال‌های ارائه‌ شده به شما می گویند که چگونه هوش مصنوعی در حال حاضر همراه با یادگیری ماشینی در دنیای تجارت مورد استفاده قرار می‌گیرد و خواهد گرفت.
ادامه
یکشنبه 25 دی 1401
274

استارتاپ

ما تاکنون با شرکت های استارتاپی زیادی کار کرده ایم، با افراد مختلف و صنعت های مختلف. در این میان چیزهای زیادی را در مورد جذب نیرو و تناسب فرهنگی آموختیم که در این مقاله می‌خواهم آنها را با شما به اشتراک بگذارم.
ادامه