پیام‌رسان مخصوص ارزهای دیجیتالی (BeeChat)

پیام‌رسان مخصوص ارزهای دیجیتالی (BeeChat)

پیام‌رسان مخصوص ارزهای دیجیتالی (BeeChat)

پیام‌رسان مخصوص ارزهای دیجیتالی (BeeChat)
به تازگی اپلیکیشن پیام رسان بی چت BeeChat پلت‌ فرمی را برای کاربران به منظور تسهیل مبادلات ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده مانند بیت کوین و همچنین تبادل اطلاعات میان آنها ایجاد نموده است.

به نقل از اسپوتنیک نیوز ، این روزها که دیگر بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیار داغ شده است، سایت‌ها و پلت‌فرم‌های بسیاری برای استخراج بیت کوین یا بیت کوین ماینینگ ایجاد شده‌اند.
برای آشنایی بیشتر با بیت کوین اینجا کلیک کنید.

دولت ها و کشورهای بسیاری از جمله برخی دولت‌های اروپایی همواره مردم و سرمایه‌گذاران را از مبادله ، نقل و انتقالات پول با استفاده از ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین منع کرده‌اند و به سرمایه‌گذاری در این ارز جدید که در اصل واقعیت فیزیکی ندارد، هشدار های بسیاری داده‌اند، چراکه آنها بر این باورند ارزش بیت کوین و ارزهای مشابه دیجیتالی، حبابی شکل اند و غیرواقعی اند و به زودی این حباب ترکیده خواهد شد ، و ممکن است افراد زیادی در این مسیر متحمل ضررهای بسیاری شوند.

 در حال حاضر ، با وجود بسیاری از مخالفتها ، اما باید این واقعیت را پذیرفت که ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت کوین از استقبال بی نظیری از سوی کاربران دنیای مجازی اینترنت و سایر دلالان در کشورهای جهان مواجه شده است و همین امر هم باعث شده سایت ها و اپلیکیشن های بسیاری یک پلت‌ فرم یا درگاه اختصاصی برای کسب ارزهای مجازی یا به اصطلاح استخراج بیت کوین و سایر ارزهای مشابه ایجاد نمایند .

در حال حاضر اپلیکیشن های پیام رسان موبایلی نیز به این عرصه پرتب و تاب پیوسته و گزارش شده است که به تازگی اپلیکیشن پیام رسان بی چت (BeeChat) به منظور سهولت در دسترسی و استخراج ارزهای مجازی رمزنگاری شده راه اندازی شده و شروع به کار کرده است و حالا این اپلیکیشن در جهان نخستین پیام رسانی خواهد بود که به تمامی علاقمندان به سرمایه‌گذاری و مبادله با ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده خدمات و سرویس‌های اینترنتی و آنلاین فراوانی را ارائه خواهد داد.

جالب است بدانید ک این پلت‌ فرم از رمزنگاری کامل (end-to-end encryption ) استفاده می کند و انواع روش‌های ارتباطاتی همچون ارسال پیام، برقراری تماس های ویدئویی و صوتی را برای کاربران خود فراهم می آورد.

 این پیام رسان در حال حاضر بیش از ۱۰ ارز رمزنگاری را پشتیبانی می کند که می تواند در یک کیف پول دیجیتالی ذخیره و بین کاربران مبادله شود. این پلت فرم همچنین گزینه هایی را برای تسهیل تبادل اطلاعات در مورد بازار ارزهای رمزنگاری شده و بلاک چین را در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.

در حال حاضر بیت کوین به عنوان محبوب‌ترین ارز دیجیتالی رمزنگاری شده در جهان، در سال ۲۰۱۷ شاهد افزایش بی سابقه در ارزش خود در بازارهای جهانی بود به گونه ای که ارزش آن از ابتدای سال جاری میلادی از ۱۰۰۰ دلار به مرز ۲۰ هزار دلار رسید.

هرچند که بسیاری از تحلیلگران بازار معتقدند که حباب ارزش بیت کوین و ارزهای مشابه آن، پس از آنکه هر روز در حال بزرگتر شدن بود، در روزهای گذشته افزایش آن متوقف شده و ارزش آن به میزان حدود یک چهارم کاهش یافت و به زیر ۱۳ هزار دلار تنزل کرد. پیش‌بینی می‌شود این پیام‌رسان نظر میلیون ها کاربر را در جهان به خود جلب کند.

 
بیت کوین
www.pdf.co.ir
شرکت پیشگامان دامنه فناوری

 

divider divider

ثبت نظر